Tomasso

Case CX 100 - opinie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Tomasso    9

chciałbym poznać opinie na temat tego ciagnika tzn ogólnie o serii cx czym sie ona np różni od mx??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oaxis3333    39

hm na temat cx 100 Rewers Mechaniczny

Typ silnika 1004,40T

Wydajność pompy L/min 60 Sterowanie podnośnikiem sekwencyjne Max udzwig podnośnika/kg 3900

Liczba biegów przód + tył 16+8 Zsynchronizowane biegi 16+8 Szybka skrzynia Hydrauliczna Rewers Mechaniczny Prędkość jazdy w km/h 2,0-40,0

 

jak na taki ciągnik spora wydajnoś pompy:)


Jesli pomogłem , okaż to Dając łapkę w górę  :) to motywuje ...

 

pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmtracker    10

oaxis3333 widze ze mamy nowego bardzo aktywnego agrofotowicza. No moze nie tak nowego bo jestes z nami od 2010 roku ale teraz zczales sie badzo aktywnie udzielac. (ciekawe ze ile minut dostane ostrzeżenie za post nic nie wnoszacy do temetu?)


Jeśli Ci doradziłem, pomogłem to odwdzięcz się zieloną strzałką w góre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oaxis3333    39

odzyskałem hasło wiec moge posmigac :P nie wolno? jak nic nie wnoszacy do tematu? a kto napisał ze na taki ciagnik ma sporą wydajnośc pompy? hmmm? jestes zaawansowany to pilnuj swojego nosa nie widząc czyjegoś postu a mianowicie jego szczegułów :P pozdr


Jesli pomogłem , okaż to Dając łapkę w górę  :) to motywuje ...

 

pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmtracker    10
Napisano (edytowany)

Mowie ze ja napisałem post nic nie wnoszacy do tematu ty za to napisałeś post wnoszący do tematu i to duzo wnoszący

Edytowano przez farmtracker

Jeśli Ci doradziłem, pomogłem to odwdzięcz się zieloną strzałką w góre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasso    9

oaxis3333 no fajnie że umiesz znaleźć mało przydatne informacje w internecie ale to co napisałeś jakoś nie wzbogaciło mojej wiedzy zbytnio, chodziło mi raczej o jakieś opinie użytkowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oaxis3333    39

sorka zle przeczytałem i zrozumiałem to w odniesieniu do mnie ....:( poźno było spiący człowiek więc trafiła się pomyłka;p


Jesli pomogłem , okaż to Dając łapkę w górę  :) to motywuje ...

 

pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez lukasz0920
      Witam szukam instrukcji obsługi i katalogu części do case mx 135, sporo szukałem i nic darmowego nie znalazłem. Jeżeli nic nie znajdę będę musiał coś kupić. Może jakiś dobry użytkownik by udostępnił elektroniczna wersję np na Dropbox?
    • Przez Tomcase5130
      Witam koledzy. Mam problem z case 5130 rok 1996. Podczas jazdy gdy skrece koła na max traktor sie zatrzymuje. Gdy olej się nagrzeje. (częściej to występuje podczas cofania do tyłu). Może ktoś miał podobny przypadek? Czy może być to pompa na wykończeniu? 
      Pozdrowienia
    • Przez gandi77
      Witam potrzebuje pomocy zakupiłem ostatnio case mx 135 i nie ma w nim hamulca recznego myślę ze poszły tarcze hamulcowe, tylko mam taki problem nie wiem gdzie one sie znajdują czy ktoś może mi pomóc? nie mam żadnej instrukcji która by mi pomogła zlokalizować tarcze.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj