Skocz do zawartości

Zdjęcie

skrzynka bezpiecznikowa mf 255

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share oride16

oride16

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 05 styczeń 2014 - 12:56

skrzynka bezpiecznikowa mf 255 Witam wszystkich, potrzebuję zdjęcia skrzynki bezpiecznikowej z mf 255. Potrzebuje, ponieważ wymienilem ową skrzynkę i pomyliły mi się przewody i nie wiem jak wpiąść. Najlepiej jakby były różne zdjęcia, żeby było dobrze widać właśnie te przewody. Albo mi się zdaje albo nie ma na schemacie styku "f", też to zauważyliście?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
skrzynka bezpiecznikowa mf 255 Dzisiaj, 15:29
  •  

#2 Share RafalRolnik98

RafalRolnik98

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 05 styczeń 2014 - 16:16

skrzynka bezpiecznikowa mf 255 Nie pomogę ci niestety ;/

#3 Share Tomasz78

Tomasz78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2189 postów

Napisany 05 styczeń 2014 - 18:44

skrzynka bezpiecznikowa mf 255 A co tobie pomoże zdjęcie wystarczy że ktoś wcześniej zmienił przewód na inny kolor i i tak nie dojdziesz do tego gdzie biegnie ,o takich rzeczach się myśli przed demontażem ,jak masz choć trochę wiedzy to odkręć stacyjkę wyciąg wlączniki i po przewodach po kolei podpinaj ,klakson i stop bezpośrednio bez stacyjki potem światła postojowe,mijania i drogowe -każde osobno i na koniec kierunkowskazy.Druga metoda bez rozbierania (na żarówkę-próbnik)szukaj napięcia na poszczególnych przewodach i podpinaj do odbiorników ,oczywiście każdą funkcję wykonuj osobno.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share oride16

oride16

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 05 styczeń 2014 - 20:02

skrzynka bezpiecznikowa mf 255 Ok, jutro jakoś to zrobię. Instalacja jest nie przerabiana.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Tomasz78

Tomasz78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2189 postów

Napisany 05 styczeń 2014 - 20:05

skrzynka bezpiecznikowa mf 255 Napisz na pw do Elektromechanik (moderator) ma wiedzę może podeśle Tobie schemat :) .