Zaloguj się, aby obserwować  
matdam

Co wybrac: John Deere 7830 czy McCormick XTX 200?

Polecane posty

matdam    0

Ciągnik ma chodzić przy pługu i agregacie uprawowo-siewnym aktywnym (4m) na 360 ha.

Czy możecie wymienić wady i zalety obu?

 

Który byście wybrali?

 

Rożnica w cenie to jakieś 27 tys. euro i nie wiemy, czy warto inwestować w JD, który zdaje się być gwarancją jakości i sprawności.

McCormick to dla nas wielka niewiadoma, jeśli chodzi o awaryjność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Szczerze, ja bym się nie pakował w MC bo też o nich nic nie wiem, a JD wiadomo, pewność. Wkońcu ciągnik nie gazeta.. Jednak wziąlbym tego niezawodnego ;)


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumis32    1

Ja na twoim miejscu wybrał JD, a zastanawiałeś się nad innymi markami?? Np. Case Puma 210 albo 195??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dar0    0
Ja na twoim miejscu wybrał JD, a zastanawiałeś się nad innymi markami?? Np. Case Puma 210 albo 195??

 

no właśnie przecież jest tyle innych marek ;) jak masz dużo kasy to weź Fendta a jak chcesz oszczędniej to weź coś ale z tych sprawdzonych marek np. JD, Case, MF,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241
a jak chcesz oszczędniej to weź coś ale z tych sprawdzonych marek np. JD

kto ci naopowiadal ze przy jd zaoszczedzi, wlasnie dzisiaj moj sasiad kupil golego 7830 i dal 110 tys. euro netto w niemczech!!!! to bardzo wysoka cena, ale napewno sie oplaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dar0    0

nikt tylko z cen można wywnioskować ze Fendt jest najdroższy ale jak zażyczysz sobie full wersje JD to cena może być wyższa od Fenda !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

moim zdaniem mosialbys jechac do dilera MC i wziasc od niego adresy uzytkownikow ciagnikow tej markio mocy okolo 200 km i wypytac sie ich o to jak pracuja te maszyny poniewaz roznica w cenie miedzy MC i JD jest bardzo duza a poza tym istnieja jeszcze inne marki niz JD znam kilku uzytkownikow tych ciagnikow i maja oni rozne zdanie na ich temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

brał bym jd mc z tego co wiem są gorszej jakości niż jd


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

jak byś wziął JD to wiele osób ma na AF JD i jak byś miał jakieś pytanko to na pewno by ci ktoś pomógł a MC chyba nikt niema z AF


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz4255    10

timasz dobrze mówiicon1.gif

 

 

 

 

Kolego zanim coś napiszesz to sie zastanów. przez takie posty robi sie syf. Masz minusa u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

a czemu jak ma kase to ma brac fendta? ja stawiam na jelonka ze względu na to ze coraz wiecej ludzi go bierze w polsce jest sprawdzony nie wypuszcza bubli potezne zawansowanie techniczne AP itd...


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

widze ze Lukasz4255 jest tu jedyna obiektywna osoba oczywiscie poza mna najpierw trzeba sie dowiedziec czegos o MC przeciez sami mowicie ze nic nie wiecie na temat tych ciagnikow a powiedzcie mi czy Valtra byla tak znana w naszym kraju kilka lat temu do niedawna na naszym forum tez nie bylo uzytkownikow tej marki a teraz dzieki dobremu marketingowi jest to marka znana bardzo dobrze znana wiec mysle ze warto zadac sobie troszke trudu i dotrzec do uzytkwnikow przeciez nie zawsze wybor mniej znanej marki nie musi byc zlym wyborem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Co do Valtry-czy ktoś zdaje sobie sprawę,że tak właściwie ta firma nie jest jakimś potentatem (np.tylko niecałe 2% udziału na rynku niemieckim)-ale właśnie -co potrafi dobry marketing (skądinąd zarzucany najczęściej JD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matdam    0

Dziękuje za wszystkie dotychczasowe odpowiedzi.

 

Patrzeliśmy na Case PUMA 195, który jest porównywalny z JD 7830, ale to jakieś 370 tysiecy, czyli już dużo za dużo i u nas bardzo mało popularne.

Fendt z kolei też drogi, a po drugie z Korbankami nie chcemy mieć nic wspólnego.

 

A czy prawdą jest, że McCormicki składane są we Włoszech? Dziwnie tanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

fendt jest drogi, ale 820 jest uwazam w dosc atrakcyjnej cenie, dostac go mozna za 100 euro netto, tylko ze to tylko 190 KM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chota    12

ja bym wzią MC choć i JD jest fajny ale chyba MC fajniejszy


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUZI    2

ja bym brał jelonka ;) moim zdaniem lepsze wykonanie i stylistyka. firma z Tradycja i doświadczeniem.

Edytowano przez Balzak
Literówka i ort

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895
ja bym wzią MC choć i JD jest fajny ale chyba MC fajniejszy

 

Aha... ciekwe stwierdzenie.


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55
ja bym brał jelonka ;) moim zdaniem lepsze wykonanie i stylistyka. firma z Tradycja i doświadczeniem.

MC to tez firma z tradycja i doswiadczeniem moj dziadek w latach 50 posiadal MC farmala ktory byl napedzany bezyna i byl kupiony przez mojego dziadka z PGR wiec firma MC nie pojawila sie w ostatnim czasie z nikad tylko jest firma z dlugim doswiadczeniem tak samo jak wiele firm dostepnych na rynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

ale mc nie ma jeszcze uznania na naszym rynku w przeciwienstwie do JD ;) ja stawiam na jelonka to juz pisąłem czemu jestem za nim


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam do wyboru trzy ciągniki:
      -Fabrycznie nowy MTZ 892.2 
      -Lub John Deere 6330 z 2008 z przebiegiem prawie 10tys 
      -Oraz John Deere 6310 z 1998 roku z przebiegiem prawie 10 tys godzin (obstawiam że więcej). Jaka jest w ogóle dostępność części do tego ciągnika?
      Cena między 6330 a mtz mniej więcej to samo, a 6310 około 40 tys taniej.
    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj