Zaloguj się, aby obserwować  
kazlab1

JAK URUCHOMIĆ HARDI MASTER ???

Polecane posty

kazlab1    1

Witam serdecznie, bardzo pilnie potrzebuje pomocy, Kupiłem opryskiwacz Hardi Master MB. Niestety nie pryszcze, natomiast ciecz jest mieszana w zbiorniku. Zanim sprawdzę pompę chciałbym się dowiedzieć od specjalisty jak powinny być ustawione zawory i jak się uruchamia? dołączam zdjęcia

post-21236-0-70485800-1394491095_thumb.jpg

post-21236-0-65043700-1394491114_thumb.jpg

post-21236-0-67853400-1394491132_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniek83    7

musisz prześledzić węże skąd i dokąd idą, wtedy można się domyślić jak powinno się ustawić te zawory. A to, że miesza a nie pryska to prawdopodobnie na zaworze sterującym jest włączone na przelew, albo przepływ z pompy do zaworu głównego zblokowany jakimś zaworem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazlab1    1

niestety nie. wszystko jest dobrze ustawione a pompa ma dobre membrany. filtry czyste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Kombinój, u mnie trza dać ponad 400 obrotów na wałku, dopiero wciąga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez arion650
      Witam.Mam zamiar zakupić Prasoowijarkę Unia Master choć jeszcze nic o niej nie wiem i szukam informacji.Czy ktoś z was ma albo miał taką prasę jej cena jest bardzo atrakcyjna lecz może lepiej dołożyć i kupić jakąś zachodnią prasoowijarkę.Chciałbym usłyszeć wasze opinie na temat tej maszyny 
       
    • Przez Majkelo
      Witam.
      Nosze sie z zamiarem kupna pługa Kuhn master 103  .Prosze o wyrazenie opini , czy warto...
      Dodam ze dealer wecenił mi go na  35 500 (zabezpieczenie śrubowe)
       
    • Przez Lukas1992
      Witam. Zakupiłem Siewenik zbozowy Sulky Master 3 m i mam pytanie czy posiada moze ktos taki siewnik, co moze o nim powiedziec, i czy posiada ktoś instrukcje napraw i tabele wysiewu do tego siewnika ? Z góry dziekuje.
    • Przez karol210589
      witam. Szukam najlepiej użytkownika opryskiwacza Hardi Master Twin Stream belka 15 m i zbiornik 850 l. Sterownik HM 1500
      opryskiwacz do podłączenia ma 4 weze hydrauliczne. Jeden jest do podnoszenia i opuszczania całej belki wiec go pomińmy
      pozostałe 3 ida do takie dużej kostki/rozdzielacza z tylu opryskiwacza kolo wentylatora. Oznaczone sa przy niej literami P, T i D
      P to jest zasilanie czyli wentylator. T jako powrót oleju do zbiornika
      na wezu D rozkłada sie belke ale i tez pochyla co zmienia sie przełącznikiem przy sterowniku. Opryskiwacz dzis fajnie rozłożyłem i również przechyliłem. Niestety nie moge go złożyć i przechylić w druga stronę
      dodam ze przy komputerze jest również sterowanie wentylatorem.bodajze zmniejszanie i zwiększanie predkosci wentylatora bo taki jest piktogram oraz korekcja belki z rekawem- czyli wieje do w kierunku ciagnika lub do tylu
       
      moge sie mylic w tym co pisze...jesli tak prosze mnie poprawić. Jednak nic innego zrobic nie mozna. Dodam ze wentylatora jeszcze nie podłączałem jednak twierdze ze nie jest on potrzebny do składania belki. Jutro postaram sie dodać zdj
      kupiłem okazyjnie ten opryskiwacz dlatego taki wybór. Rocznik 2000, sprowadzony przeze mnie z Francji
      Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez yacenty
      Słuchajcie chciałbym rozszerzyć opryskiwacz bazujący na sterowniku Hardi HC5500 o nawigację do zamykania sekcji opryskiwacza, aby nie robić nakładek.
      Co musi mieć opryskiwacz - jakie dokładnie moduły, wersje sterownika HC5500 a co dokładnie musi mieć wspomniany wyżej trimble GFX 750 aby sterować sekcjami?
      A może wystarczy np Trimble 500 do kontroli sekcji z wyżej wymienionym komputerem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj