Zaloguj się, aby obserwować  
tomas

Schemat elektryki/elektroniki do McCormicka MTX150 z 2005r.

Polecane posty

tomas    1

Witam. Prosiłym o taki schemat jak w temacie, jeśli ktoś posiada. Chciałbym naprawić wskaznik temperatury silnika. Zegar prawdopodobnie jest sprawny. Może być przerwa gdzieś na przewodach. Z góry dzięki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MCC    0

Proszę bardzo

 

na zdjęciu schematu wszystko co dotyczy wskazywania temperatury w mtx 150 zaznaczone i opisane w pl czerwonym kolorem

 

od samego licznika do czujnika przewód koloru żółtego o numerze 235

 

czujnik znajduje się w miejscu pokazanym na drugim zdjęciu w głowicy przy rozrządzie

 

w razie niejasności lub pytań pisać napewno pomoge w MC

 

tu i pw bo nie zawsze jestem

post-77026-0-35461000-1374259597_thumb.jpg

post-77026-0-52158800-1374261632.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lucek13354    0

Witam dpisuję się do tematu i potrzebuję schematu dodatkowych swiateł górnych bo zadne nie swiecą w moim MCcormicku MXT 175 bezpieczniki całe

i jeszcze nie wskazuje cisnienia powietrza proszę o sms a odzwonię 660-433-784 a mam jeszcze jeden dylmat co to za zielony guzik na joistiku od biegów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MCC    0

Schemat świateł roboczych bardzo prosty włącznik, przekaźnik, bezpiecznik, lampa. schemat niżej.

Co do ciśnienia powietrza to albo uszkodzony wskaźnik, kable, bądź czujnik w butli nic tam więcej nie ma.

Jeśli chodzi o zielony guzik na sekwenserze, wciśnięcie go na 13 biegu powoduje łagodne przeżucanie biegów między 13-16 na innych biegach guzik nie działa.

 

96752370442176160835.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez LukaszSZCZ999
      witam, czy moze mi ktos wytłumczyc skad w tych mf-ach 32 biegi... co przez co mnozyc zeby tyle wyszło... podajcie mi ile jest biegów głównych, czym zmieniam zółw-zajac i co to jest A i B???
    • Przez za_fir
      Witam, potrzebuję schemat hydrauliczny układu hamulcowego manitou mlt731 LSU turbo. Maszyna jest z 2005r.
      Pozdrawiam. 
    • Przez Kubek95
      Witam. Piszę tutaj ponieważ mam problem, jakiś czas temu kupiłem John Deere 3140 z uszkodzonym pierwszym biegiem. Ciągnik rozebralem, poskładałem, wszystko działa, oprócz elektryki, po zdjęciu kabiny i ponownym jej założeniu nie działa mi teraz odpalanie Jelonka z starteru. Kluczyk jak przekręce to kontrolki się świeca, przekręcam starter to kontrolki gasną, a rozrusznik nawet się nie odezwie. Na krótko rozrusznik kręci jak szalony i ciągnik bez problemu odpala. Teraz moje pytanie, czy ma ktoś może schemat instalacji elektrycznej do tego ciągnika, ewentualnie samej tej kostki przy kabinie (kabina sg2) żeby jakoś spróbować odszukać po kablach problemu, albo poprowadzić nowa instalacje? Bardzo bym prosił o pomoc bo bez jakiegokolwiek schematu będzie ciężko zacząć cokolwiek, a tak to zawsze jest jakiś punkt zaczepienia. 
      Pozdrawiam 
       
    • Przez patrykdabek2000
      Zna może ktoś dokładny układ biegów w skrzyni przekładniowej w ciagniku Fortschritt zt323?
    • Przez nabacc001
      Witam szanownych forumowiczów!
      Chciałbym zapytać czy nie spotkał się ktoś ze schematem lub rysunkiem technicznym pomostu do nowszej wersji T25 (gdzie tylne błotniki i podłoga tworzą jedną całość)? Zależy mi głównie na wymiarach, rozstawach otworów, gdyż ogólny kształt znam i mam katalog części zamiennych gdzie jest ten pomost narysowany, lecz bez wymiarów. Potrzebuję takiego schematu bo chciałbym dorobić kabinę do mojego Ruska, ale ten jest w starym typie i nie ma za bardzo jak ją zamontować.
      Za odpowiedzi z góry dziękuję
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj