Skocz do zawartości

Zdjęcie

"Rolnik szuka żony"

6655 odpowiedzi na ten temat

#5661 Share koks

koks

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 165 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,ciągniki MF

Napisany 21 marzec 2016 - 19:26

"Rolnik szuka żony"

http://www.wirtualne...ja-na-wielkanoc

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
"Rolnik szuka żony" Dzisiaj, 11:27
  •  

#5662 Share karina91

karina91

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 24 marzec 2016 - 09:42

"Rolnik szuka żony" "Szoł" czy też nie ;) a ja i tak czekam na pilotażowy odcinek 3 sezonu :) może jacyś fajni rolnicy będą i w koncu się odwaze i zglosze ;)

#5663 Share Pajej

Pajej

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1062 postów

Napisany 24 marzec 2016 - 17:26

"Rolnik szuka żony"

po co ci w tv szukac tu masz chłopaków do wyboru do koloru

Rolnik z powołania :-)

#5664 Share karina91

karina91

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 24 marzec 2016 - 19:08

"Rolnik szuka żony" Tylko ze w tv poza tym ze chłopaki powiedzą coś o sobie (wiadomo na forum też mogą) to widzę jak wyglądają, czym się zajmują w gospodarstwie itp... poza tym nawet w krótkim "filmie" o sobie widać kilka cech charakteru o których nie każdy mowi(np czy ktoś jest wesoły, towarzyski czy bardziej skryty) chociaz z tym tez roznie bywa (stres,kamery) ale zawsze to więcej niż nawet zwykle zdj...

#5665 Share damianos95

damianos95

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 369 postów

Napisany 24 marzec 2016 - 20:22

"Rolnik szuka żony"

Koleżanko powiem tak kamery zmieniaja człowieka i niektórzy wrecz negatywnie sa odbierani z kamer niz w realu czesto przez stres brak obycia wkoncu to cos nowego i nie wiemy jak sie zachowac w codziennej sytuacji gdzie na codzien sie nad tym nie zastanawiamy tylko robimy.

Można się wiele dowiedziec od ludzi poznanych w internecie chociaz z własnego dswiadczenia powiem ze mało rozsadnych ludzi a jak ktos jest powazny i bierze na serio cos to jest wysmiany ale taki juz jest internet. Sam poznałem wiele osob chodz wiem ze bycie szczerym od poczatku z dzieczynami kobietami sie nie opłaca chodz w sumie po co ktos kto nas nie akceptuje tyclko od poczatku chce zmieniac.... ???

#5666 Share Pajej

Pajej

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1062 postów

Napisany 24 marzec 2016 - 20:27

"Rolnik szuka żony"

bycie szczerym sie nie opłaca? no ciekawe ciekawe

#5667 Share damianos95

damianos95

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 369 postów

Napisany 24 marzec 2016 - 20:41

"Rolnik szuka żony"

Kolego oczywisie ze sie nie opłaca a szczegolnie z kobietami o ile w realu to pomaga to w necie tylko szkodzi mowie z własnego doswiadczenia a nie wyssane z palca.

Nikt nie jest idealny ale wiekszasc kobiet szuka w internecie ksiecia z bajki z duzym dobytkiem a tych normalnych jest bardzo mało. normalne czyli te które chca kogos poznac i szukaja miłosci a nie faceta z kasa oczywiscie oczywiscie nie mowie ze kasa nie ma znaczenia w zyciu bo kazdy wie ze to bzdura ale nie zeby na niej opierac zwiazek

Edytowany przez damianos95, 24 marzec 2016 - 20:42.

#5668 Share Pajej

Pajej

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1062 postów

Napisany 24 marzec 2016 - 21:41

"Rolnik szuka żony"

ale jak bede sciemniał to co mi to da ka krutko ok ale na dłuzsza mete?

#5669 Share LuckyLuke12345

LuckyLuke12345

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 159 postów

Napisany 25 marzec 2016 - 00:45

"Rolnik szuka żony"

Witam wszystkich  Karina co chcesz wiedzieć np o mnie ja nie muszę występować w tv a tym bardziej w tym oszukanym programie ( Rolnik szuka żony ) jestem skromnym   człowieczkiem ja nie muszę w tv występować żeby mi dziewczyny listy pisały chociaż to by było miłe ja jestem szczery i nie potrzebna  mi jest sława ,bo jak by mi na kimś na prawdę zależało to ja bym tej osoby nie mógł okłamywać czy coś ukrywać 

#5670 Share karina91

karina91

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 25 marzec 2016 - 10:09

"Rolnik szuka żony" "Witam wszystkich Karina co chcesz wiedzieć np o mnie "

Może na początek jak wyglądasz (chociaż nie żeby to wyglad był najważniejszy) a co do tv to jednak można zobaczyć czy dany rolnik wygląda raczej jak któryś z poprzednich edycji czy jak bohater "chłopaków do wziecia" bo chyba nikt nie powie ze nie ma różnicy...

Edytowany przez karina91, 25 marzec 2016 - 10:18.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
"Rolnik szuka żony" Dzisiaj, 11:27
  •  

#5671 Share Kris94

Kris94

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 208 postów

Napisany 25 marzec 2016 - 10:48

"Rolnik szuka żony"

Takich bohaterów "chłopaków do wzięcia" na szczęści raczej nie spotkasz ;-) Widziałem 1 czy 2 odcinki z ciekawości i to po prostu jakaś tragedia. Cały serial i ludzie w nim wyglądają jakby kręcone było co najmniej 10 lat temu. Obecnie nie znam żadnych osób które wyglądają lub zachowują się w ten sposób, nie wiem, być może w innych rejonach Polski tak jest ale też ciężko mi uwierzyć. Co do poznawania w internecie, w programie itp. to moim zdaniem ciężko znaleźć kogoś kto na prawdę by pasował. Sam wiem (mimo młodego wieku) że jednak bez spotkań w cztery oczy już na początku znajomości ciężko aby trafić idealnie. Zawsze potrzeba kilku spotkań przez które zobaczymy jaka dana osoba jest w rzeczywistości, czy znajdujemy wspólny język oraz najważniejsze jak czujemy się w swoim towarzystwie i żadne opisy czy zdjęcia w internecie tego nie zastąpią a nawet przedstawienie danych osób w telewizji (przed kamerami człowiek potrafi zmienić się diametralnie  ) co nawet widać po związkach w programie - ile było osób które wyglądały w porządku, ile par wyglądało na idealnie dobrane a po pewnym czasie widzimy ile zostało prawdziwych związków.

#5672 Share Thomas2135

Thomas2135

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3176 postów

Napisany 25 marzec 2016 - 17:22

"Rolnik szuka żony" Może przeniesiecie tę pogawędkę na PW?

#5673 Share RafaKdziela

RafaKdziela

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 821 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja ,nowe technologie ,sztuki walk :-) ,czytanie książek ,pływanie ,komputery,wycieczki ,zdrowe odżywianie ,taniec ,gotowanie ,fotografia ,majsterkowanie .

Napisany 25 marzec 2016 - 19:56

"Rolnik szuka żony"

Kris nie obrażaj uczestników programu ''Chłopaki do wzięcia '' po pierwsze to nie masz takiej odwagi ,żeby wystąpić w TV tylko tu udajesz odważnego i obgadujesz za plecami .Po drugie jest kilka osób w programie ,które wiele zrobiły w swoim życiu mają ogromną wiedzę chociaż ,by techniczno-budowlaną i inne .Ja zaledwie ze 3 odcinki widziałem ,ale gadanie takie ,żeby obrażać tych ludzi jest niesprawiedliwe .

Karina Ty też się kreujesz nie wiadomo na kogo i szukasz dziury w całym .Nawet zdjęcia nie potrafiłaś dodać swojego i o czym my tu dyskutujemy .

Przychylam się do postu Thomasa ,że rozmowy powinniście przenieść na grunt prywatny .

Wesołych i pogodnych Świąt :-)

I love salsa

#5674 Share karina91

karina91

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 25 marzec 2016 - 21:29

"Rolnik szuka żony" To Twoim zdaniem Rafał na logo się kreuje bo chętnie bym sie dowiedziała :) co do rozmów na forum to nie miałam zamiaru opisywać jakichś prywatnych "spraw" a jeśli ktoś uważa ze tak wyszło to przykro mi bardzo... a zdj mogę wysłać komuś prywatnie bo co do wstawiania na forum to jakoś wole nie....

#5675 Share RafaKdziela

RafaKdziela

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 821 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja ,nowe technologie ,sztuki walk :-) ,czytanie książek ,pływanie ,komputery,wycieczki ,zdrowe odżywianie ,taniec ,gotowanie ,fotografia ,majsterkowanie .

Napisany 25 marzec 2016 - 21:58

"Rolnik szuka żony"

Chciałem Tobie odpisać na pocztę ,ale coś jest nie aktywna .Nie będę forum zaśmiecał .Mi zdjęcia Twojego nie potrzeba .

I love salsa

#5676 Share miglanc88

miglanc88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 228 postów
  • Zainteresowania:akwarystyka,wędkarstwo ,sporty walki

Napisany 25 marzec 2016 - 22:43

"Rolnik szuka żony" A ja akurat nie miał bym nic przeciwko w ocenie urody koleżanki kariny. Kto wie, może akurat tutaj pozna kogoś ciekawego i nie musiała by szukać w kandydatach do rsż. ..

#5677 Share artur125

artur125

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 318 postów

Napisany 25 marzec 2016 - 22:47

"Rolnik szuka żony"

to ja też chce :D

#5678 Share LuckyLuke12345

LuckyLuke12345

Zaawansowany