News
damiandg

Sprzedam pług Euro Masz zagonowy 3 skibowy.

Polecane posty

damiandg    13
Napisano (edytowany)

Witam mam do sprzedania pług euro masz zagonowy 3 skibowy. Pług ma przeprofilowane odkładnice oraz poprawione mocowania lemieszy. Pług orze równo z kołem ciągnika czyli około 150cm.  Pług jest jak nowy zaorał może 15ha. Sprzedaje z powody zmispacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngany na obrotowy. Cena jaka by mnie satysfakcjonowała to 2500zł. Nowy pług ale dużo taniej.

IMG_20190513_193109122.jpg

IMG_20190513_193039420.jpg

IMG_20190513_193050900.jpg

Edytowano przez damiandg

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez waldek1981
      Witam Wszystkich, od dawna przeglądam Agrofoto, dziś jednak zalogowałem się żeby zadać pytanie.
      Jest to mój pierwszy temat,  dlatego proszę o wyrozumiałość jeśli źle umieściłem temat lub go zatytułowałem.
      Przechodząc do meritum, od niedawna jestem posiadaczem deutza  4080e o mocy 75KM i proszę o radę w kwestii doboru pługa. Mam małe gospodarstwo, ziemie raczej ciężkie.
      Druga sprawa to kwestia zakupu agregatu uprawowego. Mam siewnik amazone D4 typ 25 o szerokości 2,5m. I zastanawiam się czy do nowego ciągnika zakupić agragat uprawowy (jeśli tak, to jaki?) bo dobrze mi się sieje starym ciągnikiekm władimirec t25A czy agregat z hydropakiem  i połączyć go z siewnikiem.  Z góry dziękuję za wszelkie porady.
      Pozdrawiam
    • Przez ROBERTINHO
      Panowie mam pytanko. Czy ma ktoś z was ten siewnik i wie czy sieje on dobrze?
      Najważniejsza napewno jest ta skrzynia bezstopniowa do regulowania dawki wysiewu. Czy jest ona precyzyjna?
      Myślałem by kupić jakiegoś nowszego poznaniaka albo Famarola-a  używanego no i tu jest problem bo te używane to przeważnie są już albo dojechane albo redlice pogięte.
      Dlatego chciałbym sie dowiedzieć jak to z tymi euromaszami jest?
    • Przez Marcin06
      Witam, mam na sprzedaż:
      -Ładowacz UNHZ 500. Stan dobry w komplecie widły + łyżka. Cena 2800 zł do negocjacji.
      -Dmuchawa do zboża z kompletem rur. Bez silnika. Cena 600 zł do negocjacji.
      -Rozdrabniacz Bąk.  Bez silnika. Cena 120zl do negocjacji.

Woj. Wielkopolskie.  Powiat Grodziski

Więcej informacji na priv.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.