Zaloguj się, aby obserwować  
krzychu111998

Na co się nastawić ?

Polecane posty

Tomek90    2280

Pierwsza sprawa mam 17 lat przez przypadek przy rejestracji wpisałem rok urodzenia 1998 a druga sprawa mam 10 ha rzepaku a nie 30 ha a trzecia sprawa jeśli mam plon 3 tony z ha to wychodzi 6 tyś z ha a wkład liczę co roku i wychodzi mi od 2000 do 2500 tys z 1 ha więc nie wiem po co wypowiedzi ludzi którzy gówno wiedzą a się udzielają.

mariuszd93 a tb tyle powiem że mam 30 ha i umiem liczyć bo jak by nie ja to gospodarstwo by się tak nie rozwinęło wszystkie programy unijne wszystko tacie szukałem i mówiłem kiedy będzie można wnioski składać co się opłaca co nie i mam do tego głowę w ciągu 3 lat zmieniło się 90 % parku maszynowego na nowy sprzęt więc nie jestem głupim dzieckiem jak ty uważasz .

 

W nicku też sie pomyliłeś i wpisałeś 1998?? Najpierw piszesz że 4tyś teraz 2.5tyś. Tak jak mówiłem że żeby tyle zarobić to trzeba 5t/ha rapsu a ty masz jedynie "połowe" tego. W ciągu 3 lat 90% parku zmieniliście i nie byliście pewni jakiego kierunku się trzymać i teraz chcesz zmianiać znowu na inny?? Powiedz dla ojca niech ci kupi jedną krowę bedziesz doić i karmić, będzie zajęcie zamiast zakładać durny temat, może nie tyle temat taki tylko autor tematu.

 

@koma666 jaka klasa ziemi?? Może da się wiecej wyciągnać, może rzepak posiać jak IVkl to jeszcze coś bedzie. 10ha to nie dużo szału nie bedzie chyba że zamierzach powiekszac areał stopniowo. Dla mnie mieć hodowle i walić widłami obornik to już lepiej roślinki na połowie areału co przy hodowli nawet, bo dobije cię na starość to porządnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koma666    162

@Tomek90

 

klasa V głównie takze rzepak to raczej nie

pszenica tez odpada

zostaje pszenzyto albo zyto hybtydowe, ponoc dobrze sypie ale nigdy nie miałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj