Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wasz teść i Wasza teściowa

288 odpowiedzi na ten temat

#41 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 23 listopad 2012 - 22:23

ponad 45tys zarejestrowanych na tym forum a tylko 5osob ma tesciow. :D

@Jaro Ty jestes taki rodzynek na tym forum bo masz 2 mlode kobiety. :D

Tak mnie ciekawi jedna sprawa.

Do Tej mlodszej mowisz kochanie albo po imieniu, a jak do starszej mowisz??? mamusiu :lol: czy tez po imieniu??? :D

czy tez po imieniu!???

Ty mnie chyba podrywasz albo jak w tym kawale : "Pyta juhas bacy: Baco, jak to jest, że Ziemia się kręci?
Baca: Widzis Jądruś, Ziemia, jest to taka kula okrągła, no i się krynci.
Juhas: Baco, ja wiem, że Ziemia jest to taka kula okrągła, ale dlaczego ona się kręci?
Baca: Widzis Jądruś, Ziemia jest to taka kula okągła, no i ma w środku taką ośkę, no i na tej ośce się krynci.
Juhas: Baco, ja wiem, że Ziemia, to jest taka kula okrągła, ma w środku ośkę, no i na tej ośce się kręci, ale jak to jest, że ona się kręci?
Baca: Widzis Jądruś, Ziemia, jest to taka kula okrągła, ma w środku ośkę, a na końcach tej ośki są takie cypecki, no i w tych cypeckach ona się krynci.
Juhas: Baco, ja wiem, że Ziemia, to jest taka kula okrągła, ma w środku ośkę, a na tej ośce cypecki, ale jak to jest, że ona się kręci?
Baca: Jądruś, cosik mi sie widzi, ze ty chces w morde dostoć…"
PS.Jak wyglądasz ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Wasz teść i Wasza teściowa Dzisiaj, 23:13
  •  

#42 Share andrzej612b

andrzej612b

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 554 postów

Napisany 23 listopad 2012 - 22:27

Wasz teść i Wasza teściowa No to jeszcze raz to B)

#43 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 23 listopad 2012 - 22:32

Wasz teść i Wasza teściowa Rozbawiłeś mnie do łez. :lol: :lol: :lol:
Nie chciał bym być na miejscu tego zięcia. :lol: :lol: :lol:

#44 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 24 listopad 2012 - 18:38

Wasz teść i Wasza teściowa Nie no ta tesciowa to jakas porazka.

Nie dosc ze wyszla i kiecke Jej rozdarlo :D to po chwili wpadla do tego rowu jak zul :lol:

Zieciu dopiero bedzie mial przechlapane jak Ta tesciowa filmik na yt znajdzie. :D
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#45 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 24 listopad 2012 - 19:35

Wasz teść i Wasza teściowa Porażka, to by była, jak by rano majtek nie ubrała. :P :lol:

#46 Share Alamo

Alamo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 241 postów

Napisany 25 listopad 2012 - 10:18

Wasz teść i Wasza teściowa Nie mam teściowej ani teścia,dziewczyna mówiła że jej ojciec lubi popić to nie wiem co bedzie jak bede mu odmawiać skoro nie lubie :)

#47 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 25 listopad 2012 - 10:33

Wasz teść i Wasza teściowa Też nie mam teściów będąc kawalerem. żadna nowość w tej kwestii :P
Alamo, alkohol to nie twój problem, może przy Tobie teściowi będzie lżej rzucić nałóg, do picia przecież się nie zmusza.

#48 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 25 listopad 2012 - 10:52

Wasz teść i Wasza teściowa Na wsi choć kropelkę musowo, a w ogóle z teściem :P inaczej to się całkiem zmarnujecie, żadnego poważania nie będzie. :P :lol:

#49 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 25 listopad 2012 - 12:25

Wasz teść i Wasza teściowa To prawda z tą kropelką, a nawet pity w największych ilościach ale z umiarem nie szkodzi :P
Alamo co zrobisz jak okaże się,że nie zaproponuje Ci tych %, a zachęci do ożenku z własną córką? Też odmówisz :lol:

inaczej to się całkiem zmarnujecie

Eee tam,
podobno dobrego knajpa nie zepsuje,
a złego kościół nie naprawi.

#50 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 25 listopad 2012 - 12:37

co zrobisz jak okaże się,że nie zaproponuje Ci tych %, a zachęci do ożenku z własną córką?

No %- ty skonsumuje sam, a córki już nie. :P i córki nie można trzymać bez końca w domu, bo się jeszcze zepsuje, a %-ty nie, jak się już trafi amator, to nie ma co wybrzydzać, bierz chłopie za darmo i masz moje błogosławieństwo na dalszą drogę, bo będzie ci potrzebne. :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 25 listopad 2012 - 16:46

Wasz teść i Wasza teściowa Kolego Mat z tym potrzebnym błogosławieństwem to zabrzmiało ...Czyżbyś coś sugerował z własnego doświadczenia ? Naprawdę ,aż tak źle Wam mężczyznom w małżeństwie? :rolleyes: Najpierw chcecie się żenić ,uganiacie się za kobitkami ,a potem jak już to macie ,to wydziwiacie . :P
Tak to widzicie? :D

#52 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 25 listopad 2012 - 17:11

Wasz teść i Wasza teściowa Co do malzenstwa to jeszcze zalezy jakie podejscie maja rodzice. :rolleyes:

Bywa tak ze to Oni zmuszaja do malzenstwa, a potem jest problem. :rolleyes:

Druga opcja to chlopak siadl dziewczyna go przytrzymala on zalal forme i trza sie zenic. :D

Nawet jest tak ze tesciow sie jeszcze nie zna, a pol wsi juz trabi ze wpadli a tescie dowiaduja sie ostatni jak sa zaproszeni na wesele. :D
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#53 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 25 listopad 2012 - 17:14

Wasz teść i Wasza teściowa Albo jak ostatnio w sąsiedniej miejscowości nawet nie zostali zaproszeni :D

#54 Share akowicz111

akowicz111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów

Napisany 25 listopad 2012 - 17:19

Wasz teść i Wasza teściowa Lub zostali zaproszeni ale nie pojechali. :D

#55 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 25 listopad 2012 - 17:19

.Czyżbyś coś sugerował z własnego doświadczenia ? Naprawdę ,aż tak źle Wam mężczyznom w małżeństwie? :rolleyes:

Z własnego to raczej nie, bo akurat palę, to mam wolność, ale kochana są tacy którzy nie palą :P :lol:

Najpierw chcecie się żenić ,uganiacie się za kobitkami ,a potem jak już to macie ,to wydziwiacie . :P

Bo jako kawalerowie nie wiemy, że "Panna gdy panną, anielską miewa naturę, szedłszy za mąż jeżową wdziewa na się skórę" :lol:

#56 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 25 listopad 2012 - 17:21

Lub zostali zaproszeni ale nie pojechali. :D

Nie musieliby jechać-domy są odległe o niecałe 100 m :D

#57 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 25 listopad 2012 - 17:30

Wasz teść i Wasza teściowa Kiedys bylam na weselu gdzie mlodzi zrobili siew uprawy klosy zaczely kielkowac to trzabylo sie zenic bo co wies powie. :D Tescie zieciem byli zachwyceni ze ohoho.

Ojciec panny mlodej twierdzil ze on juz jedna corke wydal to i druga wyda tez.. :D i co do kosztow to beda dzielone na polowe.

I oplaty za wesele poszly na pol. :D Jedna polowe zaplacili rodzice pana mlodego, a druga polowe zieciuniu. :D

A po weselu tesciu wyrzucil ziecia, bo stwierdzil ze on niebedzie utrzymywal jeszcze jego. .

Edytowany przez banan575, 25 listopad 2012 - 17:34.

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#58 Share mirek767

mirek767

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 151 postów

Napisany 25 listopad 2012 - 18:22

Wasz teść i Wasza teściowa nie dorobiłem się jeszcze teściów, ale jednej z moich niedoszłych teściowych nigdy nie zapomnę jak zawsze podsłuchiwała pod drzwiami i zaglądała przez dziurkę od klucza :lol:
zajedziesz w sobotę, wejdziesz kulturalnie do domu po dziewczynę a tu najpierw mamuśka musi co tydzień przesłuchanie zrobić (takie z pół godziny) :P
potem z dziewczyną na spacerek to ona różaniec w rękę pieska do nogi i tak z 50 metrów za nami (nie wspominając że piesek mi zawsze koła w samochodzie obsika) ;[
no i finito jedziemy na dyskotekę a ona może ja z wami pojadę samochodu będę pilnować żeby choć kto nie porysował :o

Fajna była dziewczyna ale bym się wolał pociąć niż taką teściową mieć :(

Edytowany przez mirek767, 25 listopad 2012 - 18:23.

#59 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3919 postów

Napisany 25 listopad 2012 - 18:40

Wasz teść i Wasza teściowa Teściów posiadam gratis do żony ale nie narzekam , żonę mam u siebie.

Nie musieliby jechać-domy są odległe o niecałe 100 m :D

W sąsiedniej wiosce był przypadek że syn do ślubu a ojciec w podwórko. Syn uważał że dla ojca to zaproszenie nie potrzebne a ojciec jednak tego wymagał ale był na ślubie jak i weselu.

W naszym przypadku byli też proszeni rodzice, ale to raczej taka formalność była bo każdy wiedział że wesele córki/syna i trzeba być.

Są takie uroczystości np. u teściów że nikt nie musi nas prosić my sami wiemy że tam powinniśmy być i jedziemy.

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 25 listopad 2012 - 18:50

nie dorobiłem się jeszcze teściów, ale jednej z moich niedoszłych teściowych nigdy nie zapomnę jak zawsze podsłuchiwała pod drzwiami i zaglądała przez dziurkę od klucza :lol:
zajedziesz w sobotę, wejdziesz kulturalnie do domu po dziewczynę a tu najpierw mamuśka musi co tydzień przesłuchanie zrobić (takie z pół godziny) :P
potem z dziewczyną na spacerek to ona różaniec w rękę pieska do nogi i tak z 50 metrów za nami (nie wspominając że piesek mi zawsze koła w samochodzie obsika) ;[
no i finito jedziemy na dyskotekę a ona może ja z wami pojadę samochodu będę pilnować żeby choć kto nie porysował :o

Fajna była dziewczyna ale bym się wolał pociąć niż taką teściową mieć :(

Czyżby Kazimiera Pawlak? :blink: To Masz chłopie szczęście, że się tam nie żeniłeś, bo jeszcze z orczykiem by Cię ganiała na weselu. :P :lol: