Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co sądzicie o tycz turach

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Kamilursusc385

Kamilursusc385

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 71 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, muzyka

Napisany 28 luty 2012 - 13:02

Co sądzicie o tycz turach http://www.autogield...nt,II2XHCC.html

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Co sądzicie o tycz turach Dzisiaj, 13:28
  •  

#2 Share AgroSzpok

AgroSzpok

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 28 luty 2012 - 15:08

Co sądzicie o tycz turach do jakiego ciągnika chcesz założyć ten tur ?

#3 Share marek1979

marek1979

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 28 luty 2012 - 15:23

Co sądzicie o tycz turach Kolego te tuty robi gościu koło mnie. Powiem Ci tak. Jednego do Pronara 1025 kupił mój kolega to chyba wytrzymał jeden dzień ładowania obornika i nie było w nim prostego sworznia. Odwieźli go temu producentowi i kupili coś innego. Akurat było Zielone Agro show i dogadali się z producentem dał im jakiś upust. Teraz są z zadowoleni. Drugiego kupił mój kuzyn do Pronara Zefira. Na samym początku kilka razy był u nich żeby mu jakieś wzmocnienia porobili bo spawy puszczały rama pękała. Widziałem ten ładowacz na żywo i powiem że szału nie ma. Z tego co wiem to chyba musisz ciągnik na kilka dni do nich zaprowadzić. Decyzja należy do Ciebie. Ja osobiście wolał bym kupić wysięgnik i mocowanie na ciągniku od znanego producenta a najwyżej osprzęt jakiś tańszy. Ale podsumowując twoje pieniądze i Twój wybór

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Kamilursusc385

Kamilursusc385

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 71 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, muzyka

Napisany 28 luty 2012 - 15:42

Co sądzicie o tycz turach ja już kupiłem z 9tys tura 5 z udżwigem1700 od nich nie narzekam mam go na ursusie c385

#5 Share nairda

nairda

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 28 luty 2012 - 17:21

Co sądzicie o tycz turach To jest jakiś wynalazek, lepiej dołożyć parę tysi i kupić coś bardziej renomowanej marki, bo to według mnie długo nie posłuży. Ale jeżeli nie będzie pszesilany to może akurat.

Edytowany przez nairda, 28 luty 2012 - 17:42.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share 6441Marcin6441

6441Marcin6441

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 221 postów

Napisany 28 luty 2012 - 20:11

Co sądzicie o tycz turach Osobiście lepiej dołożyć kilka tysi i jakiś hydramet albo metal-fach bo kupić coś co produkowane chałupniczo i kilka sztuk rocznie to szkoda twoich pieniędzy i nerwów. Na mf 3645 w mojej okolicy gostek kupił za 13 tyś teś jakiś "made in stodoła" i wysienik jest krzywy a żeby było śmieszniej to nie ma gwarancji bo ciągnik i ładowacz na lawecie przywieźli. jak zamontowaliśmy ramie to 7cm różnicy na ramce było...