Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
janrol

strony www z używanymi maszynami w czechach

Polecane posty

janrol    0

wie ktoś może o jakiś fajnych adresach www z maszynami używanymi w czechach.

dziękuję!!!

janrol    0

szukam kombajnu fortschritt e-517, a wszystkie w polsce są ściągane z czech.

Turbina    9

@janrol, a nie interesuje cię 516, z Niemiec, albo MDW 527sts, dam ci namiary i sobie sam sprowadzisz.

Piotras    2
@janrol, a nie interesuje cię 516, z Niemiec, albo MDW 527sts, dam ci namiary i sobie sam sprowadzisz.

jak możesz to daj namiar chętnie spojże sam obecnie posiadam MDW 514S

janrol    0

czym sie różni 516 od 517. w sumie byłbym zainteresowany podaj namiary na mojego maila janrol@poczta.fm

oFsik    31

Co do strony traktorpool to ja tam nic nie mogę znaleźć wpisuje zetor i wyskakuje mi 2 strony ogłoszeń to jest to wszystko ;) ?

Zetor is power
power is Zetor

Zapraszam do obejrzenia moich filmików http://pl.youtube.com/user/oFsik53

look2390    0

A czy są jakieś strony www z maszynami używanymi w irlandii, wlk.brytanii, holandii, belgii, austrii, francji?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez newagro
      Ostatnio głośno zrobiło się na temat Integrowanej ochrony roślin (IOR). Mam tu na myśli to, że jedynie mówi się o tym że rolnik będzie miał więcej obowiązków w postaci prowadzenia papierkowej pracy, prowadzenia obserwacji polowych oraz dostosowywanie zabiegów ochrony roślin do sytuacji jak występuje w jego uprawach. Głosy ostatnich tygodni osób, które w większym lub mniejszym stopniu odpowiadają w Polsce za wprowadzenie IOR również mają obowiązek dać rolnikom sprawne narzędzia w postaci metodyk uprawy i ochrony do każdej uprawianej rośliny, co jak wiadomo idzie bardzo ospale. Miejmy nadzieje, że stanie się to dość szybko i będzie jasne jakie konkretnie wymogi nakłada IOR na konkretną roślinę.
      Należało by zaznaczyć, że owe wymogi zawarte w rozporządzeniu PE 1107/2009 jak i ustawy o środkach ochrony roślin nie są niczym nowym, gdyż podobne zasady ujęte są w dobrej praktyce rolniczej, która znana jest rolnikom.

Wracając jednak do sedna sprawy chciałbym dołączyć jeszcze jedno narzędzie, które jak myślę bardzo ułatwi poruszanie się po dość obszernym, skomplikowanym i dynamicznie się zmieniającym rynku środków ochrony roślin. Obecnie zarejestrowanych jest ok 1150 środków (w VIII 2012 było ich ok 900), oczywiście spora część została wycofana i zastąpiona nowymi.

Narzędziem tym będzie w początkowym etapie wyszukiwarka aktualnie zarejestrowanych środków ochrony roślin.

W związku z tym, że prace są już na etapie przygotowania funkcjonalności wyszukiwarki na stronie www zwracam się z prośbą o wypełnienie ankiety, której celem jest poznanie Państwa oczekiwań oraz dotychczasowych doświadczeń z tego typu projektami.

Ankietę można wypełnić pod adresem: https://docs.google....8FpUEA/viewform

O to kilka ogólnych założeń jakie przyświecają temu projektowi:
      - szeroko rozwinięta możliwość dokonywania zapytań, aby uzyskać jedynie trafne odpowiedzi w postaci konkretnych środków
      - przejrzystość, i intuicyjność w działaniu
      - częsta aktualizacja danych
      - dostęp do aktualnych etykiet stosowania
      - brak uzyskania wyników bez odpowiedzi (jeśli dany parametr nie będzie zbieżny w wcześniej wybranym (mi) będzie nie dostępny).
    • Przez Zetor90
      Witam mam pytanie czy posiada ktos program do obslugi stada krow mlecznych??
    • Przez kendzior15
      na początku prosze administracje o nie kasowanie tematu bo nie ma on na celu promowania strony
      Panowie wiecie może coś na temat tego programu używacie go wasi znajomi ? Wygląda całkiem ciekawie i może w miare ułatwić papierkowej roboty co o tym sądzicie ?
    • Przez zetor5321
      spalił mi się komp i mam dylemat
      co kupić laptop czy komputer stacjonarny.
    • Przez Arimrek
      Wersja elektroniczna spisu dla BOK w pliku Excel wraz z weryfikatorem poprawności wpisania numeru kolczyka (tylko polskie numery).
      Wesołych Świąt :-)
      Spis Stanu Stada BOK_weryfikator.rar