Marciano

Agromehanika Kranj

Polecane posty

Marciano    7

Witam

poszukuje namiary, kontakty do firm zajmującej się sprzedażą i dystrybucja słoweńskich opryskiwaczy Agromehanika Kranj w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    316

a to to jeszcze ktoś sprzedaje PL?

 

Na ich stronie nie ma niby dystrybutora w PL.

Sam zobacz: http://www.agromehanika.eu/en/find_a_representative.html

Trochę szkoda bo do dziś mamy ich opryskiwacz i żeby nie to że kupiłem nowy z MGR to pewnie byśmy dalej użytkowali ten słoweński.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klepk995    189

do starszych opryskiwaczy Agromechaniki jest problem z częściami więc wątpię by nowe były sprzedawane w Polsce , ale jednak te opryskiwacze były dość solidnie zrobione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniek83    7

nowe sprzedawane są na pewno w Polsce. Na AgroShow się pokazują, w Kielcach też ich można zobaczyć. Najłatwiej chyba zapytać ich przez formularz na ich stronie http://www.agromehanika.eu/en/formbuilder.html

Ogólnie te ich opryskiwacze nie wyglądają źle, może design lekko przestarzały, ale wyglądają na dopracowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marciano    7

miałem skubańca agromechanikę 400l przez ok 20 lat i bez żadnej awarii, dlatego mam do tej marki zaufanie. Ostatnio na alegro było ogłoszenie firmy agrotur.eu z opola lubelskiego, opryskiwacz agromehaniki beczka 1500 lance 15m, cena 18tys netto, dzwonie do firmy, prosze o oferte na taki sam opryskiwacz a oni 26 tys netto (a te 18 tys to podobno jakas pomyłka), a z beczka 2000l lance 15m 36 tys netto, dlatego chciałem kontakt do innego dystrybutora żeby porównac oferty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

ja znam dilera opryskiwaczy firmy AGROMEHANIKA, znajdują się na dolnym śląsku.

 

Kontakt do przedstawiciela 791446775

 

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eko-Kontrol    1

Nasza firma jest dystrybutorem,  dealerem firmy Agromehanika Kranj. Agromehanika jest producentem opryskiwaczy polowych, sadowniczych, maszyn komunalnych oraz znakomitej jakości ciągników kompaktowych. Zapraszamy do współpracy i zapoznania się z aktualną ofertą produktów.

 

eko-Kontrol

ul. Inowrocławska 8

88-140 Gniewkowo

tel.783 533 508

ekokontrol@poczta.fm

Edytowano przez eko-Kontrol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Drobnik
      Witam na targach widzialem opryskiwacz firmy Agromechanika 3000l (slowenska firma) wyglada bardzo dobrze i cenowo tez jest ok belka solida, amortyzowana na silownikach i dodatkowo na takich balonach powietrznych. Mial ktos moze z nimi doczynienia? wiem ze wszystko sami klepia od podstaw komputer, pompy itp jest wszystko od nich wyrobem. i jeszcze jedno pytanie czy opryskiwacze z 2 pompami sa lepsze od tych co maja 1? bo np. ten z agromechaniki ma pompe na belke 150l/min, a na mieszadlo 200l/min, a powiedzmy takie tad leny itp maja 1 pompe okolo 240l/min na wszystko. jakby tak mogl mi ktos wytlumaczyc co jest lepsze bo nie mam pojecia?
       
      wrzucam filmik z praca tego opryskiwacza moze ktos skojarzy po wygladzie, bo malo jest niestety opini na ten temat:(
       
      http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QoZCFjZxJ-w
    • Przez eko-Kontrol
      Czy pamiętacie jugosławiańskie opryskiwacze?
      Jakie macie o nich opinie, wspomnienia?

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj