Skocz do zawartości

Zdjęcie

agregat uprawowy AGRO FACTORY

28 odpowiedzi na ten temat

#21 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1451 postów

Napisany 16 grudzień 2007 - 18:58

agregat uprawowy AGRO FACTORY jak kupowalem agregat uprawowy 3 m ,waskie zeby-30 szt,dwa walki z tylu i facet mowil ze 3p go ciagnie to ;) ,a potem jak mi nawalil zetor to podpiolem 3p i w pole.nie trzeba wtedy wspomagania.idzie na 2 szosowej i to lepiej na glinie i ile niz na piasku.chyba ze jest mokro to sie topi ale to nie robota tylko meczarnia i trzeba uwazac bo przod podnosi,wiec za duza maszyn to nie jest to

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
agregat uprawowy AGRO FACTORY Dzisiaj, 00:26
  •  

#22 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 16 grudzień 2007 - 19:06

agregat uprawowy AGRO FACTORY Oj to raczej nie była duża głębokość ;) Bo normalnie to z takim 7211 miałby co robić.

#23 Share MateuszP

MateuszP

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 128 postów

Napisany 01 styczeń 2008 - 14:55

agregat uprawowy AGRO FACTORY na te ziemie to bym ci radził kupić 2,8 m 28zębów i podwójne wałki z tyłu :(

#24 Share rafalm1978

rafalm1978

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 92 postów
  • Zainteresowania:Elektronika,Rolnictwo

Napisany 06 styczeń 2008 - 18:18

agregat uprawowy AGRO FACTORY Już zdecydowałem ,po konsultacjach ze znajomym który od kilku lat używa Moskita 2.4m z przednim wałkiem kupiłem taki sam.Zdjęcie zamieściłem w galerii.Mówi że robi porzadną robote ,dwa przejazdy i pole gotowe do siewu, a w kukurydzy nie zapycha się. :rolleyes:

#25 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 06 styczeń 2008 - 18:20

agregat uprawowy AGRO FACTORY Skoro trzeba jeździć 2 razy to chyba raczej nie robi aż tak konkretnej roboty. :rolleyes:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#26 Share memphis54

memphis54

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 18 czerwiec 2009 - 22:50

agregat uprawowy AGRO FACTORY ale czy ktoś mógłby napisać o jakości tych agregatów, bo skąd różnica między krośniewickim agregatem który wygląda identycznie 3,500zł??

#27 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 czerwiec 2009 - 16:21

agregat uprawowy AGRO FACTORY Mam Agro-factory 3,2 m .Obrabiam nim ok 30 ha ,trzeci sezon.Nie mam zastrzeżeń co do wykonania i jakości.Cześci robocze dalej w oryginale,powłoka malarska bez ubytków i korozji.Warty był swojej ceny ,a zapłaciłem niecałe 5000 za wersję hydraulicznie składaną.Krośniewicki wydaje się solidniejszy ,tylko niestety cena z innej pólki.Na moje potrzeby Agro-factory wystarcza.

#28 Share maciek08 maciek08

maciek08
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 czerwiec 2009 - 20:44

agregat uprawowy AGRO FACTORY ja mam agredat 2,8 z AF do zetora 8011. początkowo był problem bo resztki sie czasami zapychały przy kółkach ale je przełożyliśmy na zewnętrzną strone ramy i dalej juz był spokuj. Jedyną awaria to pęknięcia ramy w miejscu przyspawania belki idącej od wieżyczki do tyłu ramy. ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#29 Share tom31

tom31

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 139 postów

Napisany 22 październik 2009 - 21:35

agregat uprawowy AGRO FACTORY witam! jestem posiadaczem agregatu z AGRO- FACTORY z przednim wałem użytkuje go juz 3 sezxon i jestem bardzo zadowolony pracuje z 360 i do tego ciagnika to 2,1 m z wiekszym sa problemy agregaty z tej firmy sa ciezkie ale solidnie zrobione na wałach zadnych tulejek tylko lozyska lakier ok pracuje na glebach 4,5 i 6 klasy jezdze na 2 bo na 3 ma zbyt ciezko.ogolnie polecam sprzet z tej firmy.jak masz jakies pytania pisz na gg 3156082