kacperabramowski

Claas Arion 550 Cebis vs New Holland T6.150 Auto Command ? Który lepszy ?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Zastanawiam się,który wybrać,lecz nie wiem za bardzo dużo o tych ciągnikach . Czy sprawują się dobrze,jak z częściami , a po za tym  prosze wasza opinia o każdym z nich.

Chciałbym dodać że Arion ma 2000 mth i jest na full opcji z 2013 roku. Posiada 2 miesięczną gwarancje rozruchową. 

 

 

Edytowano przez kacperabramowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrnht5060    27

Myślę, że New Holland. Ja gdy miałem kupić swój nowy ciagnik miałem do wyboru JD, Claas i NH. Moi znajomi mieli JD i Claasy nie chwalili ich za bardzo wiec wybrałem NH. Polecam Ci markę New Holland . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cehes    627

Według mnie Claas, kilka ładnych lat jak i ja tak i tato przepracowaliśmy na 4 Claasach (co widać po galerii) i obydwoje śmiało możemy stwierdzić że jest to porządna marka :) Wytrzymałe, komfortowe i mało awaryjne ciągniki :) Z ciągnikami NH styczności zbytniej nie miałem, ale z kombajnami serii TC owszem i według mnie, to cena = jakość , komfort itd. ;) Ew. jeszcze tak jak kolega wyżej napisał, DF serii 6 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maciek1991    2

Nie pracowałem dokładnie tymi ciągnika o które pytasz, ale miałem okazję trochę orac case maxum 140 oraz class 620. Przekładnie to były chyba electrocomand i hexa shift. Class w porównaniu z case wygląd i kabina oczko wyżej, wrażenie robi dobre wszystko niby jest. Ale jeśli już nimi po robiłem i pierwsze wrażenie minęło to case lepiej mi się pracowało. Był dla mnie bardziej intuicyjny nie szukałem niczego. W class nie podobało mi się umiejscowienie pokrętła od ehr do regulacji wysokości podnośnika, nie mogłem się przyzwyczaić. Class miał mieć 150 koni ale nie było tego czuć case lepiej szedł w orce(nie pracowały tymi samymi pługami wiec tez z tego powodu może być pewna roznica). Ogólnie mam pewien niesmak po class przekladnia pracowała fajnie regulacja i obsługa wygodna ale to nie to. Co do serwis nie umiem pomoc. Jedynie wiem ze jeśli chodzi o new Holland to polagra ostro leci sobie w kulki jeśli chodzi o ceny czesci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Deutz Fahr to dobry ciągnik , lecz cena jest dla mnie za duża :( . Zaś MF to ciągnik który mnie kompletnie nie interesuje . Chciałbym zakupić ciągnik nowy ,ale Case skończył już produkcje swoich maszyn wiec on też nie za bardzo ;V . Dlatego właśnie pytam się o opinie głównie o tych ciągnikach , ponieważ te mnie innteresują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radek9833    18

jak case skończył produkcję? ja mam Maxxuma 140 i polecam go mało pali mało awaryjny wygodny i prosty w obsłudze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JaguarAgro    2

Z claasem nigdy większej styczności nie miałem , ale mam NH T6070 mam w nim już 7450 mtg i nic poza wycieraczką i urwaną linką gazu przy 7200 mth nic z nim się nie działo nie psuło nigdy nie było z nim problemu. Z tego co orientuje się po yt widziałem kilka filmików z claasem , ale nie wiem jak to wytłumaczyć. 

 

https://www.youtube.com/watch?v=MxZELPCVL3U

 

https://www.youtube.com/watch?v=Zs0Re4dtgns

 

https://www.youtube.com/watch?v=Fij0o8oyM-A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaschels    130

a ile wiecej Deutz jest drozszy od NH ? uważam ze to podobna półka tylko sdf jest mniejszą firmą. osobiście patrząc po kolegach NH jest tanszy a rownie solidny i wygodny co class

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam do wyboru trzy ciągniki:
      -Fabrycznie nowy MTZ 892.2 
      -Lub John Deere 6330 z 2008 z przebiegiem prawie 10tys 
      -Oraz John Deere 6310 z 1998 roku z przebiegiem prawie 10 tys godzin (obstawiam że więcej). Jaka jest w ogóle dostępność części do tego ciągnika?
      Cena między 6330 a mtz mniej więcej to samo, a 6310 około 40 tys taniej.
    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj