rojkow

dojarka Alfa Laval gdzie naprawiają woj. łódzkie??

Polecane posty

rojkow    0

Witam wie ktoś gdzie w woj. łódzkim ktoś naprawia dojarki Alfa Laval? ma ktoś jakieś namiary do kogoś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcine    44

W Twojej mleczarni naprawiają :) Poważnie, skontaktuj się z mleczarnią swoją, u mnie (OSM Łowicz) mają serwis do dojarek.


norweskie-lesne.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rojkow    0

heheh w OSM Łask nie mają czegoś takiego jak serwis dojarek ale dzięki za pomysł może mają jakieś namiary na kogoś kto naprawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rojkow    0

co do mleczarni nie mam nic tylko oni nie maja serwisu ale jutro przedzwonię i się dopytam być może się mylę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morion    542

Wiem gdzie naprawiają w pow wieluńskim, ale nie wiem czy tak daleko jeżdżą. jak chcesz to jutro ogarnę kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianzetor9540    2695
56 minut temu, nikolas29 napisał:

Roikow.  Odmawiam temat.w łódzkim pow.piotrkow gdzie naprawiaja

DeLaval Urszula Waloch gmina Konopnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez farmer330mazowieckie
      Przez ostatnie kilka dni od momentu zmiany przewodów strzykowych w dojarce na nowe mam problem z podłączeniem dojarki do krowy.
      W momencie gdy podejde z bańką do krowy i wcisne guzik aby podłączyć pod krowe dojarke to z ledwością jak mi sie uda to zdarze załozyc tylko na dwa cycki i ciśnienie spada a wraz z nim spadaja z cycków te szklanki co sa na cyckach podczas dojenia.
      Wcześniej przed zmienieniem na nowe gumy strzykowe nie bylo takiego problemu.
      Co może być przyczyną?
    • Przez drewcio
      Witam, orientuje sie ktos coz to za dojarka? (Model, nazwa)
       

       
      Poszukuje katalogu czesci oraz instrukcji do takiego wynalazku.
       
       
    • Przez Agrar
      Witam was Agrofowicze 
       
      Mam do was pytanie odnośnie w jakich miejscach najlepiej jest zrobić wykucia na wodę w dojarce ? ponieważ chce przenieść na początek dojarkę do innego pomieszczenia które aktualnie jest warsztatem a następnie po remoncie samej obory/przebudowy stanowisk w wzdłuż chce zamontować dojarkę rurociągową firmy euromilk na 4 aparaty dlatego potrzebne są mi informacje w jakich miejscach wyciągnąć wodę by po roku niepotrzebnie tłuc świeżo położonych płytek. 
      W załączniku zamieściłem zdjęcie ściany na której ma być zamontowana cała aparatura, dodam że z lewej strony obok okna będą wykute drzwi do obory a szerokość ściany jest 4,35 metra.
       
      ​Z GÓRY DZIĘKUJE ZA WSZYSTKIE ODPOWIEDZI!!!
      Pozdrawiam 

    • Przez michal70920
      Mam takiw pytanie bo mam zamiar zakladac dojarke przewodowa i pobierac ciepla wode do mycia z bojlera to duzy koszt i mam 3 opcje zastepcze
      1 zalozenie odzysku ciepla do swojego zbiornika (650) z czasem moze byc za maly.
      2 kupienie uzywanego zbiornika 1000l z odzyskiem.
      3 przeprowadzenie cieplej wody z domu za pomoca rury o malej srednicy.
    • Przez Agrar
      Witam was Agrofowicze
       
      Zamierzam rozpocząć remont obory uwięziowej jednakże termin jego rozpoczęcia oddala się. Jest to spowodowane tym, że nie mam gdzie doić 30 sztuk bydła. Mam kilka koncepcji jak z tym problemem sobie poradzić, ale chciałbym najpierw dowiedzieć się czy macie jakieś wypróbowane już sposoby i najważniejsze czy ktoś z czytających ten temat z województwa pomorskiego dysponuje dojarnią łąkową którą z chęcią by udostępnił na okres 3/4 tygodni?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj