Zaloguj się, aby obserwować  
Lawrenowicz

LEMKEN RUBIN 9 + ROLEX

Polecane posty

Lawrenowicz    1

Witam serdecznie

Posadiam talerzówke LEMKEN RUBIN 9 3m

talerzówka zakończona jest podwójnym wałem strunoweym tak jak widac na załączonym obrazku

W ziwazku z tym iz moje gleby nie należa do gleb zwięzłych chciałbym przed siewem zeby były one "zbite" by zapobiec ewentualnemu utlenianiu sie minerałów itp

W ziwązku z czym, chciałbym spytać sie Państwa jakie bedzie najlepsze rozwiazanie żeby "zbić" materiał glebowy.

Może dałoby rade zastapic wał strunowy wałem typu rolex takim jaki jest w vaderstad cerrier. bądż też kołami dogniatającymi ?

Nie widzialem w ofercie lemkena możliwosći modyfikacji wałów. Czy da rade samemtu przeprowadzic jakies modyfikacje ? Może znają Państwo jakies inne możliwe rozwiązania tego tematu ?

post-77635-0-96491300-1395995005.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xerion3800    45

Jeśli chcesz ubić glebę to wał kołeczkowy lub Cambridge. Będą dość ciężkie. A nie możesz zastosować oryginalnych wałów Lemken? W ostateczności możesz z agregatować twój agregat i do tyłu zapiąć wały uprawowe Cambridge. Tylko pamiętaj czy twój ciągnik to podniesie i uciągnie to?


Zapraszam na mój kanał na YouTube!
https://www.youtube.com/user/clasxerion3800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez alvaroalvaro78
      Cena 90000zł NETTO. Krajowy od
      1. właściciela a zarazem operatora. Stan bdb. Pracował na 80ha. Konfiguracja :
      - Szerokość robocza 21/18m
      - Zbiornik gł. 3000l + zbiornik na czystą wodę 300l
      - 2xpompa 160-tka
      - Cyrkulacja cieczy
      - Przekładnia zwiększająca prześwit
      - Opony 12.4 R46 rozstaw 180cm
      - Amortyzacja dyszla
      - Stopa podporowa hydrauliczna
      - Boczny rozwadniacz
      - Błotniki
      - Przezroczysta obudowa filtra ułatwia kontrolę zabrudzenia
      - Elektryczne poziomowanie - przesuwanie środka ciężkości
      - Sterownik 7 sekcyjny ME
      - Głowice potrójne Teejet z końcówkami "2"eżektor, "3" eżektor, "4" zwykłe.
       


    • Przez jaguarboja
      Witam mam problem z moim same czasem wyskakuje mi błąd 065 nie mogę dojść co to może być a z rubinem się nic nie dzieje z góry dzięki za odpowiedź i Jeszcze jedno problem 2 jaką jest przyczyną szarpania przy zmianie biegów? Filtry i olej nowy 

    • Przez Tomson402
      Witam ostatnio kupiłem we Francji Lamborghini 180 . Ciągnik kupiłem z wyciekiem między skrzynią a silnikiem . Ciągnik wjechał o własnych siłach . Ciągnik w Polsce juz nie zjechał sam bo olej sie wylał cały . Teraz moje pytanie gdzie sie wlewa olej do przekładni . Bo jeden jest wlew w zwolnicy z tyłu po lewej stronie na imbus z miarką . Ale w instrukcji pisze ze są dwa wlewy oleju i teraz moje pytanie gdzie jest drugi wlew oleju ? Jeszcze świeci mi błąd silnika 240 i skrzyni błąd 254 . I potrzebuje elektryka który by mi to zrobił kto mi polecicie ? I proszę o waszą opinie o tym sprzęcie . 
    • Przez Scappy
      Cześć wszystkim .
      W pługu mam dwie śruby rzymskie od regulacji . Niestety jedna ma już zaspawaną jedną stronę ,a druga strona ma już tak duży luz że niedługo zerwie gwint .
      Teraz już po orce ale muszę to zrobić ,bo regulować pług trzeba obiema śrubami jednocześnie .
      Nowa śruba to koszt około 800 zł .
      Chcę wstawić gwinty od łącznika centralnego wspawać je zamiast tych starych no i końcówki też przeszczepić .
      Czy takie gwinty z łącznika centralnego od  powiedzmy od c360 czy c385 wytrzymają ?
      Załączam zdjęcie śruby rzymskiej .


    • Przez Pynio
      Cześć wszystkim. Czy jest ktoś kto by powiedział do czego dokładnie służą regulacje znajdujące się w tym pługu. 






×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj