Jarecki94

Momenty doręcania MTZ 82

Polecane posty

Jarecki94    2

Witam

Poszukuje momentów dokręceń korbowodów,oraz głowicy do ciagnika MTZ 82 lecz nigdzie nie moge ich znaleźć.Jeżeli ktoś posiada będe bardzo wdzięczny za pomoc.Z góry dzieki

Edytowano przez Jarecki94

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7975

ja glowice dociagalem na 200 Nm bo 160 moim zdaniem jak na diesla i taki silnik to torche za malo. dla porownania C 330 tez ma chyba 220 Nm . Co do korbowodow to nie powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Łoooo. Korbowody przeoczyłem. 200-220 Nm.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kuscyk
      Witam wszystkich .
       
      Na razie bezskutecznie poszukuję informacji 
      Jakim momentem dokręcić śruby głowicy w ciągniku renault ceres 340 oraz informacji o kolejności dokręcania tych śrub oraz jakim momentem dokręcić śruby korbowodu.
      Będę bardzo wdzięczny za odpowiedzi ewentualnie odnośniki gdzie ta informacje można znaleźć .
       
      Z góry dziękuję
    • Przez MOTOMANIAK1
      Witam. Posiadam ciągnik Lamborghini Grand Prix 95 Target z silnikiem (1000.4-WT). Poszukuje do niego momentów dokręcania: głowicy, wtryskiwaczy i wielkości luzów zaworowych. Z góry dziękuję za pomoc MOTOMANIAK1
    • Przez groszek
      Witam naprawiam silnik od jd 6430 silnik 4045hl283 potrzebuje informacji jakim momentem dokręcić śruby korbowodowe oraz jak dokręcać głowice momenty w poszczególnych stopniach dokręcania oraz kąt na końcu dokręcania i ewentualnie moment dokrecenia pokrywy zaworów 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj