grzegorz96

jaki ciągnik wybrac? John Deere 6330 vs Zetor Forterra HSX

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
grzegorz96    0

Czesc. chcialbym sie dowiedziec jaki ciagnik byscie mi polecali a ciagniki jakie mam do wyboru to John deere 6330 i zetor forterra Hsx?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agro973    41

A może byś powiedział do czego miałby służyć, na ile hektarów, i czy to będzie główny czy pomocniczy ciągnik? Czy cena ma znaczenie czy nie, jak tak to do jakiej kwoty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zetek5340   
Gość Zetek5340

Ja ci polecam Jd 6330 są to bardzo trwałe i mocne ciągniki powodzenia z zakupem

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fergusonki    37

Co to za porównanie :blink: Haa zetor czy John haha


Massey Ferguson podbija swiat :D

Moje Stado Ferdków : Massey Ferguson 6480, Massey Ferguson 5475, Massey Ferguson 3125...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzegorz96    0

ciagnik ma byc glownym ciagnikiem bedzie pracowal na 35 ha zetor wyszedl 25 tys taniej a jest wyposazony na maksa john jest w podstawie tylko z skrzynia 24/24. Ograniczenie cenowe tak do 190000 tys netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fergusonki    37

No to nad czym się zastanawiasz ? Jeśli możesz to tylko John :D


Massey Ferguson podbija swiat :D

Moje Stado Ferdków : Massey Ferguson 6480, Massey Ferguson 5475, Massey Ferguson 3125...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys2404    0

Piszą 136 km i instrukcji obsługi ale z 4 pługiem na ciężkich ziemiach i górkach ostro idzie i spalanie też oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Azor07
      Jaki wybrać krokodyl do zetora 7245 ? Jakiej firmy i jaka szerokość będzie najlepsza?
    • Przez Harnas16
      Witam, mam problem z halogenami. Mam podłączone z tyłu dwa halogeny Led na błotniku i cały czas mrugaja. Gdy się jedzie lub gdy się włączy kierunek to mrugaja cały czas. Masa jest skręcona na dwie nakrętki przy błotniku. Jakieś rady? Pozdrawiam
    • Przez seba836
      Rozleciało mi się orginalne radyjko w jelonku i myślę jakie kupić, co polecacie czy pierwsze lepsze. Chyba wszystkie będą pasowały czy nie?
    • Przez KlimekPL
      Witam wszystkich, 
      Mam dziwny problem z Zetorem 5211, mianowicie z okolic tylnego mostu lub zwolnic dobiega głośne trzeszczenie. Dodam, że nie jest to zjawisko stałe ale zaczyna się po jakichś 20 minutach cięższej pracy w polu. Jest to właśnie o tyle dziwne, że jak na podwórku próbowaliśmy kręcić kołami na lewarku albo jeździć po placu zeby dokładniej zlokalizować problem to wtedy jest cisza i niby wszystko gra. A jak talerzowalem w polu albo woziłem wapno Piastem to trzeszczało. Dodam, że dźwięk ten występuje tylko podczas jazdy do przodu. Raz jak zatrzeszczało to szarpnęło traktorem podczas jazdy i znowu cisza. Nie wiemy po prostu gdzie szukać przyczyny problemu i co naprawić. Nagrałem tylko ten dźwięk, może pomoże w diagnozie. Ale nie udało mi sie dokładnie namierzyć skąd dobiega. 
      https://youtu.be/53-Z6vYs658
    • Przez seba836
      Witam szukam zestawu do siania myślałem o Amazone d9 z broną aktywną, polecacie coś lepszego czy lepiej ze zwykłym agregatem uprawowym szukać . Posiadam JD 6520 120km szukam tak do 40-50 tyś
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj