Zaloguj się, aby obserwować  
oride16

skrzynka bezpiecznikowa mf 255

Polecane posty

oride16    0

Witam wszystkich, potrzebuję zdjęcia skrzynki bezpiecznikowej z mf 255. Potrzebuje, ponieważ wymienilem ową skrzynkę i pomyliły mi się przewody i nie wiem jak wpiąść. Najlepiej jakby były różne zdjęcia, żeby było dobrze widać właśnie te przewody. Albo mi się zdaje albo nie ma na schemacie styku "f", też to zauważyliście?

Tomasz78    1028

A co tobie pomoże zdjęcie wystarczy że ktoś wcześniej zmienił przewód na inny kolor i i tak nie dojdziesz do tego gdzie biegnie ,o takich rzeczach się myśli przed demontażem ,jak masz choć trochę wiedzy to odkręć stacyjkę wyciąg wlączniki i po przewodach po kolei podpinaj ,klakson i stop bezpośrednio bez stacyjki potem światła postojowe,mijania i drogowe -każde osobno i na koniec kierunkowskazy.Druga metoda bez rozbierania (na żarówkę-próbnik)szukaj napięcia na poszczególnych przewodach i podpinaj do odbiorników ,oczywiście każdą funkcję wykonuj osobno.

Wiadomość z agroFakt.pl

Tomasz78    1028

Napisz na pw do Elektromechanik (moderator) ma wiedzę może podeśle Tobie schemat :) .

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez jamakazi
      Witam
      Mam pewien problem od jakiegoś czasu
      sprężarka chlapie mi olejem
      pomyślałem że to może pierścienie już słabe ale po wymianie nie ma różnicy
      cylinder wydawał się cały, nie korzystam z instalacji pneumatycznej a sprężarki używam do pompmowania kół
      Jakieś sugestie?
    • Przez dabliu
      Posiadam MF 675. Mam problem tego typu , że podnośnik  był po prostu słaby. Mf 675 to podobne do  mf 690 Landini. Wymieniłem obydwie pompy i złożyłem. Tur działa ekstra, aż silnik przysiada. Podnośnik pozostał na starym poziomi. Próbowałem sprawdzić zawór- przełącznik hydrauliki, przód  tył- ten na linkę. Wymieniłem uszczelnienia 9 (oringi) . Nie pomogło. Ostatecznie zaczął wyciekać spod tego przełącznika olej. Miałem to jeszcze raz rozebrać nie zdążyłem. Wyleciał olej, podnośnik przestał podnosić wcale. Co może być. Czy to nie szczelności w plecaku?. Dodam, że podnośnik opad a ale nie zawsze, potrafi się zablokować  -n ie wiem dlaczego i wówczas nie opada. Macie jakiś pomysł. Dodam, że w plecaku jak go zdjąłem nie grzebałem. Uznałem, że jest to wina pomp. Ta od tura - ZĘBATA- byłą zupełnym złomem.  
    • Przez farmer2010
      użytkowników takiego fergusona prosił bym o wszelkie informacje na jego temat a przede wszystkim czy to dobry ciągnik gdyz zamierzam taki zakupić z góry dziękuje
    • Przez TomaszX
      Witam serdecznie. Mam pytanie czy ktoś przerabiał skrzynie w MF 2680 na szybka? Czy w ogóle jest taka możliwość?
    • Przez sygala
      Witam
      mam do was pytanie jak wymienic wom w 255 czy trzeba sciagac podnosnik? czy potrzebny jest jakis specjalny sciagacz?? na co zwrócić uwage. z góry dzieki za pomoc
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj