Adrian99

technik agrobiznesu czy technik mechanizacji maszyn rolniczych?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Adrian99    6

Witam :)

niedługo będę musiał podjąć decyzję jaką szkołę średnią wybrać.

zastanawiam się nad tymi dwoma kierunkami.

Dodam że mam w planach handlowanie maszynami rolniczymi.

CZY jest ktoś kto chodził do technikum w Marszewie? chciałbym sie dowiedzieć jak tam jest, jaki poziom itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    754

Ja jedynie Ci podpowiem z tego co słyszałem że technik mechanizacji rolnictwa nie zalicza się na dotacje różnego typu. Ale jedynie tak słyszałem i musisz lepiej sprawdzić to bo szkoda by było chodzić na marne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrian99    6

Ja szczerze to bardziej chcialbym technik agrobizbesu ale tu chodzi o te dotacje właśnie...

Na tym problem polega...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haczyk5    25

ja jestem na kierunku technik mechanizacji maszyn i urządzeń rolniczych i powiem Ci że jestem zadowolony. Mamy fajne zajęci na warsztach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrian99    6

A na kierunku agrobiznes ktoś jest?

Jest ktoś kto chodzi lub chodził do szkoły w Marszewie (wlkp.)?

Edytowano przez Adrian99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drakkainen    0

Ja jestem z kierunku Agrobiznesu. Jeśli nie chcesz się zajmować hodowlą zwierząt, to polecam mechanizację maszyn, na agrobiznesie uczysz się dużo o zwierzętach (budowa etc.), roślinach (tu ogólnie), o maszynach jest na razie mało, ale może dlatego że dopiero 2 rok jestem :)

 

EDIT: Byłbym zapomniał, w TA duży nacisk kładą na przedmioty służące prowadzeniu przedsiębiorstwa ( Marketnig, rachunkowość, przedsiębiorstwo, prawne podst, prowadzenia dz. gosp.) Więc po TA jest dużo dróg do wyboru, ja osobiście będę planował iść na zootechnikę w Krakowie, ale kto wie, może się mi coś odmieni.... :)

Edytowano przez Drakkainen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolbaska    0

A nie wiecie czy po weterynarii można dostać róznego rodzaju dotacje? Bo właśnie wysyłam na ten kierunek syna ale on koniecznie chciał by być też rolnikiem.

Edytowano przez rolbaska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez rekin19k
      Witam,
       
       
    • Przez Gesiarz
      witam przymierzam się do zakupu ladawacza do Proximy 110 Power. Chciałbym się dowiedzieć opinii na temat tych ładowaczy, dodam że Tur będzie dość mocno eksploatowany, piszcie jak podnoszą, widoczność itd.
    • Przez Papina
      Z upływem lat i coraz szerzej rozprzestrzeniającą się cyfryzacją naszego kraju pojawiło się wiele sklepów internetowych oferujących części do maszyn rolniczych. Kiedyś chłop musiał kombinować, czekać tygodniami, sam coś majstrować, a teraz wystarczy kilka kliknięć i na drugi dzień kurier już jest u nas. Wiele osób ma dylemat gdzie zamawiać(gdzie będzie dobrze i tanio) ? Piszcie tutaj i podpinajcie linki gdzie najczęściej się zaopatrujecie i jaka jest Wasza opinia o danym e-sklepie. 
    • Przez karolcrf250r
      Chciałbym się dowiedzieć jakie są przedmioty w zawodzie technik agrobiznesu 
    • Przez lolq1660
      hej poszukuje jakiegoś dobrego uzasadnienia zakupu przyczepy skorupowej o ład. 8t i wału posiewnego o szer. 5m na areał 23ha, może jest jakiś "specjalny" język który oni akceptują? Zależy mi na czasie więc jeżeli ktoś byłby skłonny mi pomóc byłbym bardzo wdzięczny, a jeżeli owe uzasadnienia przejdą jestem w stanie za to zapłacić 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj