Polecane posty

jakubczyk    15

Witam, post na szybko bo muszę lecieć do roboty, z resztą coś o tym wiecie :D Sprawa jest taka, że kończymy spawanie lawety pod baloty, taka w połowie samoróbka, w każdym razie zbliża się czas malowania i co? Myślę skombinować jakieś naklejki firm które zajmują się produkcją lawet i omalować ją na taki sam kolor że niby jakby co mam lawetę z Wieltona na przykład :D I moje pytanie, jakie firmy produkują lawety? Wielton na pewno. I macie pomysł skąd wziąć takie naklejki? Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
casejx    30

Firmy produkujace lawety to: zaslaw, metal fach, metal tech, wielton, pronar, cynkomet. A naklejki powinieneś znaleść w jakiejś agromie

  • Like 1

Sprzedam kombajn claas senator tel.502157401. Zainteresowanych zapraszam na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kierasek16
      Witam ma ktos do sprzedania kola do Hl6011 o rozmiarze 12.5/20 
    • Przez Sqowron
      Witam jak nazywa się ta część ze zdjęć pochodzi ona z siłownika piwłaki D35-M



    • Przez Sqowron
      Witam, jak nazywa się ta część ze zdjęć pochodzi ona z siłownika piwłaki D35-M



    • Gość
      Przez Gość
      Witam, mam pytanie. Chcę zrobić remont rozsiewacza amazone.Nie wiem czy jest to model ZAE 601 czy ZAE 602. Jaka jest między nimi różnica? Problem polega na tym że zaczął mi lecieć olej ze skrzyni tak jak widać na zdjęciu. Gdzie można dostać części do tych rozsiewaczy?


    • Przez rolnik159
      gdzie ma wybite numery ramy przyczepa d 35M, i jak wygląda do niej tabliczka znamionowa??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj