younggirl

studentka poszukuję miłości... ;)

Polecane posty

mariuszd93    559

widzę tu tylko jedną osobę która nie ogarnia tematu , robi z siebie durnia ,upiera się ślepo przy swoim i nie przyjmuje żadnych argumentów , :P

nie jest to kolega szmergiel , on mimo nicka myśli całkiem logicznie


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@daremw mialem nic nie napisac ale napisze ,przestan durnia z siebie robic takim bronieniem bo chyba widzisz co jest grane,jezeli chcesz jeszcze bardziej zaimponowac to zuc sie do nog i skomlej jak pies

Albo Kolega ma teraz jakieś wyrzuty i robi zadośćuczynienie za to :Phttp://www.agrofoto....80#entry1409917

To jedną można aż tak zelżyć, a o drugiej nic nie można już powiedzieć, choć to ta sama? :D

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

korsarz1 wbrew pozorom oba osty maja takie samo przeslanie -zeby facet nie robil z siebie durnia niewazne kogo w danej chwili lzylem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Szmergiel, ja tylko cytowałem Twój post, a chodziło mi o @daremw, to On jedną lżył a drugą zacięcie broni, choć to jest jedna i ta sama :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

dalej nie macie pewności że ta sama :)

a dodany link ma dość odległą datę...

Edytowano przez daremw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

pewnie jedna mu daje a druga nie :D i msci sie chlopina :lol:

@daremw _niemoge zrozumiec jednej rzeczy jak mozna negowac fakt tego samego IP ?

Edytowano przez szmergiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

szmergiel ty nie kapujesz..

ja mam chyba lepszą polewkę z was niż angel xD

Edytowano przez daremw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Wybacz ale nie jestem jasnowidzem, jednak jak do tej pory jakoś nikt mnie nie przekonał że są dwie, nawet Angel nie spieszy się z ucięciem tych podejrzeń hahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

Wytlumacz jak nie kapuje skoro posty byly pisane z jednego IP a ty ciagle upierasz sie ze to inne osoby?gdzie tu logika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

oj szmergiel, przeanalizuj ostatniego mojego posta i względem niego ustosunkuj się do reszty moich wypowiedzi, jeśli sam to zdołasz zrobić to ok, jak nie to sam wyjaśnię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Oj juz nie dyskutujcie tak..starczy tego wszystkiego :)

No to Masz odp. kto podkręca ten temat

Napisany Dzisiaj, 15:08

szmergiel ty nie kapujesz..

ja mam chyba lepszą polewkę z was niż angel xD

 

Edytowany przez daremw, Dzisiaj, 15:09.

I Masz już powód do wyżywania. :D

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yvonne    31

Haha mi tylko pozostaje z Was się śmiać.. ten broni dziewczyny reszta naskakuje... tylko poco? co Wam to daje? Samą świadomość że macie rację czy na tym jakoś macie skorzystać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

To jeszcze zależy z kogo Ci się tak chce śmiać? z tych co mają jakieś argumenty do obrony swoich spostrzeżeń, czy z tych co niby bronią kogoś z uporem maniaka, a nie mogą tego udowodnić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Mnie to już nie obchodzi czy wyjdzie, bo równie dobrze mogą teraz znaleźć się dwie osoby, wystarczy że na to konto podstawi koleżankę, JEDNAK DO TEJ PORY TO BYŁA JEDNA I TA SAMA OSOBA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

@daremw musisz sie jednak chyba z rzucic pod nogi skoro pomimo takich staran i zabiegow kobieta sie z ciebie smieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yvonne    31

Wiesz szmergiel żeby to dotyczyło mnie to bym rozumiała,że broni,ale temu,że temat nie dotyczy wcale mnie to moge sie pośmiać ..nie obrażając w tym nikogo.

 

I śmieję się z WSZYSTKICH tak jak napisałam powyżej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

@daremw musisz sie jednak chyba z rzucic pod nogi skoro pomimo takich staran i zabiegow kobieta sie z ciebie smieje

z was sie śmieje, a ja razem z nią, z osób które się tak wielce bulwersują bo za wszelką cenę chcą udowodnić że na pewno mają rację, chociaż to logiczne. zabawny jest fakt jak bardzo wiele zamętu może zasiać jedna osoba która wie co mówi i jak bardzo wiele osób może doprowadzić wprost do szału :)

szmergiel miałeś wyciągnąć wnioski a jednak musiałem sam ujawnić z czego się śmieję po cichu.

a wystarczył tylko jeden argument: to o niczym nie świadczy :) ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Optimus    71

Dobra koniec z tym ch.j jedna i ta sama czy 2 chciała z siebie zrobić celebrytke aby sie o niej mówiło nie ważne co i po niekąd jej sie to udało :o:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Praktycznie nie jestem osoba, ktora włacza się do komentarzy, choć jestem juz tutaj dosc długo zalogowany. Bardzo czesto przegladam fora, znajduje tu wiele odpowiedzi i rozwiązań. Ale dzisiaj odwiedzam agrofoto, rzuca misie temat w oczy, zaczynam czytać, wciagam się w czytanie iiii.... poprostu tylko się śmiać z facetów no i jeśli to była naprawdę studentka - to fakt jest taki że trzeba sie licvzyc z różnymi nopiniami i konsekwencjami tego co sie wrzuca w neta, ale brak kultury z męskiej strony to druga sprawa. Rozwiązanie jest proste - jeżeli komus nie podoba sie że jakas studentka zamieszcza temat i kogoś to drażni to mozna poprostu z kulturą odejść od tematu.

 

Jest w naszym narodzie takie kryterium "MĄDRZEJSZY CZŁOWIEK USTEPUJE"

 

Stwierdzam bardzo mało madrych osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez ursusomania
      poszukuje czesci do przyczepy krone 6000 turbo moze ktos wie gdzie dostane. dzwoniłem do serwisu to sie za głowe złapałem takie ceny.
    • Przez Freek
      Witam poszukuje osób oszukanych przez tą firmę może ktoś się znajdzie wiem że na pewno nie jestem sam. Chce odzyskać swoje pieniądze bo ten tur to porażka liczyłem się z tym że to nie będzie cudo ale bez przesady. Tur został na ciągnik dosłownie powieszony strach go używać a wgl to nawet się nie da, nic nie podłączone joystick wrzucony do kabiny tur cały chodzi śruby sworznie luźne. Prawdopodobnie przy próbie użycia poważnie uszkodzę ciągnik. Panowie wraz z szefem uciekli z montażu zostawiając mnie z tym szrotem. Liczę na was razem coś zdziałamy. Zamieszczam link do tego bubla. 
      https://www.olx.pl/oferta/tur-5-ladowacz-nowy-ursus-zetor-mtz-new-holland-CID757-ID8HqDR.html#85cd672596
    • Przez kamil5421
      Witam. Przeglądam forum i wszystkie linki nie działają . Tak więc poszukuję Tabeli Wysiewu do siewnika Stegsted STA 3m 25r , przekładnia posiada 2 dźwignie .. z góry dziękuje 
    • Przez john1
      Poszukuje dobrego mechanika od mf moj mf 3060 okolice ostroleka łomza szczytno z góry dziekuje
    • Gość johny22
      Przez Gość johny22
      Witam, 
      poszukuje usługi siewu buraka cukrowego z systemem GPS i rozłączaniem sekcji, Powiat Krotoszyn Gostyń 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj