Skocz do zawartości

Zdjęcie

Szybkie podczepienie stolu rolmako do 318 Jd

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Heniekii

Heniekii

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 355 postów

Napisany 15 grudzień 2013 - 19:12

Szybkie podczepienie stolu rolmako do 318 Jd Witam jak w temacie

Pierwszy rok podczepialem i odczepialem stol do hedera i musze powiedziec ze to porazka,szybciej podlanczalem do bizona i nie musialem nic przy hederze odkrecac czy rozkrecac

a tu musze caly lewy bok demontowac i jeszcze przekladnie i te przezbrajanie z rzepaku na pszenice trwa dlugo jak nie bardzo dlugo bo znowu trzeba skrecac lewy bok i mocowac przekladnie zeszlo mi to chyba jakies 3h we 2 osoby

wiem ze jest troche uzytkownikow jd 1470 z tymi hederami wiedz ktos uproscil te podczepienie?
jak rozmawialem z rolmako to oni twierdza ze uproscic tego bardziej nie moga gdyz ten heder jest za miekki i na klamry byc nie moze

jak bym wiedzial ze to tyle trwa bym wzilol 600 tylko u mnie teren jest rowny i nie jest mi potrzebny a handlowiec gadal ze te hedery roznia sie tylko pozimowaniem poprzecznym a wyszlo ze nie tylko

pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Szybkie podczepienie stolu rolmako do 318 Jd Dzisiaj, 03:54
  •  

#2 Share habababa

habababa

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 29 grudzień 2013 - 16:23

Szybkie podczepienie stolu rolmako do 318 Jd sami praktykujemy stół rzepakowy ale zapinany na klamry jd 1450cws z 600 serią hedera jest to wygodna opcja i bardzo szybka tyle ze trzeba kolo pasowe dokładać zeby do stołu pasowało

#3 Share Heniekii

Heniekii

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 355 postów

Napisany 30 grudzień 2013 - 20:26

Szybkie podczepienie stolu rolmako do 318 Jd ty dokladasz kolo a ja wykrecam cala przekladnie i rozbieram bok hederu a pozniej skrecam i to jest ta slynna mysl zachodnia?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share habababa

habababa

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 30 grudzień 2013 - 22:21

Szybkie podczepienie stolu rolmako do 318 Jd a my mamy chyba polski stół do rzepaku :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Heniekii

Heniekii

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 355 postów

Napisany 07 styczeń 2014 - 22:27

Szybkie podczepienie stolu rolmako do 318 Jd no i jak koledzy ktos to przerabial?w koncu tyle posiadaczy jest tych kombajnow a tu milczenie

Dodaj odpowiedź