Skocz do zawartości
rojkow

dojarka Alfa Laval gdzie naprawiają woj. łódzkie??

Polecane posty

rojkow    0

Witam wie ktoś gdzie w woj. łódzkim ktoś naprawia dojarki Alfa Laval? ma ktoś jakieś namiary do kogoś??

marcine    44

W Twojej mleczarni naprawiają :) Poważnie, skontaktuj się z mleczarnią swoją, u mnie (OSM Łowicz) mają serwis do dojarek.

rojkow    0

heheh w OSM Łask nie mają czegoś takiego jak serwis dojarek ale dzięki za pomysł może mają jakieś namiary na kogoś kto naprawia.

Wiadomość z agroFakt.pl

rojkow    0

co do mleczarni nie mam nic tylko oni nie maja serwisu ale jutro przedzwonię i się dopytam być może się mylę,

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez DOMINIK19995
      Witam
      Mam pytanie, czy jest jakiś licznik litrów mleka do duovaca (dojarka przewodowa) lub osobny aparat udojowy z licznikiem. Ewentualnie jaka cena takiego urządzenia ^^ ??
    • Przez DamianTrojaski
      Witam tak jak w temacie potrzebuje schemat pompy owej dojarki , jeśli by ktoś miał i mógł by mi to podrzucić na pw to byłbym bardzo wdzięczny .
    • Przez fagri
      Witam mam pytanie wymieniłem lewe łożysko na pompie gdyż świstało i szumiało skręciłem wszystko zakręciłem ręką pompa obraca się lekko choć przed wymianą obracała się jakby lżej.Po uruchomieniu cisnienie na wakuometrze prawidłowe 0,5 doij dobrze ale zauważyłem że olej który się zbiera z tylu w tej rurce jest teraz bardziej ciemniejszy zawsze był jasny (przezroczysty).Dlatego mam pytanie do posiadaczy jaki jest u was kolor oleju w tej rurce i co morze być przyczyną że teraz jest ciemniejszy z góry dzięki za odpowiedzi.
    • Przez marcin14-90
      Gdzie w woj. Łódzkim można się zapisać na kurs kwalifikacyjny na rolnika najlepiej w odległości do 40km od Łasku
    • Przez tomek5747
      Siemka.Mam zamiar zrobić dojarkę na silnik spalinowy. Posiadam dojarkę konwiową i chcę dokupić silnik spalinowy. Jakiej mocy silnik wybrać na 2 konwie? I czy da się to ze sobą połączyć aby śmigało?