kamil116620

predni napęd w lamborghini 31s premium

Polecane posty

locke    293

Każdy jest jasnowidzem......Sprecyzuj bardziej....


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PiotrekNHts    15

nie wiem co może być przyczyną, ale te napędy w tych ciągnikach to naprawdę jakaś porażka wałeczek od napędu jak palec i jakaś tulejka która to łączy, włączyć to niema problemu ale rozłączyć to już jest większy problem trzeba szarpać ciągnikiem wiem to bo mój wuj ma lamborghini R5 130. Ale nie mam pojęcia co za przyczyna może być że nie możesz załączyć napędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil116620    0

chodził do końca normalnie ale jak go wyłączyłem i chciałem go właczyć jeszcze raz to ju nie diałał ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil116620    0

bezpieczniki wszystkie są całe.nie wiem cy jest tam jakiś prekaźnik do tego,ale może być tez to e jest mało oleju w skrzyni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PiotrekNHts    15

nie wiem czy to może być powodem, bo chiba stan oleju w skrzyni nie ma nic wspólnego z napędem. To musi być jakaś inna przyczyna.

A ciekawe w jaki to jest w ogóle sposób załączany ten napęd, jaki tam jest mechanizm.

Edytowano przez PiotrekNHts

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz sobie czy dochodzi ci prad do cewki ona znajduje sie przy rozdzielaczu kolo prawego kola tam jest tak ze jak niema pradu to naped jest wylaczony to prad nie dochodzi i silownik wlaczajacy jest wysuniety po wlaczeniu prad dochodzi doplyw oleju jest zamykany i silownik sie chowa
A ja mam odwrotny problem samoczynnie wlacza mi sie naped niby siliwnik od wlaczania na postoju jest wysuniety a podczas jazdy sam mi sie wlacza naped odpinalem kostke od cewki ale problem nie ustapil ma ktos jakis pomysl problem dotyczy lamborghini premium 1060

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janekh    0

Kurcze a ja mam na odwrót. Mam Lamborghini Same Premium 1060 z 1999 r,  przycisk od załączania przedniego napędu właczony, na desce pokazuje załączenie napędu wraz z blokadą a nic nie działa.... poszukuje ksiązki serwisowej, bo moją szlag trafił.... moze ktos poratować...? chętnie odkupię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaschels    130

poklecam najpierw położyć sie pod ciągnikiem i sprawdzić stan wałka a raczej tulei łączących ten wałek, mógł ściąć się kołek zabezpieczający lub te tuleje obrobić

Następnie wziąłbym czujnik prądu i sprawdził czy w przycisku jest

Edytowano przez lukaschels

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj