Skocz do zawartości
eko-Kontrol

Opryskiwacze Agromehanika Kranj-Słowenia (wcześniej Jugosławia)

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
akowicz111    131

Ja posiadam grubo ponad 20 lat, jeszcze na orginalnej pompie. A sąsiad miał starego Termita i już w ciągu tych lat 2 nowego polskiego kończy. :blink:

Wiadomość z agroFakt.pl

GR_Stachnik    24

Tak jak wyżej kolega, oryginał od nowości do teraz pracuje w gospodarstwie. Wymiana końcówek, węży itd. Pompa śmiga aż miło. Ma zostać wymieniony na większy, lecz jakość tych nowych sprzętów pozostawia wiele do życzenia.

kitowiak    321

od 83r do dzisiaj na 25ha i nie raz wiecej było i do dzisiaj, jedynie końcówki i węże, po za tym oryginał.... i jeszcze na pare sezowów przy nim zostanę ;)

tompil    3965

Takie pytanie.

Czy opryskiwacz zaczepiany 1500 l będzie dostępny z belką 15 m hydraulicznie rozkładaną?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Marciano
      Witam
      poszukuje namiary, kontakty do firm zajmującej się sprzedażą i dystrybucja słoweńskich opryskiwaczy Agromehanika Kranj w Polsce.
    • Przez Drobnik
      Witam na targach widzialem opryskiwacz firmy Agromechanika 3000l (slowenska firma) wyglada bardzo dobrze i cenowo tez jest ok belka solida, amortyzowana na silownikach i dodatkowo na takich balonach powietrznych. Mial ktos moze z nimi doczynienia? wiem ze wszystko sami klepia od podstaw komputer, pompy itp jest wszystko od nich wyrobem. i jeszcze jedno pytanie czy opryskiwacze z 2 pompami sa lepsze od tych co maja 1? bo np. ten z agromechaniki ma pompe na belke 150l/min, a na mieszadlo 200l/min, a powiedzmy takie tad leny itp maja 1 pompe okolo 240l/min na wszystko. jakby tak mogl mi ktos wytlumaczyc co jest lepsze bo nie mam pojecia?

wrzucam filmik z praca tego opryskiwacza moze ktos skojarzy po wygladzie, bo malo jest niestety opini na ten temat:(

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QoZCFjZxJ-w