Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dyskusja o AgroCenach

114 odpowiedzi na ten temat

#41 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 10 sierpień 2012 - 18:05

Dyskusja o AgroCenach Czy może ktos w końcu się zlituje i wyłączy tą ramkę i pasek na dole. Lektóra każdej strony zaczyna się od klikania w "zamknij" na środku ekranu i w krzyzyk na dole. Myślę, że większości wystarczyła by jedna informacja przy wejściu lub zalogowaniu o agrocenach.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dyskusja o AgroCenach Dzisiaj, 18:45
  •  

#42 Share murtek

murtek

John Deere

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2150 postów

Napisany 10 sierpień 2012 - 20:59

Dyskusja o AgroCenach Zauważyłem, że w swoim profilu mamy dołożoną kategorię "Agroceny". Bardzo dobrze, jednak mam kilka zastrzeżeń:
1. Nie działa opcja edytuj
2. Dodałem cenę w innej firmie, niż ta wyświetlona...
CZĘŚCI ZAMIENNE, OLEJE, FILTRY JOHN DEERE, CASE, STEYR, NEW HOLLAND, MANITOU, VADERSTAD, HORSCH, LEMKEN, KOCKERLING, POTTINGER, HARDI, MASCHIO GASPARDO, FARMET. NISKIE CENY ORAZ SZYBKA WYSYŁKA (18 ZŁ) TEL. 697 970 169 e-mail: m_martka@osadkowski-cebulski.pl

#43 Share ozon87

ozon87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 536 postów

Napisany 12 sierpień 2012 - 08:29

Dyskusja o AgroCenach Yacenty z tymi cenami zbóż to dobry pomysł bo rolnicy wiedzą gdzie mogą sprzedać towar najdrożej i myśle że podobnie powinno być z nawozami bo ceny w polsce są bardzo zróżnicowane a dzięki temu szybko można by się dowiedzieć gdzie są najdroższe a gdzie najtańsze. Więc może warto o tym pomyśleć;)

#44 Share razor275

razor275

CBŚ

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2171 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo , myślistwo , motoryzacja

Napisany 12 sierpień 2012 - 08:45

Dyskusja o AgroCenach Powoli będą wprowadzane ceny innych produktów :)

Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

#45 Share asharot

asharot

Przyjaciel Forum

• Members
  • PipPipPip
  • 4013 postów

Napisany 12 sierpień 2012 - 10:20

Dyskusja o AgroCenach Jak pozbyć się reklamy "AgroCeny" która wyskakuje na pół ekranu za każdym odświeżeniem strony?

Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

#46 Share Edin

Edin

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 275 postów

Napisany 12 sierpień 2012 - 18:19

Dyskusja o AgroCenach

Powoli będą wprowadzane ceny innych produktów :)

Dodacie zioła i owoce?

HerbFarm.pl - Surowce Zielarskie - tel. 791 955 494 w sprzedaży nasiona i sadzonki: kozłek, lubczyk, arcydzięgiel, mniszek, nasiona i owoc dyni

#47 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9691 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Internet

Napisany 13 sierpień 2012 - 08:26

Dyskusja o AgroCenach Jesli tylko będzie takie zapotrzebowanie ze strony rolników, sadowników, zielarzy to jak najbardziej.

Ramka, czy jak ktoś woli popup z reklamą agrocen wyskakuje 3 razy na dzień, tak więc proszę nie mówcie ze cały czas.

@Murtek- edycja działa tylko przez pierwsze 24 godziny, tak abyś mógł poprawić bład pierwszego dnia po wprowadzeniu. Dzięki temu można poprawić pomyłkę a z drugiej strony nie można wpływać na dane historyczne.
co do drugiego twojego problemu, nie rozumiem, nie potrafię tego powtórzyć. Opisz to prosze dokładniej.

Pozdrawiam YacentY www.yacenty.pl
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

GoPro Fan Club - www.goprofc.com

#48 Share murtek

murtek

John Deere

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2150 postów

Napisany 13 sierpień 2012 - 15:58

Dyskusja o AgroCenach Odnośnie ramki- na telefonie mam ją cały czas... Na kompie faktycznie znika po którymś zamknięciu.

Mój problem polega na tym, iż dodałem cenę w firmie (konkretnie Komex), a tu wyświetla mi się jakaś nieznana firma "Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe „Rol-Pol” Łącznik". Ot taki psikus :)
CZĘŚCI ZAMIENNE, OLEJE, FILTRY JOHN DEERE, CASE, STEYR, NEW HOLLAND, MANITOU, VADERSTAD, HORSCH, LEMKEN, KOCKERLING, POTTINGER, HARDI, MASCHIO GASPARDO, FARMET. NISKIE CENY ORAZ SZYBKA WYSYŁKA (18 ZŁ) TEL. 697 970 169 e-mail: m_martka@osadkowski-cebulski.pl

#49 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9691 postów

Napisany 13 sierpień 2012 - 16:21

Dyskusja o AgroCenach ok, dzieki za info.
możesz mi na pw podesłac wiecej informacji o tej cenie, która twierdzisz ze sie błednie dopisała? zweryfikuję to.
z góry dzięki

Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

#50 Share hatetusk

hatetusk

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 73 postów

Napisany 13 sierpień 2012 - 17:12

Dyskusja o AgroCenach Panowie jak długo będzie jeszcze wyskakiwać ta reklama? Jest to doprawdy irytujące a sądzę że większość z tych co w miarę regularnie zaglądają na AF już wie o agrocenach

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share razor275

razor275

CBŚ

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2171 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo , myślistwo , motoryzacja

Napisany 13 sierpień 2012 - 17:29

Dyskusja o AgroCenach Reklama wyskakuje tylko 3 razy dziennie po zalogowaniu więc nie przeszkadza jakoś nie wiadomo jak , pozdrawiam :)

Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

#52 Share murtek

murtek

John Deere

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2150 postów

Napisany 13 sierpień 2012 - 18:00

Dyskusja o AgroCenach Przeszkadza czy nie przeszkadza- powinniśmy kliknąć tylko raz w celu zapamiętania naszego wyboru. Według mnie im więcej to okienko wyskakuje, tym bardziej ludzi zniechęca właśnie aby spojrzeć co to jest...

#53 Share Edin

Edin

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 275 postów

Napisany 13 sierpień 2012 - 19:34

Dyskusja o AgroCenach

Jesli tylko będzie takie zapotrzebowanie ze strony rolników, sadowników, zielarzy to jak najbardziej.

Proponował bym jak najszybciej zrobić ponieważ takie osoby jak ja nie mają tam czego szukać. Skoro nie mają czego szukać to nie zaglądają a jak nie zaglądają to zapominają...

HerbFarm.pl - Surowce Zielarskie - tel. 791 955 494 w sprzedaży nasiona i sadzonki: kozłek, lubczyk, arcydzięgiel, mniszek, nasiona i owoc dyni

#54 Share asharot

asharot

Przyjaciel Forum

• Members
  • PipPipPip
  • 4013 postów

Napisany 13 sierpień 2012 - 19:47

Dyskusja o AgroCenach Ja dodałem cenę w woj.śląskim a dodała się cena w innej firmie woj.opolskim.
Oczywiście edycja zablokowana,szkoda.

Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

#55 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9691 postów

Napisany 13 sierpień 2012 - 19:51

Dyskusja o AgroCenach wyslij na pw informacje, bo jakoś wierzyć mi się nie chce, jak pisałem edycja jest tylko przez 24godziny

#56 Share FarmerF10244C1

FarmerF10244C1

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 744 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, sport, muzyka :)

Napisany 15 sierpień 2012 - 10:08

Dyskusja o AgroCenach Jaki sens ma wyskakująca ramka? Ma Mnie zdenerwować? Na innych cywilizowanych forach wystarczą tematy z cenami.
KPK - Ochrona

#57 Share Ursus11

Ursus11

Użytkownik

• Members
  • PipPipPip
  • 829 postów

Napisany 15 sierpień 2012 - 10:11

Dyskusja o AgroCenach Można wyłączyć jakoś tą ramkę?? Bo w tele. ciągle mi wyskakuje choć klikam ZAMKNIJ.

#58 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 15 sierpień 2012 - 10:37

Dyskusja o AgroCenach Jak mogę sprawdzić ile mam punktów w AgroCenach i dlaczego za każdą cenę przyznawane jest tylko 15 punktów?? W ogóle po co te punkty i opłaty za AC?? "ficzer" jak najbardziej przydatny i ciekawy, ale moim zdaniem powinien być darmowy.

#59 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6745 postów
  • Zainteresowania:fotografia, muzyka, motoryzacja, lotnictwo :p

Napisany 15 sierpień 2012 - 11:09

Dyskusja o AgroCenach Stan punktów możesz sprawdzić w Wirtualnym Portfelu http://www.agrofoto.pl/forum/portfel/ Za dodanie ceny dostajesz 15 punktów bo taka ilość jest ustalona. Jeżeli aktywnie będziesz dodawał ceny to będziesz miał dostęp do aplikacji za darmo ;)

Mój kanał na YouTube http://www.youtube.c...ser/danielhaker

KUPIĘ SŁOMĘ. SIEDLCE, ŁOSICE, ŁUKÓW, MIĘDZYRZEC PODL.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share zorzyk2

zorzyk2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3403 postów

Napisany 15 sierpień 2012 - 11:10

Dyskusja o AgroCenach U mnie ta ramka wyskakuje przy każdym logowaniu się i wtedy nic nie działa. Agroceny mnie nie interesują, tak tez zaznaczyłem. wk***ia strasznie, ciekawe ile to będzie trwać.