kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

Sean jak Ty to sobie wyobrażasz ? Napisz coś więcej ,jak mogłoby to wyglądać ?  :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga01011992    0

Nie zgłosiłam się do programu ze względu na moją pracę,  w której powiedzmy że nie wskazane jest żeby ktoś brał udział w programach telewizyjnych takich o tematyce "poniekąd rozrywkowej", czyli jak by nie było trochę prawdy w tym jest że "bałam się kamer" ;)

co do kontaktowania się z Martą Manowską tego jeszcze nie próbowałam ale gdy pisałam wiadomość do oficjalnego fanpageu RSŻ to mi odpisali że nie mogą udostępniać takich informacji więc podejrzewam że M.Manowska odpisze (jeżeli w ogóle coś odpisze) tak samo.

Trudno może tak miało być......  :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U Zbyszka jakby był tylko ta w okularkach też by się inaczej zachowywała a tak to uważam że działa pod presją tej grubszej, grubszej się nie spodobało że się zainteresowała wapnem.

Obie nie są warte jego czasu. Brak szacunku do mamy Zbyszka chyba lepiej przemilczeć. Ta w okularach dobra była "Już bym wolała do pracy pójść, przynajmniej robotę byłoby widać " Nic tylko w pole niech kosi zboże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28759

przecież Tome11 wrzucił ci tutaj link do FB tego co szukałaś, tyle że napisali że dla dobra ogółu post zostanie usunięty po 24h, widać za rzadko zaglądasz, już usunęli

pisz do użytkownika TOME11, wie kogo szukasz i ma do niego kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Zbyt czyste? oblepione były jak jeż jabłkami na zimę.      :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Sean jak Ty to sobie wyobrażasz ? Napisz coś więcej ,jak mogłoby to wyglądać ?  :rolleyes:

Trudno to tak ot wytłumaczyć   :D  jakbyś się zgodziła na testy dla dobra ogółu to mógłbym na Tobie to zademonstrować.      :P     :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Buhah , co Ty do mnie piszesz ? Kto by wtedy kogo wydoił ....? B)     Spieprzałbyś ,mało byś kapci nie pogubił ... :lol:    FOTEL BUJANY SOBIE SPRAWA ... a nie zemną chcesz coś demonstrować .  :lol:    

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Taaaa , ja pierdzielę młódka się znalazła      :D  spokojna Twoja rozczochrana    :P  zresztą co masz powiedzieć teraz, cycki po takiej demonstracji miałabyś jak murzynka.       :lol:

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

 

zresztą co masz powiedzieć teraz, cycki po takiej demonstracji miałabyś jak murzynka.       laugh.png

Nie od dziś wiem ,że jakiekolwiek zadawanie się ze sporo starszym mężczyzną jest dla kobiety postarzające . ;)   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

zetorki zabieraj te butle z gazem a nusz nieszczęście się zdarzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No . Huk może z tego być , bo "dym" już jest :P .

Nie wiem tylko - szykować czipsy , czy piwo ? :blink:

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Chłopaki ,spokojnie i cierpliwości bo już w niedzielę kolejny odcinek jakże trzymającego w napięciu programu '' Rolnik szuka ...bo gdzieś zgubił ''.  :P  Także ,piwo ,chipsy na niedzielę zostawcie ,cobyście z napięcia paznokci obgryzali . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Oj chyba coś między Wami iskrzy . :P ;)

To u Meg palą się styki i dlatego pewnie iskrzy.      :P      :D

 

 

Nie od dziś wiem ,że jakiekolwiek zadawanie się ze sporo starszym mężczyzną jest dla kobiety postarzające .  ;)

Muszę Cię jednak rozczarować, Masz stanowczo jakieś złe informacje, mojej Żonie figury może pozazdrościć niejedna 25-cio latka,  :)   także Meg nie wiem skąd Ty czerpiesz taką wiedzę, ale radzę zmień źródło tej wiedzy.      :P    :D

A po drugie to pytanie, czy ja chcę się z Tobą w ogóle zadawać.      :) Także nie wyskakuj przed orkiestrę jak jeszcze grać nie zaczęła.    :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Sean chyba tobie styki się palą bo ciągle wyskakujesz z tą wimaginowaną żoną :lol:

Edytowano przez PRIMO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A co może masz chęć się założyć skoroś taki pewny?     :)  czy tylko szczekasz byle szczekać?     :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

Muszę Cię jednak rozczarować, Masz stanowczo jakieś złe informacje, mojej Żonie figury może pozazdrościć niejedna 25-cio latka,  :)

 

Oj , jakoś Ci nie dowierzam . A no weź pokaż . :P ;)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaSamosia   
Gość ZosiaSamosia

A Wy to się chyba bardzo lubicie.... sprzeczac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

A co może masz chęć się założyć skoroś taki pewny?     :)  czy tylko szczekasz byle szczekać?     :)

Miej odrobinę godności i przyznaj żeś stary kawaler. Ja nie pies żebym szczekał.

Oj , jakoś Ci nie dowierzam . A no weź pokaż . :P ;)

 

Ta jego żona to chyba ze sklepowej półki i dlatego ma figurę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A gdzie Ty tu kłótnię widzisz , to wszystko uczucia . B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Miej odrobinę godności i przyznaj żeś stary kawaler. Ja nie pies żebym szczekał. Ta jego żona to chyba ze sklepowej półki i dlatego ma figurę.

Ponawiam pytanie, chcesz się założyć?     :)   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj