Skocz do zawartości

Zdjęcie

"Rolnik szuka żony"

6655 odpowiedzi na ten temat

#5101 Share biedroneczka

biedroneczka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów
  • Zainteresowania:Sporty konne, szeroko pojęte życie

Napisany 16 listopad 2015 - 08:26

"Rolnik szuka żony" Odcinek przesłodzony do zeżygania....
Jedyną rzecz adekwatną do sytuacji zrobiła Justyna stawiając transformersa Rafała przy Pinokiu do zdjęcia...Nie zdążyłam tylko zauważyć, który z nich miał większy nos....hahaha....Nawet i ona wie najwyraźniej, co o nim sądzić..
Haha....

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
"Rolnik szuka żony" Dzisiaj, 08:42
  •  

#5102 Share tom31

tom31

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 139 postów

Napisany 16 listopad 2015 - 08:32

"Rolnik szuka żony"

I zgadzam sie z wypowiedzią powyżej koleżanki biedroneczki za dużo cukru program porażka ale życze chłopakom aby poukładali sobie swe życie osobiste jak najlepiej

#5103 Share Szymi40

Szymi40

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1287 postów

Napisany 16 listopad 2015 - 08:35

"Rolnik szuka żony"

Robert, Grzegorz  i Ania   coś  z  tych  par  może  być,  tyle że  ten   Mariuszek   taki zazdrosny że  Ani  pewnie  samej  do sklepu  nie  puści !

#5104 Share knoro93

knoro93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1457 postów

Napisany 16 listopad 2015 - 09:05

"Rolnik szuka żony"

też sądzę że te słowa o dyszlu i kołach były żartem z Grześka z poprzedniej edycji, dla mnie mistrz, śmiałem się jak mało kiedy, Grzesiek-pozdrawiam!!!

a co do Gienka to tak jak ktoś wyżej napisał, Lilka chciała rolnika, tylko żeby w mieście mieszkał...

a w moich oczach Rafał urósł, nie jeden spaliłby buraka i powiedział że z siebie pajaca robił nie będzie zakładając strój ludowy, a on to zrobił i nieźle mu to nawet wyszło

Robert to człowiek naprawdę poważny, świadomy w pełni tego co robi, nic na łapu capu, wszystko z głową

a co do Ani i Mariusza, kolego @knoro-ty oświadczyłbyś się komuś kogo znasz tydzień, czy miesiąc??? nie te czasy co 50 lat temu, że dziadek do babki zaszedł dwa razy, za trzecim razem dał pierścionek, a tydzień później zabili świniaka i zrobili wesele

Z oświadczynami to może i przesada nie powiem ale słowa krytyki od wszystkich w kierunku Mariusza to jest wielka przesada widać że to super facet napewno będzie wspaniałym mężem dla Ani widać że jest w niej zakochany dlatego nalezy mu się wielki szacunek bo takich facetów dużo już nie ma. Żadna  z par się tak nie spasowała jak Ania z Mariuszem wiec nie rozumiem osób które krytykują ich.

#5105 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2504 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 16 listopad 2015 - 11:06

"Rolnik szuka żony"

Grzesiek z tekstem o dyszlu i kołami rozwalił system... Pełna szydera... Rewelacyjny koleś .

Fakt z tym to trafił idealnie i kto oglądał poprzednią serię załapał, żebym nie leżał na łóżku to bym padł ze śmiechu- zresztą jak reszta oglądających :)

#5106 Share TOME11

TOME11

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 218 postów

Napisany 16 listopad 2015 - 12:43

"Rolnik szuka żony"

jeśli Mariusz oświadczy się w następnym odcinku to zrobi z siebie idiote za przeproszeniem

no przecież był urywek na końcu jak na kolanach klęczał :lol:

u Rafałka już chyba po temacie, zapłakana buzia w rączkach

Odcinek przesłodzony do zeżygania....
Jedyną rzecz adekwatną do sytuacji zrobiła Justyna stawiając transformersa Rafała przy Pinokiu do zdjęcia...Nie zdążyłam tylko zauważyć, który z nich miał większy nos....hahaha....Nawet i ona wie najwyraźniej, co o nim sądzić..
Haha....

a ja myślałem, że dla kobiety będzie całkiem odwrotnie, takie romantico 120% :D

+

-zwolnij na zakręcie

-ja nie zwalniam :D

z tym dyszlem też zaorał :D

+

spokojnie jak tobie się nie uda być tak często jak będziesz chciał to mi się uda na pewno
jeszcze tu jesteś, a już tęsknie

jak dla mnie to totalnym pustostanem zajebało na kilometr

Edytowany przez TOME11, 16 listopad 2015 - 12:44.

#5107 Share glicer

glicer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 175 postów

Napisany 16 listopad 2015 - 13:23

"Rolnik szuka żony"

jak zwykle nie oglądam,ale powiedzmy ze z męskiej ciekawości-(bo czasem czytam Was),poziom uczestnikow jest większy niż w pierwszej części?

#5108 Share RafaKdziela

RafaKdziela

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 821 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja ,nowe technologie ,sztuki walk :-) ,czytanie książek ,pływanie ,komputery,wycieczki ,zdrowe odżywianie ,taniec ,gotowanie ,fotografia ,majsterkowanie .

Napisany 16 listopad 2015 - 14:43

"Rolnik szuka żony"

Oby się udało wszystkim ,bo na moje oko to między Eugeniuszem i Lilianną coś się zmienia .Co Do Grzesia i Ani też coś jest nie tak .Ania taka zamyślona i mało ,co się uśmiecha .Po Grzegorzu widać ,że chce ,ale po Ani ? Niestety słabo mi to wygląda .

I love salsa

#5109 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 16 listopad 2015 - 14:46

"Rolnik szuka żony"

Ania od Grzesia po prostu z natury jest taka skryta. Gieniu zgasił Lilkę momentalnie. Mariusz wygląda na jakiegoś desperata.

#5110 Share kuba55

kuba55

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 147 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo , robienie zdjec

Napisany 16 listopad 2015 - 15:49

"Rolnik szuka żony"

program robiony poto zeby  miastowym zamydlic oczy  ;)  a tu swinie po 3 zl i jak tu zyc :blink:

coraz gorzej

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5111 Share Thomas2135

Thomas2135

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3175 postów

Napisany 16 listopad 2015 - 16:35

"Rolnik szuka żony" Skrommie Panie, skromnie.:)

#5112 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3919 postów

Napisany 16 listopad 2015 - 20:05

"Rolnik szuka żony"

Ale jak w żadnym odcinku nie było naciąganych reklam.

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

#5113 Share maniek33

maniek33

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 584 postów

Napisany 16 listopad 2015 - 21:38

"Rolnik szuka żony" Jak dla mnie to ten Mariusz jest jakiś dziwny.... . Nie potrafię tego sprecyzować ale coś mi tam nie pasuje.

#5114 Share Karol82SA

Karol82SA

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 16 listopad 2015 - 22:39

"Rolnik szuka żony"

Tekst o 2 kołach i dyszlu mistrzostwo to każdy chyba parskną śmiechem co niemiara. Ale tak to z mojego punktu widzenia Mariusz to być może już o ślubie nagle.Ale w zapowiedziach kolejnego odcinka słychać było że komuś coś nie wyszło zobaczymy za 6 dni.

#5115 Share newagro

newagro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 307 postów
  • Zainteresowania:spec. Ochrona Roślin i Nasiennictwo
    spec. Diagnostyka w Ochronie Roślin
    spec. Integrowana Ochrona Roślin w Integrowanej i Ekologicznej Produkcji Roślinnej

Napisany 17 listopad 2015 - 08:26

"Rolnik szuka żony"

Ale ten tekst o 2 kołach i dyszlu troche wyrwany z kontekstu był chyba, mimo wszystko był życiowy w porównaniu do tych innych słodziutkich tekstów. 

Najpopularniejsza wyszukiwarka środków ochrony roślin w Polsce oraz ciekawy blog tylko na www.agrofy.pl  :D  

#5116 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2504 postów

Napisany 17 listopad 2015 - 08:54

"Rolnik szuka żony" Nic nie wyrwane z kontekstu tylko nabijał się z Grześka z poprzedniej serii no i wyszło mu to.

#5117 Share newagro

newagro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 307 postów
  • Zainteresowania:spec. Ochrona Roślin i Nasiennictwo
    spec. Diagnostyka w Ochronie Roślin
    spec. Integrowana Ochrona Roślin w Integrowanej i Ekologicznej Produkcji Roślinnej

Napisany 17 listopad 2015 - 08:59

"Rolnik szuka żony"

A że niby robota w polu czeka a tu biedak musi sobie ranki urządzać ? No faktycznie coś tam było, widocznie nie zaczaiłem tego motywu.

Najpopularniejsza wyszukiwarka środków ochrony roślin w Polsce oraz ciekawy blog tylko na www.agrofy.pl  :D  

#5118 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2504 postów

Napisany 17 listopad 2015 - 09:10

"Rolnik szuka żony" Tylko że akurat o żniwie to powiedział także że ma trochę wypoczynku (nie pamiętam dokładnie jak to ujął) przynajmniej. Także wybrnął ładnie, a z tymi kołami i dyszlem to czysta parodia poprzedniego Grześka i nijak nie było to przecież na poważnie.

#5119 Share master20002

master20002

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1106 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,piłka nożna, budownictwo,motoryzacja, polityka, zmiany na ziemi

Napisany 17 listopad 2015 - 10:12

"Rolnik szuka żony"

A że niby robota w polu czeka a tu biedak musi sobie ranki urządzać ? No faktycznie coś tam było, widocznie nie zaczaiłem tego motywu.

Nie pamiętam co on dokłądnie powiedział, ale wynikało z tego że gdyby nie ta randka to teraz kosiłby rzepak. Żona jak to usłyszała to powiedziała: "...jakbym ciebie słyszała romantyku..." :ph34r:

Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5120 Share Pajej

Pajej

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów

Napisany 17 listopad 2015 - 12:53

"Rolnik szuka żony"

widac prawdziwy rolnik, niech sie Ania przyzwyczaja do mysli ze nie będzie na kazde jej skinienie, bo praca tez jest wazna, a moze i wazniejsza ;)

kolego Master żonke musisz wychowac mówiłem Ci ze nie wyobrazam sobie zycia z kims kto mnie nie bedzie wspierał w tym co robie, nie musi to byc jej pasja, ale powina wspierac

Rolnik z powołania :-)