Skocz do zawartości

Polecane posty

mrursus7    5

Ostatniego czasu wpadłem na niezły pomysł. Lecz ciekawe czy do zrealizowania. Pisze tu do informatyków czy jest możliwość ( ewentualinie jest taki program ) który mierzyłby powierzchnie , predkosc ciagnika oraz spalanie i takie d*perele. Czy ktoś wie jak zacząć pisać ten program ? myslalem nad pisaniem w javie.. Jak myslicie ten projekt wypaliłby ?

mrursus7    5

Wyobraźnię mam jak to ma wygladac ;) gorzej z przełozeniem to na praktyke. Wiem w jakim języku programować ale potrzebuje pomocy od informatyka który pomygłby mi i poprawił niektóre błedy :) Ale pomyślcie drodzy użytkownicy ten program byłby pomocny w obliczaniu powierzchni , predkosci ciagnika ( niektóre nie mają licznika ) ;) i kilka bajerek :) Pomysł nasunął mi się po obejrzeniu filmu z Bizonem na youtube.

k110    3

To by byl super program :) jeszcze mapowanie pol mógłbyś dorzucić i parametry silnika. Uważam że temat warty uwagi :) trzymam kciuki

ale w czym by ci to pomogło? i czy ktoś by to kupił? tak się składa że jestem programistą i mógłbym się tym zająć ale gdzie tu $$$ ?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się