agrofoto

AGROSHOW na START

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
marian2011    113

Jak tam było dzisiaj po południu u nas Wronki Czarnków ulewa grad wody spadło w kilkanaście minut dużo jak by Bednary zachaczyła taka ulewa to nie ciekawie ,jutro ma być lepiej mam 100 km to skoczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stables    13

koledzy jak tam warunki ?? bo nie wiem jakie buty zabrac :P

 

Koleżanki również ;)

Poki co zimno,mokro i wietrznie.popoludniu przeszły burze.

Jutro ma byc lepiej,oby,bo sama sie wybieram,ale i tak radze ubrac sie ciepło bo przewiduja jedynie 15 C B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iva    0

I jeszcze jedna kolezanka tez sie wypowie :D

 

Jutro po poltora godzinnej jezdzie przez Naklo i Wagrowiec melduje sie przed 11;00 akurat na pokazy :D A potem bedziemy zwiedzac wzdluz i wszerz :D A i bede sie modlic cala droge o pogode,zeby nie lalo X__X

Edytowano przez Iva

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arturo    36

fajnie było ale ciężko było znaleść stoisko af ale w końcu się udało


Zabudowa ciężarówek specjalistycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Bardzo fajnie pogoda dopisala pany fajne były cukierków sie najadłem fotke pstryklem na stoisku agrofoto nawet nie szukałem 7 godzin oglondania a 1600km do jazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZF9641    22

Byłem wczoraj ,pogoda świetna do 15 potem deszcz.Czytelny podział wystawy, ze względu na rozmiary nie było mocno tłocznie.Koksu nie jest jakiś strasznie wielki koleś,ale fajnie gada trzeba jeść stejki.ZA dużo już widziałe wystaw bo wszystko zaczyna się powtarzać.Polecam ze względu na przegląd całej oferty firm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gajor24    1

byłem wczoraj i nie wiadomo na co patrzećczy na maszyny czy na hostessy :P a przykuła mnie pani z PZU w stroju rajdowym :P szkoda ze foty nie ma tu :P wystawa fajna nawet nie było tak tłoczno. fajne pokazy kierowca manitou mistrz kierownicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian2011    113

No dzisiaj pogoda idealna była nikt nie zmarzł i nie zemglał z ciepłoty albo w zeszłym albo 2 lata temu to było tak ciepło że nie dało się chodzić ,kto pierwszy raz w Bednarach to w szoku tyle sprzętu olbrzymich ciągników co paliwa mieszczą tyle ile 60 tką spalisz na kilkunastu ha przez cały rok ,niby miałem czas i spokojnie sobie szłem pasami a jakoś AF nie spotkałem i teraz biorę się za czytanie ulotek gazet ale reklamy AF chyba nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stables    13

Racja,stoisko AF troche daleko stało,ale az tak trudno nie było go znaleźć;)

A ja sie troche zdziwilam gdy w jednym z namiotow spotkalam Michala Wiśniewskiego;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iva    0

Pojechalam,przyjechalam,bylo super :D

Pogoda na szczescie dopisala,wszystko zwiedzilam (ale stoiska agrofoto ni czorta moglam znalezc O_o)

Napstrykalam mnostwo fotek,jak sie uda,to jakas tu wstawie :D Widzialam Mariusza Pudzianowskiego na stoisku rol maru,mam nawet autograf :D i pare fotek :D

I jeszcze natrafilam na Wlodzimierza Zientarskiego :D

Wystawcow bylo multum jak zwykle,wszystko swietnie rozstawione,nie na tzw.kupie jak w MInikowie,ze przejsc nie idzie :D

Najwieksza uwage przykulo mnie stoisko deutz fahr oczywiscie i case

No to co,do zobaczenia za rok od 20 do 23 wrzesnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iva    0

Nie na to akurat nie zdazylam sie zalapac ;<<<

A i jeszcze Kevina Ainstona widzialam,ktory gotowal kurczaka w ciescie z piwem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gajor24    1

a gdzie foty pieknych hostess :P jak ktos ma to poprosze pania z PZU w stroju rajdowym czy wyscigowym co zapraszałą na seans 5 D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arturo    36

najlepsze było jak przedstawiciele claasa przyszli do ekipy Rostselmashu i lali z ich vektorów z resztą każdy kto się przypatrzył na nie to się smiał felgi malowane pędzlem zacieki, nieszlifowane spawy itd .. a ekipa broniąć się ,, ale za to jest tańszy od tucano o 1oo tysi...'' i na tym ich mały plus się skończył :D


Zabudowa ciężarówek specjalistycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipoo    14

Jak tam było dzisiaj po południu u nas Wronki Czarnków ulewa grad wody spadło w kilkanaście minut dużo jak by Bednary zachaczyła taka ulewa to nie ciekawie ,jutro ma być lepiej mam 100 km to skoczę

 

marian a umnie (rzecin) to po przejściu burzy jak wróciłem z chamrzyska to była zima :lol: kuupa gradu lezała normalnie roztopy wiosenne były:D

byłem w nd na bednarach i za cholere stoiska nie znalazłem tvr oczywiście ale af za cholere nie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farmexpert    54

Targi oceniam na bardzo udane. Pogoda dopisała, odwiedzający również :)

Mam sporo zdjęć - będę sukcesywnie zamieszczał je w galerii.


http://www.farmexpert.pl

Farmexpert - internetowy s k l e p rolniczy z częściami zamiennymi oraz akcesoriami.

501-612-029
501-260-817

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysoki24    2

najlepsze było jak przedstawiciele claasa przyszli do ekipy Rostselmashu i lali z ich vektorów z resztą każdy kto się przypatrzył na nie to się smiał felgi malowane pędzlem zacieki, nieszlifowane spawy itd .. a ekipa broniąć się ,, ale za to jest tańszy od tucano o 1oo tysi...'' i na tym ich mały plus się skończył :D

 

w mojej okolicy jest polew z gostka ktoremu odbarwił się nowy clas tucano, więc z tym malowaniem taki clas wspaniały nie jest.

Edytowano przez wysoki24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie Panowie wybieram sie na Zielone Agroshow2013 bede mial w aucie 2 miejsca,jak ktos chetny z okolic Slaska to pisac,chetnie zabiore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iva    0

Moim zdaniem to admini powinni stowrzyc nowy watek na tegoroczne AS ..... najwyzszy czas,bo targi juz za okragly tydzien ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Xawier
      Witam, czy jedzie ktoś może przez ch*jnice na AgroShow i będzie miał jedno wolne miejsce? dołożę się do paliwa, dzień bez znaczenia.
    • Przez fender
      Witam
      Jak dojechać do Bednar z Poznania lub Swarzędza ? Jeździ tam jakiś bus albo PKS ? Bardziej interesuje mnie Poznań bo mam tam możliwość przenocowania.
    • Przez agrofoto
      W trakcie Agro Show 2012 mówiliście mnóstwo ciekawych rzeczy.
      Zapraszamy Was więc do napisania w tym temacie krótkich relacji z Agro Show, co było extra, co się podobało, jakie nowości zobaczyliście,
      a gdzie znowu to samo, które hostessy się wyróżniały, opisujcie miejsca gdzie działo się dużo ciekawych rzeczy.
       
      Dla najciekawszych relacji fundujemy nagrody
    • Przez agrofoto
      Przypominamy że trwa konkurs na Króla Pola Agro Show.
      My robimy zdjęcia, Ty się prezentujesz, rolnicza świta Cię wspiera, AgroFotowicze wybierają
      wystarczy, że skorzystasz z naszego zaproszenia, a Twoje oblicze stanie się sławne a Ty bogaty.
       
      Każdy kto przybędzie do naszego królewskiego namiotu i przystąpi do konkursu otrzyma nagrodę.
      Zwycięzca wybrany przez AgroFotowiczów otrzyma extra wypasiony Tablet i oczywiście sławę.
       
      Zapraszamy wszystkich walecznych rolników i nie tylko
    • Przez agrofoto
      Dziękujemy wszystkim za tłumne odwiedzenie nas na Agro Show 2012.
      Setki z Was zrobiły sobie z nami zdjęcia, a tysiące odwiedziły nasze stoisko.
      Mamy nadzieję, że cała wystawa była dla Was interesująca, dobrze się bawiliście i wrażeń nie brakowało.
      Następne Agro Show już niedługo tylko za 365 dni
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj