Polecane posty

tribal    4

BOSCH 225 Ah idealnie miści sie pod maską , a został mi z ciężarówki ja pierwszy aku eksplodował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesko    0

Koledzy, to jak to jest wkoncu z tymi olejami w skrzyni i w tylnym moscie??? Spuszczając olej ze skrzyni spłynie też ten w tylnym moscie????Jesli tak to zalałbym je AGROLEM. Jesli mam zbiorniczek na olej hydrauliczny to co do niego wlać??? Pomóżcie bo sezon sie zaczął a nie chce deutza katować na starych olejach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michaldeutz    9

Olej jest osobny w skrzyni i do hydrauliki.Olej z hydrauliki spuszcza się z tego zbiornika co jest po kabiną koło podnośnika z lewej strony to właśnie ten zbiornik ma na dole korek który trzeba odkręcić i olej spłynie z hydrauliki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesko    0

Witam ponownie kolegów. Troszkę tym moim Deutzem pojeździłem i co nieco poczytałem o nim i mam jeszcze jedno pytanko. Dzisiaj wymieniłem mu filtry od hydrauliki i w jednym filtrze olej był idealnie krystaliczny, a w drugim totalny syf. Dowiedziałem się że jeden jest od hydrauliki zewnętrznej a drugi od wspomagania. I teraz gdzie jest jakiś zbioniczek od tego obiegu i czy przy wymianie oleju musze go spuszczać z pompy????? bo na takim oleju jaki zobaczyłem to długo nie pojeżdzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danus166    0

Ściagnij sobie instrukcje obsługi. Po obrazkach dojdziesz. Ja wiem ze od chydrauliki to z zbiornika pod kabiną i na przewodzie do pompy jest korek. Wlew jest na podnosniku z tylu + zbiornik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rabe    3

panowie kupiłem ostatnio dxa 85 i czy może mi ktoś powiedzieć gdzie jest wlew do skrzyni biegów i jak sprawdzić stan i poziom oleju w skrzyni bo z tyłu na podnośniku jest wlew z krótkim bagnetem (ok 10cm) to jest pewnie do hydrauliki ( dodam że nie mam dodatkowego zbiornika pod kabiną) a jak sprawdzić olej w skrzyni i czy skrzynia i most ma ten sam olej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Olej w skrzyni patrząc od tyłu ciągnika masz po prawej stronie jak spojrzysz za tylnym kołem jest wkręcona taka śruba i tam masz dostę do oleju.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seba12340    0

Panowie mam deutza dx85 i skrzynie 4 biegowa to tak tam powinny byc na przelozeniu 5 biegow? Ja moge wrzucic tylko 3 te na gorze. I na przelozeniach tez powinny byc 3? Bo ja moge wrzucic 2 a jak wrzucam 3 to bieg wyskakuje co jest z moja skrzynia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj