Skocz do zawartości

Zdjęcie

Opinie na temat Fendt-a 824?

24 odpowiedzi na ten temat

#21 Share jurek889

jurek889

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 21 styczeń 2012 - 19:07

Opinie na temat Fendt-a 824? posiadam fendt 818/2 rok 2000 powstał problem w sprzęgle tz. co któryś raz pedał sprzęgła zatrzymuje sie na 2/3 ruchu jakby coś blokowało wspomaganie działa, po wyłączeniu ciągnika i ponownym uruchomieniu sprzęgło działa prawidłowo może ktoś miał podobny problem myśle że problem polega na wymianie tarz sprzegła czy da się je wymienić bez rozciągania ciągnika

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Opinie na temat Fendt-a 824? Dzisiaj, 12:19
  •  

#22 Share jurek889

jurek889

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 22 styczeń 2012 - 15:19

Witam Kolego.
I co po tym remoncie jak maszyna się sprawuje.
Jesli dalej użytkujesz ten ciągniczek (Fendt824)
to proszę o jakis kontakt chciałbym dowiedzieć się nieco więcej na temat tej maszynki.
Pozdrawiam..

prosze jakiś kontakt ws wymiany szprzegła JAZDY NIE PÓŁBIEGÓW czy trzeba rozpołowić ciaągnik

#23 Share kubakraszewski

kubakraszewski

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 16 listopad 2013 - 19:57

Opinie na temat Fendt-a 824? powiedcie ma jaki ten traktor ma lewers z sprzęgłem czy nie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#24 Share Krzysztof81

Krzysztof81

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 83 postów

Napisany 29 listopad 2015 - 19:47

Coś z innej beczki. Obok mnie w prywatnym przedsiębiorstwie rolnym 4 fendty 824 przez 12 lat obrabiały 3,5 tyś ha. Ciągniki chodziły dzień i noc obsługiwane często przez pseudo operatorów z sinymi nosami. Rozmawiałem z mechanikiem, który twierdził iż poważniejszych usterek nie było. Gdy w jednym padło coś w skrzyni właściciel zdecydował sie na sprzedaż i nabył 2 x Deutz Fahr i 1 Same o mocy 260 - 300km. Po 2 latach jeden cały czas w serwisie a u dwóch pozostałych serwis na polu:) Nie wiem czy nowe Fendty tyle wychodzą ale seria 8xx była nie do zaje... Jest tylko jedno ale : te ciągniki pracowały na wielkoobszarowych gospodarstwach tak jak u mojego sąsiada dzień i noc 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu z przerwą na zatankowanie i wymianę operatora i mimo tego iż są to świetne maszyny to wiekszość jest strasznie wyeksploatowana. Ciężko jest kupić dobry egzemplarz. Kupi ktoś takiego co ma 25tyś mth a potem twierdzi że fendt to złom. To tak jak kupić samochód z przebiegiem 800 tyś km. Sam bym takiego kupił tylko troche mniejszego ale mnie nie stać.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#25 Share dacjan123

dacjan123

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów

Napisany 09 marzec 2016 - 17:29

Opinie na temat Fendt-a 824? miałem fendta 818 turbosift z 2001r naprawdę polecam tę ciągniki praktycznie zero awarii i oszczędny i wytrzymały silnik man