Skocz do zawartości
jarekvip99

Program rolnosrodowiskowy poplony i trwale uzytki zielone

Polecane posty

jarekvip99    4

Zastanawiam sie nad programem rolnosrodowiskowym i w sumie w moim rejonie wchodzi w gre tylko poplon i trwale uzytki zielone czy w ogole mozne te dwa pakiety laczyc? mam okolo 2 ha trwalych uzytkow zielonych na jaka doplate moglbym do tego liczyc? czy w ogole cos by sie nalezalo? czy tylko do tych trwalych uzytkow czy do pozostalych ha tez sie dostaje? jak z poplonami ile procent gruntow musze przeznaczyc i posiac na nich poplony w sierpniu i trzymac do marca? czy tez tylko doplata do tych poplonow czy do pozostalych gruntow wtedy tez? jaka doplata przy poplonach? jakos nigdzie nie mozna znalez szczegolowych opisow wiec pytam tu bo na pewno sa osoby ktore pobieraja takie doplaty. moze ktos opisze tutaj tak szczegolowo

Wiadomość z agroFakt.pl

jakie są koszty pracy doradcy rolnośrodowiskowego przy sprawdzaniu rodzaju łąki? pozdrawiam

Edytowano przez damiandziurdzia

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez qazi
      Witam wszystkich. Jakie będą najlepsze rośliny na poplon przeznaczony na paszę dla bydła, głównie na kiszonki.
    • Przez eti1997
      Kto się wybiera do Kąkolewa na tą imprezę ? Jakie jest wasze zdanie na temat tej imprezy i czy wgl warto za każdym razem dowiaduje się coś nowego z tej imprezy na temat zakiszania zielonek itd. Trochę maszyn również kupiłem przez tą imprezę i nie narzekam Wystawcy mili i zawsze coś doradzą czy to z kupnem ciągnika czy innej maszyny
    • Przez pawelfigat
      Witam.
      Dysponuje autorskim przetestowanym i wdrożonym rozwiązaniem

1. Zarządzanie ksiegą bydła
      2. Zarządzanie ksiegą weterynaryjną
      3. Zarządzanie przemieszczeniami

Program umożliwia szybkie wprowadzanie duzych ilosci danych zarówno o sztuckach jak i przemieszczeniach
      Wydruki zgodne z ARMiR oraz export do popularnych formatów.

Cena do negocjacji.
      Możliwość rozbudowy.

Kontakt: donio78@gmail.com
      tel. 668 145 091
    • Przez Jarpo16x
      Witam . Mam pytanie, czy ktoś z was używa jakiegoś programu komputerowego do zarządzania stadem trzody chlewnej w cyklu zamkniętym???Chodzi mi o liczenie wyników produkcyjnych macior itp. Jedyny program jaki mi przychodzi do głowy to ANAPIG ale jest on trudny w obsłudze, nie intuicyjny Pozdro.
    • Przez sajmonM8
      Szukam programu na nokię e71 z symbianem narazie nic nie mogę znależć z góry dziękuje za pomoc