Skocz do zawartości

Zdjęcie

"Rolnik szuka żony"

6655 odpowiedzi na ten temat

#401 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 08 wrzesień 2014 - 18:07

"Rolnik szuka żony" Nie warto jest przejmować się tym co inni piszą mam na myśli Ciebie kolego@zetorlubin7341, pisze tak bo mu żal a może też czyta wiele przez Ciebie pisanych postów i zazdrość przez niego przemawia,,,jesteś zaradny chłopak i pracowity a to zaleta. :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
"Rolnik szuka żony" Dzisiaj, 18:12
  •  

#402 Share glicer

glicer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 175 postów

Napisany 08 wrzesień 2014 - 18:15

"Rolnik szuka żony" Zetorlublin,nie jest moim celem Ciebie obrazac,ja po prostu określiłem Twoją osobowość.Ty patrzysz płyciej,ja głębiej,i tyle.Osobiscie wole łazienke za 100 tys niż kostke przed domem.Odpowiedz sobie sam,gdzie w tym programie widzisz wartości.Taka polemika mnie trochę irytuje,pewnie nie mam na to recepty dlatego pisze-odpowiedz sobie sam.

#403 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 08 wrzesień 2014 - 19:09

"Rolnik szuka żony" glicer wiesz co jestem inteligentnym człowiekiem i nie będę się wypowiadał kolego jaki jesteś ty bo mnie to nie obchodzi wcale a wcale. Mam szeroki horyzont myślowy i jestem zawsze na tak nowym rzeczą, a ten program jeżeli chociaż jeden pan znajdzie miłość to moim zdaniem już jest sukces ogromny. :P Po za tym wyznaję zasadę jak mam na podwórku tak mam i w domu więc nie narzekam chwalić się nie będę bo nie chcę ale jest ok. Też uważam ze polemika z tobą jest bez sensu ty masz swoje racje ja mam swoje i tak pozostanie ja swojego zdania nie zmienię i proszę mnie nie nazywać płytkim facetem, b ja kolegi nie uraziłem wcale a wcale B) Wozak dzięki za miłe słowa, ale naprawdę uwierz spływa to po mnie co inni o mnie mówią ^^

#404 Share pastereczka

pastereczka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 120 postów

Napisany 08 wrzesień 2014 - 19:18

"Rolnik szuka żony" Panowie chyba nigdy was nie zrozumiem, a więc zapytam prosto z mostu: po co ta wsza polemika??

#405 Share glicer

glicer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 175 postów

Napisany 08 wrzesień 2014 - 19:28

"Rolnik szuka żony" Pastereczka-my tylko szukamy partnerki :)

#406 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 08 wrzesień 2014 - 19:29

"Rolnik szuka żony" przypomniał mi się ?kogel mogel" jak kobitka pyta o łazienkę... "co łazienki by na wsi nie było.. no jest " :D

#407 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 08 wrzesień 2014 - 19:38

"Rolnik szuka żony" Pastereczka to nie żadna polemika to racjonalne przedstawienie swoich racji :D kogel mogel fajny, najlepszy jak Kasia zasuwała w sukni po błocie z listem do M1 :lol:

Edytowany przez zetorlublin7341, 08 wrzesień 2014 - 19:40.

#408 Share TheMariko12

TheMariko12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 377 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja (CC,SC) i wszystkie odmiany sportowych aut
    Lakiernictwo

Napisany 08 wrzesień 2014 - 19:46

"Rolnik szuka żony" ale , Pani prowadząca jest prześliczna i nikt mi nie wmówi że tak nie jest :wub:

Nauka--->Praca--->Zabawa--->Długi odpoczynek :)

Sprzedam

NOWE CZĘŚCI DO URSUSÓW 360/355/4011/330 Z PRL , PISAĆ NA PW

#409 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 08 wrzesień 2014 - 19:54

"Rolnik szuka żony" no nie powiem ma miły głos i jest ładna ciekawe czy ona by się skusiła na rolnika :D

#410 Share TheMariko12

TheMariko12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 377 postów
    Lakiernictwo

Napisany 08 wrzesień 2014 - 20:05

"Rolnik szuka żony" Tak, zgadzam się Pani Marta jest sympatyczną osobą co było widać na wczorajszym filmie, taką kobietę to ze święcą szukać, nie mogę doczekać się kolejnego odcinka :wub:

Sprzedam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#411 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 08 wrzesień 2014 - 20:31

"Rolnik szuka żony" To czy ona jest sympatyczna to dokładnie nie wiadomo za taką kasę jak ona dostaje tylko głupi by się nie starał, ładna jest przed kamerami ciekawe jak na żywo się reprezentuje, po za tym każda kobieta jest ładna kwestia gustu mężczyzny, oj kolego powiem ci że na tym portalu są fajniejsze dziewczyny niż pani marta :lol:

#412 Share TheMariko12

TheMariko12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 377 postów
    Lakiernictwo

Napisany 08 wrzesień 2014 - 20:41

"Rolnik szuka żony" Wydaje się że jest, czy każda jest ładna, nie sądzę , jeśli spotkasz paszteta to zainteresuje Cie ona ? Nie wydaje mi się , są różne typy kobiet, a w życiu trochę się ich naoglądałem i powiem Ci że hipopotamki zazwyczaj są mocno zakompleksione, i kryją się "chorobą" ,- chorobą psychiczną raczej, niech do diaska weźmie się za siebie i zrzuci te obciążniki z siebie .......... i wtedy będzie mogła funkcjonować w społeczeństwie

Sprzedam

#413 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 08 wrzesień 2014 - 20:54

"Rolnik szuka żony" Kolego nie ubliżaj ok, bo ty też możesz być pasztet u dziewczyn. Co do otyłości to też nie śmiej się bo to jest choroba a nie jakieś wmawianie sobie, wiem znam temat z autopsji wyjście z otyłości to cholernie trudna droga z mnustwem poświęcenia i wyrzeczeń. ty jesteś chudy i nie wiesz jak to jest kiedy żałądek wręcz się domaga jedzenia i musisz mu dać tutaj nie ma nic śmiesznego, ja to przeszedłem na własnej skórze i wiem co to znaczy być wyśmiewanym przez ludzi i w ogóle kiedyś się ze mnie śmiali a teraz ja się z nich śmieję i pomagam otyłym w walce z tym problemem, nie powiem pewne sukcesy mam choćby widze po sobie że efekty są wręcz wielkie, kwestia motywacji i uporu. Co do tych pasztetów jak je nazwałeś ja ci powiedziałem każdy ma swoją formę piękna, a i jeszcze jedno na odchodne dobrze ci radzę w życiu nie śmiej się z oyłych ludzi bo ty też nie znasz dnia ani godziny B)

#414 Share TheMariko12

TheMariko12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 377 postów
    Lakiernictwo

Napisany 08 wrzesień 2014 - 21:07

"Rolnik szuka żony" Czy ja śmieję się z otyłości ludzi ? Czy tylko stwierdzam jak to jest ? Zajdz do jakiegokolwiek mc i zobacz co tam się dzieje , jak niektórzy wiadrami wpieprzają , chudy nigdy nie byłem , masy też mi nie brakowało, ale obecnie mojej budowy ciała nie jeden z was mógłby mi pozazdrościć , wiele godzin spędzonych na siłowni/basenie itp , odmawianie niektórych dóbr spożywczych, wiem o czym mówisz i nie mów mi że to jest choroba, bo z twego rozumowania każda osoba z nadwaga jest chora, czyli większość społeczeństwa, chorych na otyłość to tak na prawdę jest tylko 10-20 % reszta to pazernie świnie , nie dbające o siebie

Sprzedam

#415 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 08 wrzesień 2014 - 21:16

"Rolnik szuka żony" A co ciebie obchodzi ile kto je i jak wygląda? nie chcesz otyłej to weź sobie anurektyczkę, tylko nie zapomnij jej przywiązać sobie do nogi żeby wiatr jej nie porwał. :P

#416 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 08 wrzesień 2014 - 21:25

"Rolnik szuka żony" kolego to jest choroba, bo organizm się domaga coraz więcej i więcej, sąsiadka młoda kobieta ma 30lat warzy 127kg przy 1,60m, moja kuzynka przy 1,70 warzyła 110kg ja przy 1.92m warzyłem 130kg, ale razem wzielismy się do pracy, ogromne wyrzeczenia i pot, nie chodziliśmy na siłownie, tylko zaczęliśmy biegać i dieta, po roku czasu ona ma 75kg wagi wygląda rewelacyjnie a ja mam 87 czyli za mną okrągłe 40kg i to nie moje ostatnie słowo. Ja tam ludziom otyłym współczuję i to bardzo bo wiem ze to nie jest śmiech. W myśl zasady jesteś tym co jesz polecam płatki owsiane drogie panie cera wygładza się zmarszczki znikają ciało odświeżone po miesięcznej kuracji czujesz się jak młody Bóg :D

Edytowany przez zetorlublin7341, 08 wrzesień 2014 - 21:28.

#417 Share TheMariko12

TheMariko12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 377 postów
    Lakiernictwo

Napisany 08 wrzesień 2014 - 21:33

"Rolnik szuka żony"

A co ciebie obchodzi ile kto je i jak wygląda? nie chcesz otyłej to weź sobie anurektyczkę, tylko nie zapomnij jej przywiązać sobie do nogi żeby wiatr jej nie porwał. :P

Ty sobie przypnij słownik do nogi, "anurektyku"

Moja znajoma przy wzroście 1,70m ważyła gdzieś w okolicach 110 kg, kiedyś zimą poślizgnęła się na lodzie i upadła, to z kolegą ledwo co daliśmy radę ja podnieść, ale w końcu ogarnęła się ze swego zamkniętego świata, i rozpoczęła dietę, którą ustalił lekarz, oraz siłka, bieganie , i w ciągu roku zgubiła ponad 30 kg , przy naprawdę ciężkiej pracy, oraz włożonego wysiłku fizycznego jak również psychicznego , więc uważam że jeśli się chce to można wszystko, jeszcze raz powtarzam Ci którzy naprawdę są chorzy to nic do nich nie mam !

Sprzedam

#418 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 08 wrzesień 2014 - 21:41

"Rolnik szuka żony" Dobra dobra cwaniaczku, nie bądź taki do przodu, jeśli we dwóch mieliście problemy by podnieść kobietę ważącą 110 kg. to nie zazdroszczę ci twojej sylwetki. :lol:

#419 Share TheMariko12

TheMariko12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 377 postów
    Lakiernictwo

Napisany 08 wrzesień 2014 - 21:49

"Rolnik szuka żony" Mów za siebie, jak masz problem z podniesieniem codziennie z rana swej nadmiernej masy tłuszczu to zamknij pysk i ogarnij się

Sprzedam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#420 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 08 wrzesień 2014 - 21:53

"Rolnik szuka żony" Uspokój się chłopczyku i faktycznie zamknij pysk jak go masz.