Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ideał faceta farmerki

1206 odpowiedzi na ten temat

#421 Share binek

binek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 02 wrzesień 2012 - 21:44

Ideał faceta farmerki oj tam miłość i sr**zka mają to do siebie że z czasem przechodzą a hektary zostaną na lata

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ideał faceta farmerki Dzisiaj, 22:20
  •  

#422 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Zainteresowania:Ratownictwo medyczne, rolnictwo, jazda konna, strzelectwo

Napisany 03 wrzesień 2012 - 09:07

Ideał faceta farmerki

Niektóre kobiety biorą ślub nie dla wybranka.... dla nich jest nie ważne z kim, ważne gdzie... i dla całej tej otoczki, aby założyć białą suknię ( bo taka piękna, och i ach) bo chce jechac do ślubu ładnym samochodem, lub mieć duzo motocykli, wesele na 100 par, i tak można wymieniać w nieskończoność... a zapominają o tym czy chcą być z tym wybrankiem do końca życia, na dobre i złe....

Ale zdarzają się wyjątki od twojej reguły.
Bo moim zdaniem by zdecydować się na zawarcie związku małżeńskiego z druga osobą trzeba dużo przemyśleć. Nic na siłę, nie chce nie musi. Niektórzy potrzebują więcej czasu na decyzje nawet kilka lat, a inni nie potrzebują nawet paru miesięcy. Wszystko zależy od osoby. Nie można wszystkich do jednego worka wrzucać bo każdy jest inny. Miłości nie da się nauczyć, to się czuje od tego pierwszego wejrzenia... Dla mnie chodzenie ze sobą po kilka lat to tylko strata czasu. Bo i tak nie poznasz tej osoby do końca, a tylko się do niej przyzwyczaisz. Oświadczasz się jedynie z założenia że wypada bo tyle ze sobą jesteście, coś was tam łączy i rodzina nalega żeby się pobrać.

Co do tej "otoczki" to każda dziewczyna już od podstawówki marzy o białej sukni i karocy. O tym by mieć wesele jak z bajki i cieszyć się tą chwila ze znajomymi i rodzina.
Dla mnie nie ważne jest gdzie i kiedy, ważne z kim...

Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

#423 Share Alamo

Alamo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 241 postów

Napisany 03 wrzesień 2012 - 09:07

Ideał faceta farmerki Kto w związku leci na kasę czy jak czytam hektary musi być głupi i próżny,nie zawsze w życiu bywa kolorowo,prawdziwej więzi nie zbudujesz na pieniądzach a jeżeli tak,będzie krucha i może się rozsypać,jest jedna cenna rzecz która potrafi być silniejsza ponad wszystko i znieść wszystko co trudne,jak to znajdziesz będziesz szczęśliwy

#424 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 03 wrzesień 2012 - 09:48

Ideał faceta farmerki

Niektóre kobiety biorą ślub nie dla wybranka.... dla nich jest nie ważne z kim, ważne gdzie... i dla całej tej otoczki, aby założyć białą suknię ( bo taka piękna, och i ach) bo chce jechac do ślubu ładnym samochodem, lub mieć duzo motocykli, wesele na 100 par, i tak można wymieniać w nieskończoność... a zapominają o tym czy chcą być z tym wybrankiem do końca życia, na dobre i złe....

A mi tam nie zależy na tym. Nawet wolał bym żeby tego nie było. Wystarczą świadkowie i rodzice. Może kiedyś si to spełni choć wątpię....

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#425 Share Zawisza

Zawisza

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 03 wrzesień 2012 - 10:26

Ideał faceta farmerki @andrzej2110
Dlaczego wątpisz? W życiu bywa różnie. Dziś jesteś sam, i nie masz dla kogo żyć, jutro możesz być najszczęśliwszym człowiekiem. Nie rozumiem, dlaczego gasisz to wszystko w sobie, pisząc, że wątpisz, że będziesz kawalerem do końca życia. Tego kwiatu to pół światu. Wiadomo, że kandydatka sama się nie znajdzie. Mógłbym też dopisać, że ten "świat należy do odważnych" ale to nie o to tu chodzi. Dlatego głowa do góry. :)

- taka mała refleksja, może źle zrozumiałem twojego posta. Jeżeli tak, nie odpowiadaj na niego, szkoda czasu.

@top
Tak jak napisałem wyżej, w życiu bywa różnie, przez co muszę się zgodzić z osobami wyżej, że, ludzie są ze sobą ładnych pare lat, później decydują się na sakrament małżeński a tak naprawdę zapominają o tym, co naprawde ich łączy. Są ze sobą bo tak im jest wygodnie, bo tak jak napisał FINN, przyzwyczaili się do siebie. Bywają też przypadki, że ludzie pobierają się dla pieniędzy, czy z rozsądku. Czy to jest warte tego wszystkiego?

Trochę odbiegłem od tematu, bo z tego co widzę, wątek brzmi "ideał faceta farmerki", przez co powinienem zostać odpowiednio nagrodzony warnem w postaci jakichś punktów ujemnych, czy czegoś tam.

Edytowany przez Zawisza, 03 wrzesień 2012 - 10:30.

#426 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 03 wrzesień 2012 - 12:18

Ideał faceta farmerki Dlaczego?? Bo tak to już w moim życiu jest ze te sprawy nie układają się tak jak bym chciał. Zawsze coś wyjdzie na odwrót :(

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#427 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 03 wrzesień 2012 - 20:37

Ideał faceta farmerki @meg, a dlaczego współczuć?? przecież wiedziały co robią....

@Rolandgif, nie długo to znaczy kiedy?? za 10 lat???

@mały86, Miłość?? a po co... ważne że mogą wspólnie orkę robić i to im do szczęścia wystarczy...

@Martina, Myślenie w związku nie zastąpi wszystkiego... Dla mnie również , chodzenie po kilka lat to strata czasu, ale również co za szybko to nie zdrowo... prędzej czy później komuś się znudzi... a podejmować tak ważną decyzje od której zalezy nie tylko życie Twoje , ale i drugiej osoby, po spędzeniu ze sobą za mało czasu i branie ślubu na etapie zauroczenia... wybacz, ale dla mnie to dla mnie nie odpowiedzialne podejście... no ale co ja bede uswiadamiał, kazdy ma swój rozum i swoje zasady... jak to mówi stare przysłowie... jak sobie pościelisz tak sie z kimś wyśpisz ;)

@andrzej211o, nie znasz dnia ani godziny... i moze Ciebie zaskoczyć w najmniej oczekiwanym momencie... Powiem , że to jest naj bardziej przyjemna rzecz jaka moze spotkać faceta... ;)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#428 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 03 wrzesień 2012 - 21:15

Ideał faceta farmerki Ale się tu sentymentalnie zrobiło :P
A ja wam powiem tak,małżeństwo to nie zabawa,lepiej tą decyzję 100 razy przemysleć,niz pozniej zalowac co się narobiło,będąc wolnym jesteście odpowiedziałni za siebie,ale wstępując w związek małżeński ,stajemy się odpowiedzialni rownież za tą drugą połowe.Nie ma już słowa "JA"jest słowo"MY".I własnie z takich nieprzemyslanych decyzji,jest wiele rozwodów,bo miała być bajka,super sielanka,a tu zaczeło się prawdziwe życie.

#429 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów

Napisany 03 wrzesień 2012 - 21:30

Ideał faceta farmerki Aniu, tak czytam, czytam i myślę i znowu czytam... i odnoszę wrażenie jak byś już podobnego przeżyła lub przeżywała.... :huh:

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski

#430 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Zainteresowania:Ratownictwo medyczne, rolnictwo, jazda konna, strzelectwo

Napisany 03 wrzesień 2012 - 21:37

Ideał faceta farmerki Gdyby każdy myślał jak ty to na kim by księża zarabiali :P taki żart :)

Taki tekst się mi na myśl nasunął:
,,Za pieniądze ksiądz się modli,
za pieniądze śluby daje,
za pieniądze się ożenię,
za pieniądze życie zmienię"

A tu cały tekst:

W tej piosence jest trochę prawdy, jeśli chodzi o nasze czasy.

Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#431 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6745 postów
  • Zainteresowania:fotografia, muzyka, motoryzacja, lotnictwo :p

Napisany 03 wrzesień 2012 - 21:46

Ideał faceta farmerki Aniu, jak czytałem twojego posta to mi się od razu sąsiedzi zza płotu przypomnieli. Tylko tutaj jest inna sytuacja bo to jest po prostu patologiczna rodzina. Powinni ich wszystkich w klatkach trzymać. Nie ma dnia bez krzyków. Jeśli żona musi wszędzie rowerem jeździć bo "mąż" jej nie zawiezie to co tu dużo mówić. Nawet w niedzielę do kościoła nie zabierze tylko ją w domu zostawia. Ale widziały gały co brały.

Mój kanał na YouTube http://www.youtube.c...ser/danielhaker

KUPIĘ SŁOMĘ. SIEDLCE, ŁOSICE, ŁUKÓW, MIĘDZYRZEC PODL.

#432 Share Maly86

Maly86

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motoryzacja

Napisany 03 wrzesień 2012 - 21:54

Ideał faceta farmerki Zgadzam się z @anią25! Trzeba być odpowiedzialnym!!!Znam takich co kilka lat siedzieli na tzw kocią łapę, wzięli ślub i po roku rozwód! Ale również są takie pary co są ze sobą na dobre i złe! W sobotę idę na Diamentową rocznicę ślubu! Dlatego myślę że warto wierzyć w miłość, gdy się tyle lat ze sobą przeżyło i ciągle ją się pielęgnuje i wzmacnia :)

#433 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów

Napisany 03 wrzesień 2012 - 21:55

Ideał faceta farmerki @Martina, To widzę, że polecasz dziewczynom taki styl?? :huh:

@danielhaker, pewnie, widziały gały co brały... jak było śpieszno do ślubu, to niech teraz się meczy i żyje w patologii, Pewno i tak wieży ze mąż się zmieni.... haha:D

#434 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6745 postów

Napisany 03 wrzesień 2012 - 22:07

Ideał faceta farmerki Ja to jestem pełen podziwu dla niej że jeszcze z nim i z jego matką wytrzymuje. Ja na jej miejscu to chyba bym nerwowo nie wytrzymał i albo ja bym trafił do szpitala abo oni. Uwierz mi że nie chciałbyś takiego sąsiada jak on.

#435 Share razor275

razor275

CBŚ

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2171 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo , myślistwo , motoryzacja

Napisany 03 wrzesień 2012 - 22:22

Ideał faceta farmerki Daniel - Większość kobiet boi się zakończyć taki związek

Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

#436 Share Maly86

Maly86

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów

Napisany 03 wrzesień 2012 - 22:23

Ideał faceta farmerki @ danielhaker, W dzień mają spięcia a jak przyjdzie noc to jakoś się dogaduja :P
@razor275, Może tak być że boi się i tkwi w tym toksycznym związku!

Edytowany przez Maly86, 03 wrzesień 2012 - 22:28.

#437 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6745 postów

Napisany 03 wrzesień 2012 - 22:29

Ideał faceta farmerki Ciekaw jestem czy ona chociaż śpi na łóżku :P

#438 Share Maly86

Maly86

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów

Napisany 03 wrzesień 2012 - 22:38

Ideał faceta farmerki Jeśli faktycznie tak jest to powinieneś zareagować a i także zawiadomoć odpowiednie służby!

#439 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6745 postów

Napisany 03 wrzesień 2012 - 22:44

Ideał faceta farmerki Nie no, z tym łóżkiem to żartuję :lol: tylko tak się do siebie odnoszą że szkoda gadać.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#440 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 03 wrzesień 2012 - 22:53

Ideał faceta farmerki

tylko tak się do siebie odnoszą że szkoda gadać.

No nie mów :blink: śpisz pod łóżkiem ? :wacko: