Zaloguj się, aby obserwować  
Przemo85

Upadłość Czerniewic

Polecane posty

Przemo85    14

UWAGA HODOWCY !!!

Czerniewice ogłosiły upadłość!!!

Skur....y wiszą nam ponad 20 tys za świnie odstawione w ostatnich dniach grudnia i w styczniu. A najlepsze jest to że jeszcze przed świętami wielkanocnymi dzwonili do znajomego o świnie... banda złodziei!!!

Jak dzwonili do nas w marcu czy mamy świnie do odstawy to zaproponowali nam że zaraz po odstawie przeleją nam zaległe pieniądze a my na to niech najpierw nam te pieniądze przeleją to na drugi dzień ładujemy świnie... facet na to cytuje: '' Panie my nie możemy ryzykować że pan nam świń nie da" K**wa my dwa razy zaryzykowaliśmy i odstawiliśmy do nich świnie o oni nie chcieli ryzykować... Brak słów

 

Teraz wchodzi syndyk czyli rozgrabią wszystko i sprzedadzą za grosze a rolnicy mogą się pożegnać z pieniędzmi tak jak było z ZM w Brodnicy

Pewnie towar z magazynów będą sprzedawać po parę złotych za kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemo85    14

czekać, bo co innego można robić?

Sądować się z bankrutem?

Na dniach ma niby przyjść pismo z zakładów w sprawie spłaty wierzytelności

Miesiąc temu świnie odbierał ode mnie przewoźnik któremu Czerniewice wiszą 200tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wczoraj Ojciec był w Grudziądzu z wujem który ma 45,000 do dostania potem jeszcze przyjechał tam jakiś tak jak by przewoźnik który ma 150,000 tak wiec takich ludzi jest dużo coś mi sie wydaje że z kasą trzeba się pozegnać niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemo85    14

My 8lat temu w IREX w Ciechocinie mieliśmy 30 tys utopione ale jakoś udało nam się wydrzeć częściowo kasę a częściowo w towarze spłacili(nawozy koncentraty i zapas sznurka do prasy na 3lata) a jeden rolnik któremu wisieli kilkadziesiąt tysięcy poszedł do sądu z właścicielem zakładu i wygrał.... spłaca go do dziś po 20zł miesięcznie :lol: no co? przecież facet wykazuje wolę spłaty :lol: on chciałby mu oddać te pieniądze ale nie ma z czego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Polsce to normalnie panuje takie bezprawie że masakra oni nie muszą zapłacić i jest ok ale my wszędzie i to na na czas normalnie cyrk na kółkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chwila, chwila... to ogłoszono upadłość czy wchodzi syndyk? To jest trochę różnicy, ale nawet jak wejdzie syndyk to i tak nikt nie odzyska kasy. Ktoś wspominał o polmeat w brodnicy, okoliczni rolnicy utopili tam grube setki tyś. Nam jakoś się udało wyciągnąć kasę, ale wujowi za same naprawy ciężarówek nie wypłacili ok. 30tyś.

Edytowano przez FarmerPawlos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemo85    14

UWAGA rolnicy poszkodowani przez MAT Czerniewice!!!!!

 

Pan Marian Zagórny przewodniczący zawiązku zawodowego rolników rzeczpospolitej "Solidarni" prosi o kontakt wszystkich poszkodowanych przez zakłady mięsne MAT

Prosi również by w tytule wiadomości mailowych podawać hasło "Czerniewice".

 

Marian Zagórny

mobile: 0 880 552 252

marianzagorny@interia.pl

 

adres biura:

ul.Wojska Polskiego 18/305

58-500 Jelenia Góra

tel. +48 75 769 45 64

tel.fax +48 75 713 14 28

zzrrsolidarni@interia.pl

 

Podczas rozmowy z tym panem dowiedziałem się że zarząd MATu robił niezłe przekręty a teraz siedzi w nowej firmie w Grudziądzu i ma się dobrze... Polska. Pan Marian Zagórny chce zorganizować ludzi poszkodowanych przez MAT i jechać do sejmu coś z tym zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, w związku z przepisaniem na mnie siedziby stada weterynaria wymaga by sporządzić ,,spis,, tzn żywienie ile kg czego przypada na 1 sztukę tucznika np i bydła, robił ktoś coś takiego? ma jakieś dane orientacyjne? ile czego zawiera opcjonalna mieszanka paszowa dla 1 byka/ 1 tucznika? na dobę.
    • Przez karuś
      Na rynku jest kilka zakładów mięsnych co prowadzą taką formę współpracy. Według mnie jest to bardzo dobre. Ma się pewną dostawę warchlaków i pewny zbyt, a to dzisiaj przy dużej produkcji jest bardzo ważne.
    • Przez Młodyrolnik16
      witam Mam taki problem że oprośiła się 2 maciory jedna 4 dni wcześniej od drugiej ale ta druga ma tylko 1 prosię i chciałbym połączy do wcześniejszej maciory która ma 12 prosiąt ,ale kiedy daje tego 1 prosiaka to ona chce go ugryźć i nie wiem co zrobić PS: Maciory są utrzymywane bez kojców
    • Przez Tatka
      Witam, locha rodziła pierwszy raz, urodziła 3 martwe prosiaki, wyglądają jak na zdjęciu. Druga locha też urodziła dwa, martwe lub "zgniłe" . Co może powodować taki rozwój płodu ? 

    • Przez Slawusslawus
      Witam podpowie ktos jak to jest teraz z przepisami hodowli trzody na wlasny uzytek chce kupic prosieta ktore są zarejestrowane i co dalej z tym zrobic
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj