Rojda1994

Odkrywkowa Kopalnia w Wielkopolsce!

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Rojda1994    76

Uwaga!

 

W Wielkopolsce chcą zrobić nam Kopalnie węgla brunatnego o wielkości 11 tyś hektarów!!

Chcemy tą sprawę jak najbardziej nagłośnić ponieważ w Naszym rejonie rolnictwo prosperuje w 100%! a gdy to powstanie to jest już po Nas!!!

Ludzie pomóżcie nam i nagłaśniajcie tą sprawę jakoś!!!

Więcej informacji o tym co tu się u nas wyrabia na tej stronie: https://www.facebook.com/pages/Stop-odkrywcepl-Dbamy-o-Polski-majątek-Ludzi-środowisko/113308075360479?fref=ts

  

 

Pokażcie że jesteście z Nami rolnikami !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

DOBRZE DOBRZE, kasy nabierzecie teraz za ziemie ;)
Pożyjecie jak ja w krainie żwirowni, niech i inni poczują to piękno i dobro jakie za tym idzie.


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rojda1994    76

DOBRZE DOBRZE, kasy nabierzecie teraz za ziemie ;)

Pożyjecie jak ja w krainie żwirowni, niech i inni poczują to piękno i dobro jakie za tym idzie.

Wali Cię?! kasy nabiora Ci co sprzedaza ziemie pierwsi potem zrobia dziure i tamtym beda grosze płacic bo straci wartosc ziemia a my w koło dostaniemy w dupe bo sciagna wode z pól. 

Myśl!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

DOBRZE DOBRZE, kasy nabierzecie teraz za ziemie ;)

Pożyjecie jak ja w krainie żwirowni, niech i inni poczują to piękno i dobro jakie za tym idzie.

 

kobra89 dowcip dla ciebie:

Polak, Niemiec i Amerykanin na rybach złowili złotą rybkę. Złota rybka chcąc się oswobodzić postanowiła spełnić życzenie każdego z nich, więc pyta się każdego z osobna

-John co byś chciał?

Amerykanin odpowiada - chciałbym farmę taką jak ma sąsiad i na niej 10 000 kurczaków.

-rybka na to - dobrze masz

następnie pyta Niemca

-Hans a ty co byś chciał?

Niemiec odpowiada - chciałbym stadnine koni taką jak ma sąsiad

-rybka na to - załatwione masz

na koniec pyta Polaka

-a ty Janek co byś chciał?

Janek po chwili zastanowienia mówi: sąsiad ma dwie świnie i krowe i tak bardzo chciałby żeby mu zdechły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Luba
      Witam wszystkich bardzo serdecznie,
       
      Wraz z grupą przyjaciół tworzymy portal dla rolników. Głównym celem przedsięwzięcia jest stworzenie oprogramowania które wyeliminowałoby papierową dokumentację prowadzoną w gospodarstwie.
       
      Sam jestem rolnikiem i doskonale zdaję sobie sprawę, że temat jest bardzo rozległy, dlatego chciałbym Was prosić o propozycje funkcjonalności które wg Was powinny się w takim portalu znaleźć. Głównie chodzi o rzeczy związane z dokumentacją (rejestrami, ewidencją, książkami), którą trzeba prowadzić albo nie trzeba ale i tak się prowadzi dla siebie. Jeżeli macie jakieś inne sugestie to oczywiście też będą mile widziane.
       
      Pozdrawiam,
      Luba
    • Przez donweter1989
      No to mamy 2019 rok więc pora na nowy temat. To jak tam w cennikach bydła w tym roku do góry czy do góry😛 Do jakiej ceny za żywiec wołowy dobijemy w tym sezonie? czy to skupy nas dobiją?
      Kontynuacja tematu: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/263888-cena-bydla-2018/
    • Przez mateo30
      Witam serdecznie,za jakiś czas przechodzę na bydło opasowe tj. byki na początek z 40sztuk i stopniowo zwiększać do 60 sztuk bo na tyle tylko pozwala areał  i chciałbym od was sie dowiedzieć skąd brać byczki tak w wadze 70-90kg za rozsądne ceny oraz chciałbym sie dowiedzieć czy np dla byczków 100kg jak i 400+ taka sama śruta ? Oraz jakie wy stosujecie śrute jakie proporcje ? 
    • Przez Ostina
      Ma ktoś z Was doświadczenie w zatrudnianiu osób z Ukrainy do gospodarstwa? Może ktoś poleci agencje pracy z którą współpracował przy zatrudnieniu takiej osoby?
    • Przez adam131
      Hej.Jaki macie stosunek do firm kontrolujących na zlecenia ARiMR? Dziś dostałem polecony z takiej kontroli z zeszłego roku,a w środku papiery innego gospodarstwa.Nie myśląc wiele zadzwoniłem do firmy i zdziwko,bo po wyjaśnieniu co i jak pani kazała odesłać te papiery.Chciałem dopytać czy może zwykła pomyłka,ale pani odesłać i do widzenia.Zero pytania kto ja i skąd.Dane dostałem gospodarstwa ok 40 km dalej i się z nimi skontaktuje.
      Pytanie czy warto takie przypadki zgłaszać do ARiMR czy skoro to firma zewnętrzna to nie ma sensu.Co w tym wypadku z RODO?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj