Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
zenek_19    5

niektorzy to jeszcze troche i fotona beda poruwnywac do fenda vario i bedo mowic jaki to foton prosty a z tego co czytam to foton fajny maly sprytny ekonomiczny ciagniczek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. Foton 504 to idealna maszyna do pomocy, albo jako główny ciągnik na gospodarstwa do 20ha. Są i większe Fotony, do 125 KM sprzedają w Polsce, ale jak można porównywać ze sobą ciągnik który kosztuje 400tys i ciągnik który kosztuje ok 150tys. Fendt to najwyższa półka, a kto chce prosty i tańszy sprzęt to ma możliwość kupić Fotona i też będzie pracował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario5    49

Witam wie ktoś gdzie znajduje się w fotonie 824 dźwignia zmiany podnośnika to znaczy zmiany na pozycyjną albo siłową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszek824    0

Od początku dużo pracowałem turem dlatego siada hydraulika ale ostatnio dostałem pompę dorobioną we Wrocławiu.Najlepiej jest ją zamówić bezpośrednio tam gdyż we worfamie jest o 200 zł droższa.Wymieniłem też przednie opony na szersze nisko profilowe.A ostatnio miałem awarię skrzyni biegów (nieraz wyskakiwał mi wsteczny bo nie dopchnąłem dźwigni i wykruszył się jeden ząbek ale sam naprawiłem). Przy okazji wymieniłem tarcz sprzęgłową chociaż na tej może bym pojeździł jeszcze z rok ale trzeba pamiętać żeby ją regulować. Dojście do niej jest pod pokrywką u dołu ciągnika.A jak się sprawuje? Nie najgorzej. Klima działa, jest dość wygodnie, samemu idzie naprawić pali od 4 do max 11 przy orce obrotówkom na ciężkiej glinie. Jak będziecie chcieli szukać części to piszcie może coś doradzę.

 

PROSZĘ O KONTAKT POSIADAM TRAKTOR FOTON 824 W KTÓRYM NASTĄPIŁA AWARIA SKRZYNI PROSZĘ O POMOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel39    1

A niektórzy porównują Fotona do New Hollanda i próbują go sprzedawać po wyższej cenie, zmieniając tylko naklejki i logo na masce :) Radzę uważać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamu1900    0

Odświeżam temat. Mamy rok 2019 jak wam się spisują Fotony 504 ? Były jakieś poważne awarie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ravoj    1287

Nikt tu chyba nie zagląda, albo nikt już nie ma tych ciągników. Też szukam informacji, bo złożyłem wniosek w ramach RMG na LOVOL M 504 Premium i tak se myślę czy warto. W sumie już ładnych parę lat ta marka jest w Polsce, to ktoś mógłby coś powiedzieć, zwłaszcza że Korbanek w nią wszedł. 


Być jak Adam Cisowski. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek1921
      Witam, w moim fendt 824 wystepuje pewien problem. Otóż jak jade nim powyżej 25km/h zaczyna cos szumieć, jakby trzec... Co to może być??
    • Przez kubak
      Witam, poszukuję Fendtów z serii 800 favorit, 822 lub 824, w dobrej cenie, może być uszkodzony.
    • Przez Mario5
      Witam mam problem z podnoszeniem trzeba dużo gazować żeby podniósł maszynę, ciężko też utrzymać równość. Przy zgaszonym ciągniku podnośnik trzyma nic nie popuszcza, ale gdy opuszczę przy zgaszonym to opada do końca nie da się opuścić trochę. Czy winny może być rozdzielacz? Pompa raczej dobra ciśnienie na wyjściach hydraulicznych było w normie. Proszę o pomoc.
    • Przez siema1348
      Witam mam problem z biegami polowo drogowymi wogulę mi się nieprzełanczają,  bezpieczniki sprawdzałem skrzynia napewno nie ponieważ wogulę mi  się niepojawia komunikat ani nic tego typu.
    • Przez pauliosss
      Witam wszystkich. Zakupił kolega ciągnik international 824 ma problem z reduktor wyskakuje.. Poszukuję do wyżej wymienionego ciągnika katalogu skrzyni biegów katalog ewentualnie schemat skrzyni biegów co gdzie jak jaki tryb.. Posiada ktoś może taki katalog lub schemat? Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj