jarekvip99

Program rolnosrodowiskowy poplony i trwale uzytki zielone

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
jarekvip99    18

Zastanawiam sie nad programem rolnosrodowiskowym i w sumie w moim rejonie wchodzi w gre tylko poplon i trwale uzytki zielone czy w ogole mozne te dwa pakiety laczyc? mam okolo 2 ha trwalych uzytkow zielonych na jaka doplate moglbym do tego liczyc? czy w ogole cos by sie nalezalo? czy tylko do tych trwalych uzytkow czy do pozostalych ha tez sie dostaje? jak z poplonami ile procent gruntow musze przeznaczyc i posiac na nich poplony w sierpniu i trzymac do marca? czy tez tylko doplata do tych poplonow czy do pozostalych gruntow wtedy tez? jaka doplata przy poplonach? jakos nigdzie nie mozna znalez szczegolowych opisow wiec pytam tu bo na pewno sa osoby ktore pobieraja takie doplaty. moze ktos opisze tutaj tak szczegolowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianbizon    37

Ja pobieram ale już na szczęście ostatni rok :) Ma już dość tych zasad tego pseudo programu :P


Pozdrawiam wszystkich użytkowników af.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakie są koszty pracy doradcy rolnośrodowiskowego przy sprawdzaniu rodzaju łąki? pozdrawiam

Edytowano przez damiandziurdzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam jakie sa najlepsze proste programy do robienia filmików ale po polsku i żeby odbierały filmiki w formacie MP4
    • Przez xerion3800
      Witam.
      Poszukuję osoby która zna się na programach unijnych.
      Sprawa rozchodzi się że o to że moja gmina chce kupić nowy ciągnik dla MZGKiM.
      Wiadomo. takich pieniędzy nie będzie łatwo załatwić. Więc z burmistrzem chcemy podciągnąć to pod jakiś program. I tu moje pytanie jaki????
    • Przez Patryczek96
      Czy pozsida ktos Program Ochrony Roślin Warzywniczych na rok 2014? Jęśli tak, to prosiłbym aby ktoś sprawdził mi herbicydy, fungicydy oraz zoocydy zalecane dla kopru ogrodowego, z góry dziekujue i serdecznie pozdrawiam
    • Przez mrursus7
      Ostatniego czasu wpadłem na niezły pomysł. Lecz ciekawe czy do zrealizowania. Pisze tu do informatyków czy jest możliwość ( ewentualinie jest taki program ) który mierzyłby powierzchnie , predkosc ciagnika oraz spalanie i takie d*perele. Czy ktoś wie jak zacząć pisać ten program ? myslalem nad pisaniem w javie.. Jak myslicie ten projekt wypaliłby ?
    • Przez hodowca123
      witam
      czy używacie jakiegoś programu komputerowego do optymalizacji paszy?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj