Zaloguj się, aby obserwować  
wrobelek02

grimme SE 70 20

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
wrobelek02    11

Witam, czy ktoś z użytkowników jest w posiadaniu tego modelu kombajnu do ziemniaków. Potrzebuję pewnych zdjęć jednego z układów. Będe bardzo wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikad    1136

A co konkretnie potrzebujesz? Ja mam 75-40 wiele podzespołów jest podobnych tylko w większej skali. Jeżeli potrzebujesz katalogu to są na stronie agroparts.com


"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrobelek02    11

Potrzebuję zdjęć tych walców z trybami co są na górze za taśmą, między nimi jest płaski walec. zdjęcia od zewnątrz pod osłoną tam są łańcuchy 3 jeden długi i z drugiejstrony od środka kombajnu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikad    1136

Chodzi Ci o napędy?

1374687075naped1.jpg

1374687096naped2.jpg

1374687104naped3.jpg

  • Like 1

"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrobelek02    11

Coś koło tego, potrzebuje zdjęć tych podzespołów co są 4 wałki a na nich takie gumowe tryby, a między nimi jest taki gładki wałek. Jedno już złożyłem co są same dwa wałki z tymi gumowymi trybami. Drugie natomiast są dwa wałki z tymi gumowymi trybami i do nich dołączony jest ten gładki i w sumie nie wiem jak to złożyć do kupy, bo trochę części jest tam i jak by kolega mógł zrobić dokładniejsze zdjęcia tego był bym bardzo wdzięczny. Z tej strony co kolega podał nie mogę odtworzyć żadnego katalogu, nie wiem czemu. U kolegi to działa ta strona normalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikad    1136

Kolego albo nie rozumiem o co Ci chodzi albo nie ma u mnie czterech wałków z gumowymi trybami jak to określiłeś. Popatrz w katalogu który podałem CI wcześniej tam jest wszystko jak na dłoni. Aby uruchomić katalog musisz się zarejestrować na tej stronie. Musisz też mieć zainstalowane oprogramowanie Java (bezpłatne, pobierzesz na ich stronie). Trzeba wyłączyć w przeglądarce wszystkie adblocki, admunchery czy inne dodatki zamykające reklamy oraz zezwolić tymczasowo na otwieranie wyskakujących okien.

f91d802441de86demed.jpg


"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Sprzedam kombajn ziemniaczany ANNA. Rocznik 89, mało użytkowany. Stan bardzo dobry, gotowy do pracy. Nigdy nie nocował pod chmurką. Cena 12tys
       
       
       
       
       
       
       
       
       
    • Przez 18bamber
      Sprzedam kombajn zbożowy Claas protector do naprawy lub na części lub zamienię.

    • Przez PRZEMOxD11
      https://www.olx.pl/oferta/kombajn-bizon-z056-CID757-IDxucAD.html
    • Przez pawcio21
      witam mam pytanie bo słyszalem ze mozna wsawic stary cep w klepisko zeby bylo rowne jak jest krzywe ? Czy ktos cos takiego robil i jak to wstawic prosze o odpowiedz . Podobno lepiej mlóci tak slyszalem ale mechanik juz nie zyje to co robił  
       
    • Przez pawcio21
      witam mam pytanie bo słyszalem ze mozna wsawic stary cep w klepisko zeby bylo rowne jak jest krzywe ? Czy ktos cos takiego robil i jak to wstawic prosze o odpowiedz . Podobno lepiej mlóci tak slyszalem ale mechanik juz nie zyje to co robił  
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj