Skocz do zawartości

Zdjęcie

Problem z 2-Kontrolkami Arion 620c

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Danielson

Danielson

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 02 kwiecień 2014 - 19:46

Problem z 2-Kontrolkami Arion 620c Witam forumowiczów mam problem z dwoma kontrolkami w Claa'sie Arionie 620C. Jedna z kontrolek to (22)-Wskaźnik zanieczyszczenia wkłądek filtracyjnych układu hydraulicznego serwis próbował to naprawić lecz dalej się zapala podczas pracy w polu.Został wymieniony czujnik i wkładki w tej sprawie. Druga z kontrolek która dziś mi się zaświeciła podczas uprawiania to kontrolka (5)- Lampka kontrolna elektrycznej usterki układu napędowego. Proszę o szybką pomoc.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Problem z 2-Kontrolkami Arion 620c Dzisiaj, 23:12
  •  

#2 Share MatysekxD

MatysekxD

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 03 kwiecień 2014 - 08:08

Problem z 2-Kontrolkami Arion 620c Usterka elektryczna to za male napiecie w ukladzie. Raz tez mi sie zapalila na jakas chwile ale od 3 lat cisza. Wkladki filtracyjne zapalaja sie u mnie w 2 sytuacjach. Albo mam juz filtry zabrudzone (raz taka sytuacja miala miejsce bo agregat pozyczylem i sie oleje wymieszaly) albo olej ma zbyt duza gestosc (zima to stale jest a jak sie olej rozgrzeje to kontrolka gasnie). Tej wiosny mialem podobny problem. Zapalila sie ta kontrolka wiec wywalilem filtry, zmienilem olej a ona nadal swieci. Na koncu wypialem czujnik na caly dzien pracy, podpialem go z powrotem i dziala. U Ciebie pewnie problem powaznienszy skoro nawet serwis nie wie

#3 Share mati1990

mati1990

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 77 postów

Napisany 10 kwiecień 2014 - 22:27

Problem z 2-Kontrolkami Arion 620c Mam taki sam problem z wkladkami w 610c byl wymieniany czujnik i wkladki w zniwa i niedawno znowu ta kontrolka mi sie zaswiecala tak na jakies 10 minut i byl gosciu z serwisu u mnie i mowil ze te kontrolki moga sie zaswiecac co jakis czas na chwile zeby sie tym nie przejmowac bo tak ma byc.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share traktorzysta12

traktorzysta12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 234 postów

Napisany 11 kwiecień 2014 - 17:14

Problem z 2-Kontrolkami Arion 620c tez miałem podobny problem wymieniłem czujniki i filtry i teraz jak jest zimny to sie zapala ale sie tym nie przejmuje wszystko sie kreci to nic się nie stanie

#5 Share MatysekxD

MatysekxD

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 11 kwiecień 2014 - 17:38

Problem z 2-Kontrolkami Arion 620c

tez miałem podobny problem wymieniłem czujniki i filtry i teraz jak jest zimny to sie zapala ale sie tym nie przejmuje wszystko sie kreci to nic się nie stanie

Jak zimny to normalne ;) gesty olej powoduje wlaczenie sie czujnika :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share traktorzysta12

traktorzysta12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 234 postów

Napisany 11 kwiecień 2014 - 19:27