Skocz do zawartości

Zdjęcie

Deutz Dx 85

32 odpowiedzi na ten temat

#21 Share danus166

danus166

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 27 marzec 2012 - 20:53

Deutz Dx 85 Ja tez robilem rozrusznik. Kreci jak stykne srubokretem. Z czarnego kabla znik mi prad i nie pali z kluczyka . Mam tez dziwne stukanie w skrzyni, co to moze byc. Moze mial ktos cos podobnego?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Deutz Dx 85 Dzisiaj, 16:22
  •  

#22 Share corrado

corrado

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2076 postów

Napisany 27 marzec 2012 - 21:12

Deutz Dx 85 A biegi przy włączaniu Ci nie zgrzytają? Jeśli nie to prawdopodobnie któreś łożysko Ci padł i czas wymienić. Ogólnie maszyna nie do zdarcia gdy o nią zadbać.
Jeśli pomogłem nacisnij zieloną strzałkę :)

#23 Share grzesko

grzesko

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 27 marzec 2012 - 22:26

Deutz Dx 85 Ja tez mam oryginalny rozrusznik a w największe mrozy palił na dotyk nawet bez świec żarowych. Mi znajomy co handluje olejami polecił do tylnego mostu AGROL U a w skrzynie myslałem wlać AGROL special.. Jeszcze tylko musze z niemieckiej instrukcji pospisywać lepkość i coś sie na pewno wybierze.

#24 Share danus166

danus166

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 28 marzec 2012 - 15:46

Deutz Dx 85 W skrzyni i moscie jest ten sam olej. ( rozbieralem skrzynie to wiem ze sa otwory od skrzyni do mostu ) Odzielny olej jest tylko od chydrauliki.
W moim to stukanie jest pewnie na gorny walku , bo mam luz na nim.
(tak poza tematem jakie macie aku w dx 85 ?)

Edytowany przez danus166, 28 marzec 2012 - 15:49.

#25 Share corrado

corrado

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2076 postów

Napisany 28 marzec 2012 - 19:20

Deutz Dx 85 U mnie jest oryginalny rozrusznik bez przekładni. Od 2 lat w DX85 jest Centra HD 120 Ah i sprawuje się naprawdę jak na razie bez zarzutu.

#26 Share tribal

tribal

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 29 marzec 2012 - 08:14

Deutz Dx 85 BOSCH 225 Ah idealnie miści sie pod maską , a został mi z ciężarówki ja pierwszy aku eksplodował

#27 Share grzesko

grzesko

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 31 marzec 2012 - 19:12

Deutz Dx 85 Koledzy, to jak to jest wkoncu z tymi olejami w skrzyni i w tylnym moscie??? Spuszczając olej ze skrzyni spłynie też ten w tylnym moscie????Jesli tak to zalałbym je AGROLEM. Jesli mam zbiorniczek na olej hydrauliczny to co do niego wlać??? Pomóżcie bo sezon sie zaczął a nie chce deutza katować na starych olejach...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#28 Share michaldeutz

michaldeutz

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 70 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, maszyny i ciągniki rolnicze.

Napisany 01 kwiecień 2012 - 13:12

Deutz Dx 85 Olej jest osobny w skrzyni i do hydrauliki.Olej z hydrauliki spuszcza się z tego zbiornika co jest po kabiną koło podnośnika z lewej strony to właśnie ten zbiornik ma na dole korek który trzeba odkręcić i olej spłynie z hydrauliki

#29 Share grzesko

grzesko

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 05 kwiecień 2012 - 19:46

Deutz Dx 85 Witam ponownie kolegów. Troszkę tym moim Deutzem pojeździłem i co nieco poczytałem o nim i mam jeszcze jedno pytanko. Dzisiaj wymieniłem mu filtry od hydrauliki i w jednym filtrze olej był idealnie krystaliczny, a w drugim totalny syf. Dowiedziałem się że jeden jest od hydrauliki zewnętrznej a drugi od wspomagania. I teraz gdzie jest jakiś zbioniczek od tego obiegu i czy przy wymianie oleju musze go spuszczać z pompy????? bo na takim oleju jaki zobaczyłem to długo nie pojeżdzę...

#30 Share danus166

danus166

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 05 kwiecień 2012 - 21:26

Deutz Dx 85 Ściagnij sobie instrukcje obsługi. Po obrazkach dojdziesz. Ja wiem ze od chydrauliki to z zbiornika pod kabiną i na przewodzie do pompy jest korek. Wlew jest na podnosniku z tylu + zbiornik

#31 Share Rabe

Rabe

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 79 postów

Napisany 04 marzec 2013 - 18:36

Deutz Dx 85 panowie kupiłem ostatnio dxa 85 i czy może mi ktoś powiedzieć gdzie jest wlew do skrzyni biegów i jak sprawdzić stan i poziom oleju w skrzyni bo z tyłu na podnośniku jest wlew z krótkim bagnetem (ok 10cm) to jest pewnie do hydrauliki ( dodam że nie mam dodatkowego zbiornika pod kabiną) a jak sprawdzić olej w skrzyni i czy skrzynia i most ma ten sam olej

#32 Share corrado

corrado

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2076 postów

Napisany 04 marzec 2013 - 19:21

Deutz Dx 85 Olej w skrzyni patrząc od tyłu ciągnika masz po prawej stronie jak spojrzysz za tylnym kołem jest wkręcona taka śruba i tam masz dostę do oleju.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#33 Share seba12340

seba12340

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 23 luty 2014 - 19:27

Deutz Dx 85 Panowie mam deutza dx85 i skrzynie 4 biegowa to tak tam powinny byc na przelozeniu 5 biegow? Ja moge wrzucic tylko 3 te na gorze. I na przelozeniach tez powinny byc 3? Bo ja moge wrzucic 2 a jak wrzucam 3 to bieg wyskakuje co jest z moja skrzynia?

Dodaj odpowiedź