Zaloguj się, aby obserwować  
kukak

Deutz Fahr DX 4.51 - umiejscowienie czujnika temperatury

Polecane posty

kukak    0

Wiam, nie mogę nigdzie znależć w traktorze tego czujnika, wie ktoś może gdzie on powinien być fabrycznie zamontowany?  Dodam, że w okolicach pokryw cylindrow idzie razem nie podłączony przewod dwuzyłowy, jeden z nich idzie do kontrolki od temperatury ( kremowy) , drugi zaś sygnałowy(fioletowo - czarny )idzie do zegara temperatury (którego nie było do tej pory, a który chce założyc)

Edytowano przez kukak

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Jeśli dobrze pamięta  to czujnik temperatury siedzi w pierwszej głowicy ale  od kabiny.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal2511    6

zgadza sie czujnik temperatury znajduje sie w pierwszej głowicy ( z toeo co wiem od pracownika serwisu deutz  numeruje cylindry od kabiny zaczynając) od strony pompy wtryskowej pod osłoną którą odpina się dwoma zatrzaskami 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kukak    0

Dziękuje bardzo, w moim przypadku takiego czujnika w żadnej z głowic nie ma, ktoś musiał wymontować  :)
Tylko na głowicy chyba  są dość duże temperatury, więc raczej odpada przypadkowy licznik ze wskaźnikiem do 120stopni C ? Na moją głowę trzeba zaopatrzyć się w oryginał, którego wskazówka wychyla się od 60 do 250 stopni C.

Tylko gdzie takie cacko kupic razem z czujnikiem i najlepiej w jednym miejscu ? Bo szukam i jakoś znaleźć nic nie mogę oprócz linku tego co poniżej.

http://technikarolna.pl/product.php?id_product=693466


 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kukak    0

Po długotrwałych poszukiwaniach znalazłem to czego szukałem na ebay, zegar VDO o numerze 310.274/91/3 (poniżej link) . Wie ktoś może jaki do tego idzie czujnik na głowice? Gwint m14 lub m16.

http://www.ebay.co.uk/itm/VDO-Temperature-Gauge-60mm-12-Volt-310-274-91-3-Bomag-05719651-/261320053115

 

Edytowano przez kukak

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Gwint m14x1.5  a numer 01177090 pasuje na pewno. 

  • Like 1

„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj