Polecane posty

Gość   
Gość

Witam. Zastanawiam się nad zakupem ciągnika 70 konnego ,który miałby pracować w ładowaczu czołowym Agromasz Mrągowo.Który z poniższych ciągników jest najlepszy do ładowacza?
-Zetor Major 80
-Farmtrac 675DT
-New Holland TD5.75
-Ursus C-380 (Wiem ,że to samo co Farmtrac tylko kabina inna i pompa hydrauliczna ma większą wydajność)

I co najważniejsze proszę o podanie ceny :) .
Przy okazji jaki ładowacz do takiego ciągnika żeby dobrze współgrał.
P.S
Zwróćcie uwagę że Ursus C-380 ma pełne felgi z przodu jakby miał być do ładowacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielo5887    10

Zetor major 80 z ładowaczem czołowym 107 tys brutto wiem bo sam ostatnio się dowiadywałem o takiego ale z rocznika 2014 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mi dają za 103 netto ale tur metal fach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusek4514    17

Ja wykluczylbym od razu Zetora. Dużo negatywnych opinii o nich słyszałem. osobiście stawiałbym na NH. choć farmtrack tez nie jest zły. a Ursuss nie widziałem nawet. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ale NW 70/80 koni to dużo więcej niz Zetor lub Ursus

Wszystkie te ciągniki mają po 72km i 75km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeznik13    287

Myślę,że najlepszą opcją z wyżej wymienionych marek i modeli byłby Ursus C-380. Porównując go do flagowych modeli ,które najlepiej się sprzedają  w swoim przedziale mocy czyli Farmtrac 675DT i Zetor Major 80 Ursus wypada dobrze. Wiadomo,że jest to nowy model jeszcze nie sprawdzony ale myślę,że warto zaryzykować. Z tego co obiło mi się o uszy to na pierwszy kwartał tego roku Ursus ma zamówione już 200 sztuk Ursusa C-380. Tylko dużą rolę pewnie odgrywa cena, Major jest tani. Jak pisałem z handlowce z Ursusa to mówił jakieś 10 dni temu,że jeszcze nie wiedzą dokładnie ile będzie kosztować,  lecz wspomniał,że to na pewno będzie przedział 115-120 tysięcy brutto z klimatyzacją, pneumatyką oraz kompletem zaczepów plus jak ktoś chce ładowacz czołowy to wydatek z rzędu 18 tysięcy brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

Mi facio powiedział 96 tys netto w Rolmie bez pneumatyki klimy i wgl

 

Edytowano przez Gość
Pkt. 1.1 +1p. ostrzeżeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

za 100 tyś netto można kupić nh td5.75 z klimatyzacją na szerokim ogumieniu .

Tak mi za tyle proponowano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeznik13    287

No to jak jest mowa o innych markach to popatrz również na serię E ze stajni John Deere.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No to jak jest mowa o innych markach to popatrz również na serię E ze stajni John Deere.

 

Ale cena...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
98mati98    0

Ale cena...

 

Za JD serie E raczej na pewno nie zapłacisz więcej niż za NH td5.75 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roter    3

JD z serii E to raczej nie jd ;) tylko jakiś wybryk z dalekiego wschodu, nie pasuje porównywac do TD5. NH zapewne najmniej będzie palić z podanych marek, ma najlepszą kabinę, wyposażenie chyba też najlepsze w stosunku do ceny. Generalnie ważne jest też aby wziąć tam gdzie jest i spoko cena i dobry serwis, bo bez dobrego serwisu to nawet z fendta najbogatszego można nie byc zadowolonym jak się coś stanie a ktos przyjedzie i Ci wmówi "tak musi już zostać i być jakie jest" albo nie przyjedzie w ogóle.

 

ps. ten ursus to robiony jest w polsce czy dalej import z hattat?

Edytowano przez roter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobcat2250    382

Wiosną w pobliskim Warpolu za NH TD5.85 w wyposażeniu: mokre sprzęgło, skrzynia 12x12 i klima Wołali 124 700 netto, a za TD5.65 na skrzyni 12x12 i silniku bez filtra cząstek stałych 96 netto. ;)


Zwykły użytkownik, o numerze 30068  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukas435    1

Ciągnik w przedziale mocy 70-80 KM z wyposażeniem : klimatyzacja, radio, lampa błyskowa, 4 wyjścia hydrauliki, kpl. przednihz obciążników, instalacja pneumatyczna jedno i dwuobwodowa, wąskie koła z tyłu (12,4) ceny netto poszczególnych marek:

ursus c-380 - 98 000zł

zetor major 80 99 000 zł

case famaral 108 000 zł (ale bez pneumatyki)

new holland t4.75 PowerStar 99 000 zł

 

Edytowano przez lukas435

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez pala92
      Witam. Jaki polecicie ciągnik zamiast forterry 125? traktor ma pracować z dużą sadzarka do ziemniaków (przy zetorze mam z przodu 700+150kg i pełną sadzarka koła w górę) więc traktor musiał by być dość cięzki, bedzie pracował jeszcze przy sianiu nawozów rozsiewacz ok 1600l przy formowaniu ziemniaków przy kopaniu ziemniaków z duzym kombajnem i będzie również siał zestawem upr-siew. Dodam że może być trochę słabszy tak ok 105-115km
      Zastanawiam się czy najlepszym wyborem nie będzie znowu forterra cl 110? cena podstawa katalogowa ok 175 netto co o tym myslicie?
    • Przez XkajkopterX17
      Witam, szukam posiadaczy ciągnika John Deere 6110r, czy ciągnik jest wystarczający do prac średnio-ciężkich, chodzi w skrócie o zastąpienie John Deere'a 6420 Premium
      Jaką posiadacie opinię na jego temat jak wyglądają jego rzeczywiste osiągi, spalanie itd.
    • Przez Luki1988
      Witam, panowie można coś kupić w tych pieniądzach? Zależy mi na tym przedziale mocy, może być opcja podstawowa bez bajerów, mechaniczny, jedynie rewers przydałby się. Belarus odpada:)
    • Przez Darek1986
      Witam,posiadam na sprzedaż ciągnik renault 8514.Silnik 4 cyl turbo MWM  + ładowacz czołowy 3 sekcyjny w ostatnim czasie był zmieniony olej i wszystkie filtry.Więcej informacji pod numerem telefonu 502908985 - pokaż numer telefonu - odpowiadam na maile, -POMOGĘ ZORGANIZOWAĆ TRANSPORT ... CENA 31500 TYŚ DO NEGOCJACJI...
       
       
       

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj