Skocz do zawartości

Zdjęcie

Buhaje HF

3928 odpowiedzi na ten temat

#1761 Share rolnikwdolinie

rolnikwdolinie

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 19 sierpień 2013 - 21:17

Buhaje HF

kargo wyjął mi z ust pierwsze zdanie :P Tak patrzę że po synach Shottlego mało cieliczek się rodzi, wcześniej u mnie po Moline były 3 na 7 porodów, teraz po Aborze 2 byki na 2 porody, inni piszą że po BG byki, Hillu tak samo. Przez to trochę boję się tego BG uzywac bo mam jeszcze go sporo w kontenerze :P

BG 12 porcji 11 ciązy 10wycieleń 11 byczków (para bliźniąt była) może ostatnia bedzie jałoszka

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Buhaje HF Dzisiaj, 09:37
  •  

#1762 Share Matt93

Matt93

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 90 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, sport (piłka nożna i ręczna), fotografia

Napisany 20 sierpień 2013 - 07:03

Buhaje HF heh, no tak też miałem nim zacielane i też same byczki ;/

#1763 Share KARGO

KARGO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1157 postów
  • Zainteresowania:technika rolnicza , produkcja zwierzęca

Napisany 20 sierpień 2013 - 09:04

Buhaje HF Hehe moze na rynku niemieckim sprzedawali go w sexie a tu pozostalości po sexowaniu poszly ;) A mi wczoraj kolejna sztuka ocieliła sie po Hilli i znowu byk :P

#1764 Share zetorr6441

zetorr6441

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 570 postów

Napisany 20 sierpień 2013 - 09:53

Buhaje HF Gdyby rmiecz miał chociaż odrobinę honoru albo wstydy to by się już słowem nie odezwał a przynajmniej nie z tego konta...
Kryliście coś Padlockiem w sex? w katalogu ma bardzo dobrą skuteczność ,ciekawe jak wygląda to w praktyce :)

#1765 Share rmiecz8 rmiecz8

rmiecz8
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 20 sierpień 2013 - 10:50

Buhaje HF q

Edytowany przez rmiecz8, 05 październik 2013 - 10:07.

#1766 Share tadzik22

tadzik22

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 212 postów
  • Zainteresowania:hodowla,genetyka,kino

Napisany 20 sierpień 2013 - 11:08

Buhaje HF

No moze i istnieją takie krowy ale na oczy ich nie widzialeś kolego a niektóre sztuki które wrzucaleś do galerii to nawet czyste HF nie byly a twierdziłes że to ET. Co indeksów to po Via Thelo skoczyla mi z 50kg na 81kg po Paramount w pierwszej wycenie ma 80,6kg szkoda ze omance zabrało pare dni zeby sie wyceniła bo z takim rodowodem raczej bedzie wysoko.

komodo-na temat atlantika mogę dodać że super łapią,do tej pory 11 krytych i nic nie powtarza w jałówkach(a miałem z tym problem),jestem za planetem to nadal unikalny byk,imoże cena lekko spadnie to jeszcze go wezmę bo będzie dostępny do końca tego roku-chyba. na bydgoszczy kolegi riosir po roumare się wycenił na 113 pf.to polecam bo to z bardzodobrej linii matecznej,za te córki po masseyu to bym cie kargo pokroił,mało dziewczyn się rodzi a klasa sama w sobie.z ostatnich wycieleń u mnie to dziewczyna po super na canwas,canwas na lancelot,canwas na criket,teraz czekam na razora z alty,bo jest 8 ciąż,a w kanadzie jest drugi,pozdrawiam

Edytowany przez tadzik22, 20 sierpień 2013 - 11:22.

#1767 Share zetorr6441

zetorr6441

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 570 postów

Napisany 20 sierpień 2013 - 12:47

Buhaje HF Z tego co mi wiadomo to poza gimnazjum dziecko żadnej szkoły jeszcze nie skończyłeś także z tą wiedzą tez tak nie wyskakuj. Katalog przeczytać może każdy bądź rodowód na online znaleźć...

#1768 Share rmiecz8 rmiecz8

rmiecz8
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 20 sierpień 2013 - 14:45

Buhaje HF q

#1769 Share KARGO

KARGO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1157 postów

Napisany 20 sierpień 2013 - 19:55

Buhaje HF A co opisywales obore swojego Wujka?? Który stosuje czesto krycie naturalne i ma sporo krzyżówek tylko sztuki cos sie nie zgadzają bo ET na pewno tam nie ma. No chyba ze zapełnileś ją wirtualnymi sztukami sciagnietymi z neta. Tak na pewno będziesz pierwszy w TOP 100 bajkopisarzy. Napewno to ze dobrze po nim łapia znalazleś w sieci czy wiesz to z wlasnego doświadczenia?? ;) Masz sie za wielkiego znawce a twój Yance leży i to przy paru córkach mój hill go rozjechał a taki pewny byleś ze bedzie lepszy tak samo jak z Shotpolem przeczytasz cos na zagranicznym forum i myslisz ze wszystko wiesz najlepiej.

Edytowany przez KARGO, 20 sierpień 2013 - 20:01.

#1770 Share rolnikwdolinie

rolnikwdolinie

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 20 sierpień 2013 - 19:59

Buhaje HF canvas X olompic x paramount i znowu byk

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1771 Share stolarz88

stolarz88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 299 postów

Napisany 20 sierpień 2013 - 22:05

Buhaje HF Zgadzając się z kargo we wcześniejszym komentarzu to nie miałem na myśli takiego namieszania jak on, chodziło mi bardziej o ciekawe spojrzenie na niektóre sprawy, ja tam do rmiecza nic nie mam, bo tak naprawdę to każdy z nas może pisać fikcyjne rzeczy i nikt tego nie może sprawdzić, takie są zasady FORUM :P Co do synów Shottle to po BG pierwsze wycielenie mam pod koniec września, no i mam zacieloną krowę która urodziła 3 byki, to by była przewrotna jakby dała cieliczkę :) tadzik ten byk to Rosir?
U mnie żeby nie jałówki zacielone sexowanymi bykami to krucho było by z cieliczkami, ostatnio 2 urodziły się po Ole to bardzo ładne są, białasy :)
zetorr Padlock w sexie to chyba nie był dostępny jakiś czas temu, teraz nie wiem.

Edytowany przez stolarz88, 20 sierpień 2013 - 22:08.

#1772 Share rmiecz8 rmiecz8

rmiecz8
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 21 sierpień 2013 - 08:05

Buhaje HF q

#1773 Share zetorr6441

zetorr6441

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 570 postów

Napisany 21 sierpień 2013 - 10:00

Buhaje HF Od jakich was? człowieku dalej masz zamiar ściemniać? !
Ciekaw jestem gdzie w bloku Ty te krowy hodujesz i yancem zapładniasz??? chyba w snach !

#1774 Share rmiecz8 rmiecz8

rmiecz8
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 21 sierpień 2013 - 11:17

Buhaje HF q

Edytowany przez rmiecz8, 05 październik 2013 - 10:08.

#1775 Share KARGO

KARGO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1157 postów

Napisany 21 sierpień 2013 - 16:02

Buhaje HF Hehe a gdzie napisałeś wyraznie wujek bo nie zauwazylem ??? No tak bo ja to napisałem, a to peszek ... Co za problem dowiedzialeś sie o tym atlantiku z strony CRV tak jak wszyscy. I co przez shiuz pewnie te wszystkie nasienie zamawiacie?? Ja jakoś od kiedy gospodarze nie stosuje krycia naturalnego i jakos z tego powodu nigdy zadnej krowy nie wybrakowalem ostatecznie stosuje NRF w technologi spermvital

#1776 Share Emilas21

Emilas21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 111 postów

Napisany 21 sierpień 2013 - 16:12

Buhaje HF Witam :) Niedawno prześledziłem ostatnią wycenę sierpniową i jestem zaskoczony pozycją Champ Euro byk przez 2 wyceny podskoczył z PF 112 do PF 119 moim zdaniem mamy tutaj do czynienia z niezłym synem Boltona ciekawe czy w przyszłości zrówna się a może i przeskoczy Valejana, czas pokaże :P Co sądzicie o buhaju Frosty z Konrada.

#1777 Share komodo

komodo

Hala Madrid :-)

• Members
  • PipPipPip
  • 1263 postów

Napisany 21 sierpień 2013 - 19:40

Buhaje HF ale czy jest cos zlego w przegladaniu stron zagranicznych firm?Ja o Atlanticu pisalem do miecza na pw jak jeszcze nie wszedl do katalogu gdy podejrzewalem ze wejdzie i liczylem na niego i jednak mialem nosa juz dwukrotnie poprawił sie w wycenie na corkach wzgledem tej genomowej a co myslicie o buhaju Blitz z Hg plus po Paramount chyba 272NVI ogolnie Fidelity kapitalnie sie trzyma w czerwonych mialem kodaka i jeszcze troche mam ale chyba teraz jak bede zamawiał jeszcze paramounta i Atlantica to zamowie Fidelity
a po Paramouncie to obie tak doja ze ja takich pierwiastek jeszcze nie mialem ani ojciec nie pamieta ta jedna tak doiła rowno 16-17 a ktoregos dnia dała 20 to za dwa dni znowu zmierzylem bylo 19,5 czyli doszla do siebie wkoncu i wymie po zapaleniu jedna pokryta BG a druga Cricket sex i jak tak slucham to sie boje bo rok lipny na jaloszki raptem dwie po sexie SRB i jedna brown swiss po montbeliarde i nie mam zadnej czystej Hf ki jeszcze z tego roku a perspektywa wycielen po BG nie napawa optymizmem z waszych opini Lapały ladnie z 9 zrobionych chyba 7 albo 8 zacielonych i potwierdzonych ale bedzie slabiutki rok teraz dwie jalowki po Canvasie tez mam juz cielne po Cricket sex takze poczatek przyszlego roku cos bedzie moze :lol: hehe bo znam przpadek ze byly bliznaiki byki po sexie

#1778 Share rmiecz8 rmiecz8

rmiecz8
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 21 sierpień 2013 - 20:22

Buhaje HF q

Edytowany przez rmiecz8, 05 październik 2013 - 10:08.

#1779 Share kubaska

kubaska

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 206 postów

Napisany 21 sierpień 2013 - 21:03

Buhaje HF

nawet jak opisywałem tamte gospodarstwo to zdecydowana większość była prawdziwa z reklama dla nich

Nie wiem czy chciałbym zeby nastoletni cham i gbur (bo tylko tak mozna nazwac Twoje zachowanie i odnoszenie sie do innych uzytkownikow forum typu- 'chocby nie wiem co mam lepsza wiedze od Ciebie...jakie ty masz indeksy ja mam matki bykow i tyle po et a Ty ?...'. Mam nadzieje, ze do Pana Kowalewskiego dojdzie wiadomosc jaka mu 'reklame' robiles. Niektorzy juz zdazyli uwierzyc, ze taki z niego madrala. Na Twoim miejscu usuwalbym konto i modlil sie zeby nie bylo z tego konsekwencji ktorych nie przewidziales gowniarzu.

+1 punkt ostrzeżeń za obrazę użytkownika

a ostrzegajcie. zebyscie tylko sami nie bekneli ze te brednie ktore on tu powypisywal bo watpie ze p. Kowalewski sie bedzie z nim cackal

Edytowany przez MAT912, 21 sierpień 2013 - 20:57.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1780 Share kkrzysiekk

kkrzysiekk

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 71 postów

Napisany 22 sierpień 2013 - 20:38

Buhaje HF Panowie nie rzucajcie słów na wiatr aktualnie to co pisze rmiecz jest prawdą i to trzeba przyznać znam go i mogę to potwierdzić. Jest wykształcony także takich wyrzutów mu też nie róbcie że nie ma dostatecznej wiedzy. Zaprzestańmy kolejnej kłótni na tym forum bo żebyśmy zaczęli brnąć w wizerunek każdej osoby to wyszłaby niezła mieszanka. Stolarz przedstawił słuszną teze mówiąc tu cytat: każdy z nas może pisać fikcyjne rzeczy i nikt tego nie może sprawdzić, takie są zasady FORUM :P i niestety niektórzy są szczerzy inni nie i się nawet nie przyznają rmiecz się przyznał i przeprosił także nie wiem dlaczego inni użytkownicy dalej po nim "jadą". Co do Shotpola to nie powiedział bym że tak zawiódł bo 117 PF utrzymał to też jest wysoko w następnej wycenie może znowu wystrzelić także zaczekajmy bo wystawili wyższą cenę to też plus bo kupią ją tylko osoby które myśle że nie zaniżą dla niego wyceny. Ja też go dostałem po 70.