Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Michalc355    104

I znowu to samo! Jakie ziemie, ukształtowanie terenu, czy ciągnik 4x4 , ile można wałkować temat, z czego ja mam ci powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bel920    8

jak masz lekkie ziemie to będzie śmigał ale na ciężkich to pewnie 120 km będzie zamało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robercikj100    1016

da rady, chyba że masz naprawde ciężkie gleby


AndrzejRo vel Anetka1 vel AleksanderX vel AndrzejLewoc to forumowy transwestyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sacrable    42

Będzie w sam raz, ale cena za ten pług to mi się wydaję za wysoka. Znajomy pewnie by sporo taniej sprzedał 3 obrotową Kvernelanda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco25    300

Fajny pług jeśli nie ma gliny i kamorów to spokojnie da radę :)


Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid3175    0

Czy plugi kverneland z okragła rama nie pekaja i nie ma z nimi problemu? Prosze o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wel    0

Mam pytanie. Ponieważ w marcu mają wejść do sprzedaży pługi 4 skibowe obrotowe z zabezpieczeniem non stop firmy Agro-Masz i będę się zastanawiał nad ich kupnem więc mam takie pytanie do tych którzy użytkują lub użytkowali pługi agromaszu jak się sprawują , czy nic się z nimi nie dzieje czy są dobrym wyborem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
    • Przez michal009
      Kupię ciągnik 100-115KM w miarę prosty mechanicznie do kwoty 80 tyś. 
      Prosty mechanicznie (bez elektrohydraulicznych rewersów) Koniecznie z pneumatyką do przyczep!!! Możliwy EHR podnośnika Od rolnika. Handlujesz ciągnikami - dziękuję poszukam dalej.  Sprawny.  Interesuje mnie np. Zetor Forterra. 
      Lubelskie, ale rozważę propozycje z całej polski. Nie jestem Vatovcem, więc za oferty typu 80+vat z góry dziękuję. 
      Proszę wklejać linki z ogłoszeniami, lub info na priv. 
    • Przez damiandg
      Witam mam do sprzedania pług euro masz zagonowy 3 skibowy. Pług ma przeprofilowane odkładnice oraz poprawione mocowania lemieszy. Pług orze równo z kołem ciągnika czyli około 150cm.  Pług jest jak nowy zaorał może 15ha. Sprzedaje z powody zmiany na obrotowy. Cena jaka by mnie satysfakcjonowała to 2500zł. Nowy pług ale dużo taniej.



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj