Zaloguj się, aby obserwować  
benz

jaki plug do 323a

Polecane posty

benz    1

jaki najwiekszy plug ciagliscie zt323 chodzi mi o szerokosc robocza i ile myslicie ze dalby rady przy orce bo ja jezdze na 1,80m i zastanawiam sie nad wiekszym tylko jakim??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

według mnie to spokojnie powinien pociągnąć 2m. A obrotowy czy zagonowy to nie ma znaczenia bo i tak jest ta sama szerokość pracy. Jest różnica w ciężarze pługa (potrzebny dobry podnośnik lub pół zawieszany)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorak    2

wszystko zależy od ziemi. Ja w zależności od tego na jakim kawałku pracuje ustawiam od 1,6 do 2 metrów. Spokojnie pociągnie więcej ale to zależy z jaką prędkością chcesz pracować bo nie sztuka zaczepić 3 m i jeździć z prędkością 3-4 km/h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2

Tak naprawdę to jeszcze nie spotkałem pługu na 60cm ile ten Forschritt ma KM i czy ten pług jest fabryczny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68

Fortschritt zt303 ma gdzieś około 105KM... ;)

 

Nie sądzę żeby ten ciągnik z pługiem za jednym przejazdem zaorał 3 metry (bo przecież 5x60cm jest 300cm, a nie 250cm :P :P )...

 

Moim zdaniem nie ma szans, żeby on to uciągnął...ten pług to będzie 5x40 (nie wiem dokładnie)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolllllll    0
Fortschritt zt303 ma gdzieś około 105KM... ;)

 

Nie sądzę żeby ten ciągnik z pługiem za jednym przejazdem zaorał 3 metry (bo przecież 5x60cm jest 300cm, a nie 250cm :P:D )...

 

Moim zdaniem nie ma szans, żeby on to uciągnął...ten pług to będzie 5x40 (nie wiem dokładnie)...

MarcinPykuS'. gosciu ja ten plug moge nastawic nawet na 1,5 metra :P silnik jest 120 koni po co piszesz takie bzdury... robie to chyba wiem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Mówisz, że pali 10 l/mth i zaorze w tym czasie 1,5 ha? Jak by tak było to wszyscy by Fortschrittami jeździli ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68
MarcinPykuS'. gosciu ja ten plug moge nastawic nawet na 1,5 metra :P silnik jest 120 koni po co piszesz takie bzdury... robie to chyba wiem!!

 

Specjalnie przejrzałem kilka ogłoszeń w których do sprzedania jest fortschritt zt303 i pisze że ma 105KM (w jednym pisze 101)...może twój ma 120KM ale na pewno tych 105KM sobie nie wymyśliłem...!!!! ;):D

 

Jak nie wierzysz to sobie obejrzyj... :):P

 

http://www.polskastrefa.eu/ogloszenia/fort...98763_8131.html

 

http://www.kupsprzedaj.pl/maszyny/rolnicze...vert625839.html ------------> tu pisze 101KM

 

POZDRAWIAM... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolllllll    0

fendt zeby takie plugi uciagnal to musi miec 140 koni. wiem bo znajomy ma. fortschritt bardzo dobry ciagnik jak zadbany. jesli wszystko dobrze to tyle pali nie rozumiem zdziwienia. miales doczynienia wogole z ta maszyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Przyznam się że nie jeździłem tym ciągnikiem ale 6,6 litra na 1 ha orki to nieosiągalna wartość dla nowoczesnych ciągników . Najlepszy wynik o jakim słyszałem to 8,5 litra Case STX, a tu proszę bardzo konstrukcja z DDR bije go na głowę ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wodzu    5

Z tego co wiem to są dwa rodzaje silników prawie niczym sie nie różniących z zewnątrz.. a mających różna moc. W orce na lekkich ziemiach palą ok 13l/ha i z pługiem 5x40/45 sobie radzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68
Z tego co wiem to są dwa rodzaje silników prawie niczym sie nie różniących z zewnątrz.. a mających różna moc. W orce na lekkich ziemiach palą ok 13l/ha i z pługiem 5x40/45 sobie radzą.

 

 

A w pługu 5x60...??? ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wodzu    5
A w pługu 5x60...???

Bez przesady ;) Są u nas tacy co 6x40 ciągają ;P jeszcze w życiu takiego pługa 5x60 nie widziałem, a co dopiero jeszcze do forszfaja..heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolllllll    0
Bez przesady ;) Są u nas tacy co 6x40 ciągają ;P jeszcze w życiu takiego pługa 5x60 nie widziałem, a co dopiero jeszcze do forszfaja..heheh

nie rozumiem z czego sie tak cieszysz :angry: ;) to ty mało jeszcze widziałeś... B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2255

Ale tobie to 60cm to chyba wyszło z szerokości lemiesza ;) A tak naprawdę to tyle nie bierze.Na pewno nie.120km i 3m pług-coś mi tu nie pasuje. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wodzu    5
nie rozumiem z czego sie tak cieszysz :angry: ;) to ty mało jeszcze widziałeś... ;)

Zgadza się może jeszcze mało widziałem, ale forszwaj z takim pługiem na zdrowy rozsadek wydaje się śmieszne.. a może ktoś źle mierzy tą szerokość, tak jak kolega tommy wyżej napisał B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez luki987654321
      witam, stoje przed zakupem wycinaka piłowego do kiszonek na tylny tuz, jaką markę wybrać strautmann, triolet, bvl czy inny? na co zwracać uwagę przy zakupie i jak z ceną i dostępnością części zamiennych
    • Przez SeverusSnape
      Dzień dobry,
      Szanowni forumowicze, posiadam przyczepę Autosan D-45. Niestety, przedni siłownik strasznie leci. Przymierzam się do remontu tej przyczepy i myślę nad wymianą siłownika, jednak niestety nie umiem go nigdzie znaleźć. Czy posiada ktoś może katalog do tej przyczepy? Ewentualnie mógłby pomóc w zlokalizowaniu takiego siłownika? 
      Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez Dominikw52
      Witam,
      mam problem z uruchomieniem silnika w  ładowarce Manitou MLT 634 LSU Turbo rok 2003. Myślę ze pompa hydrauliczna przestawiona jest na pełna moc, co wytworzyło bardzo duże ciśnienie w instalacji hydraulicznej. Ładowarka ta nie posiada potencjometru przy pompie wtryskowej. Co może być przyczyną tak wysokiego ciśnienia w instalacji hydraulicznej ? Dodam że silnik jest w 100% sprawny. Proszę o rady. Z góry dziękuje.
    • Przez dominikl95
      czy ktoś posiada tego typu kosiarkę czy jest ona czegoś warta i czy nadaje się na łąki torfowe?
    • Przez Macieks
      Witam was mam do was jedno pytanie ktoś może wie co to za marka obsypnika ? niestety nie posiadam tabliczki znamino wej 


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj