Skocz do zawartości

Zdjęcie

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów

877 odpowiedzi na ten temat

#461 Share mocher

mocher

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 335 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, motoryzacja, komputery

Napisany 21 listopad 2011 - 22:03

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów znajoma poprzedni aneks podpisała i odesłała i teraz dostała nowy. Nie martw się ja też zdawałem w pierwszych terminach i drugiego aneksu nie mam, pierwszego nie podpisałem i nie odsyłałem. czekam cierpliwe na kolejny, zresztą którego pewnie też nie podpisze, chyba że tak jak tam piszą zaczną wypłacać innym plantatorom to wtedy może podpisze.
Pomogłem, napisałem coś z sensem? kliknij zielony kwadracik ze strzałką :) To się opłaca xD

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Dzisiaj, 09:58
  •  

#462 Share pawelu

pawelu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 124 postów

Napisany 21 listopad 2011 - 22:07

znajoma poprzedni aneks podpisała i odesłała i teraz dostała nowy. Nie martw się ja też zdawałem w pierwszych terminach i drugiego aneksu nie mam, pierwszego nie podpisałem i nie odsyłałem. czekam cierpliwe na kolejny, zresztą którego pewnie też nie podpisze, chyba że tak jak tam piszą zaczną wypłacać innym plantatorom to wtedy może podpisze.

Dzięki wielkie. Podbudowałeś mnie tą informacją.

#463 Share kasia25

kasia25

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 21 listopad 2011 - 23:26

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów myślę a nawet jestem pewien ,że ztb chce odzyskać podatek VAT ze skarbówki a przy okazji pozbyć się ewentualnych roszczeń o odsetki za nie zapłacone faktury.proponuję zamiast aneksu wysłać do ztb pismo w którym zobowiązuję się podpisać aneks w ciągu 3 dni roboczych po wpłynięciu kasy na konto ,

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#464 Share Janinka

Janinka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 22 listopad 2011 - 08:47

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Słyszałam,że dzięki tym aneksom oni chcą odzyskać vat,ale również ,że teraz jest szansa na szybkie odzyskanie kasy oczywiście bez odsetek po podpisaniu aneksu. Jak przejmie nowa firma i zmieni się zarząd to będą musieli powyjaśniać wszystkie aspekty prawne i to może potrwać. Dlatego znając swoją sytuację finansową( :( ) podpisuję ten :blink: aneks i wysyłam IM !!!

#465 Share szynszyl

szynszyl

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 153 postów

Napisany 22 listopad 2011 - 20:11

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Ten aneks jest napisany w formie szantażu,jak ktos pisał pewnie po jakims czasie można będzie powalczyc o odsetki,Oddajemy nalezne odsetki zachodnim krwiopijcom kórzy przejmią za bezcen ostatnie polskie zakłady ,wczesniej doprowadzając ich do upadlosci tak jak Bodaczów.Pomyscie ile podskoczyły nawozy i ropa od lipca , napewno nawet odsetek by nie wystarczyło na pokrycie róznicy.Teras sk....le są na przegranych pozycjach bo bedzie co zająć przez komornika .a kazda sprawa zalozona jest wygrana dlatego komornicy mają tak małą stawke w stosunku do Bodaczowa.Zegnaj konkurencjo teraz rzepak będzie kosztował tyle ile Glencore ustali i oto im chodzilo ,w tym roku róznica była 20 zł nzq do Bodaczowa.Nie podpisuje//

#466 Share Aldek

Aldek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 22 listopad 2011 - 20:38

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Ja również otrzymałem aneksy.Konsultowałem to z prawnikiem któremu zleciłem moją sprawę.Powiedział mi że jest to niepewna sprawa.Po pierwsze jak można w listopadzie dać do podpisania aneks z datą z lipca i sierpnia.Powiedział że jeśli podpiszemy,wtedy Bodaczów jeśli w ogóle będzie płacił to najpierw tym którzy mają nakaz sądowy ,bo tam im lecą odsetki.Poza tym gdyby zakład chciał to załatwić zgodnie z prawem powinien zawrzeć z nami ugodę.To słowa prawnika.A tak od siebie,to jak patrzę kto podpisał ten aneks od razu mam duże wątpliwości.Sam nie wiem co robić.Jestem okropnie posiniaczony bo od sierpnia biję się z myślami i ciągle przegrywam.Pozdrawiam wszystkich równie poobijanych.

Witam.
Mam pytanie. Czy jest ktoś na forum kto odesłał ten pierwszy aneks (mowa w nim że pieniądze mają być wypłacone do 30 września) i przyszedł mu ten drugi aneks.
Boję się tego że ten pierwszy dokument miał jakieś haczyki tzw. "pismo drobnym druczkiem" i Ci którzy go wysłali niejako zrzekli sie do roszczeń w póżniejszych terminach.
Pozdrawiam i życzę szybkich przelewów.
PS. mam nadzieję że te nowe aneksy są więcej warte niż te poprzednie.

Tak.Ja wysłałem pierwsze aneksy a teraz dostałem nowe.

#467 Share pawelu

pawelu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 124 postów

Napisany 22 listopad 2011 - 21:35

Ja również otrzymałem aneksy.Konsultowałem to z prawnikiem któremu zleciłem moją sprawę.Powiedział mi że jest to niepewna sprawa.Po pierwsze jak można w listopadzie dać do podpisania aneks z datą z lipca i sierpnia.Powiedział że jeśli podpiszemy,wtedy Bodaczów jeśli w ogóle będzie płacił to najpierw tym którzy mają nakaz sądowy ,bo tam im lecą odsetki.Poza tym gdyby zakład chciał to załatwić zgodnie z prawem powinien zawrzeć z nami ugodę.To słowa prawnika.A tak od siebie,to jak patrzę kto podpisał ten aneks od razu mam duże wątpliwości.Sam nie wiem co robić.Jestem okropnie posiniaczony bo od sierpnia biję się z myślami i ciągle przegrywam.Pozdrawiam wszystkich równie poobijanych.

Tak.Ja wysłałem pierwsze aneksy a teraz dostałem nowe.

No właśnie. Wyczuwam tu jakiś przekręt.

#468 Share k110

k110

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 53 postów

Napisany 22 listopad 2011 - 21:38

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów więc koledzy najlepszym wyjściem jest chyba oddanie sprawy do komrnika...
Po co czekać w niepewności czy wypłacą czy nie? I tak szanse na odzyskanie pieniędzy po dobroci są nikłe <_<
ps. ktoś zarobił na tej całej akcji niezłą kase

#469 Share patryk141

patryk141

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 76 postów

Napisany 22 listopad 2011 - 21:48

więc koledzy najlepszym wyjściem jest chyba oddanie sprawy do komrnika...
Po co czekać w niepewności czy wypłacą czy nie? I tak szanse na odzyskanie pieniędzy po dobroci są nikłe <_<
ps. ktoś zarobił na tej całej akcji niezłą kase

Hej właśnie dzisiaj dostałem drugi aneks i zastanawiam się czy go podpisać i wysłać chociaż nie jestem co do tego przekonany. Będę wdzięczny jeśli ktoś napisze czy dostał pieniądze (w terminie 3 dni!!) po wysłaniu aneksu to wtedy wiem że bede mógł go wysłać. Z góry dzięki pozdrawiam

#470 Share Janinka

Janinka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 23 listopad 2011 - 05:51

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Dzisiaj już mam duże wątpliwości!!! Jest pewnie tak jak pisał wcześniej któryś z WAS,że kogo nie udało im się nabrać na tamte aneksy to teraz sie udało(przynajmniej mnie!!!) Znowu pewnie robią sobie z nas jaja :(

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#471 Share jerzy

jerzy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 531 postów

Napisany 23 listopad 2011 - 07:39

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Czy sobie z nas robia jaja ? Tak bym tego nie ujął, jaj sobie nie robią ale sami się ośmieszyli i poderwali swoją reputację biznesową a to w świecie biznesu jest poważna strata (utrata wiarygodności) co rzutuje na cały biznes braci.S. Ja wysłałem podpisany aneks we wtorek rano, dam szanse zakładom, jak nie zapłacą przyłączę się do chóru narzekających, a przydała by się kasa nawozy azotowe drożeją cały czas ropa do góry a ci wiszą kase, ahhh w tej Polsce, aż coś się robi w bebechach....Jak dostanę kase -pochwale się.pozdrawiam Jerzy

#472 Share kesja

kesja

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 23 listopad 2011 - 09:06

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów ok

Edytowany przez kesja, 04 grudzień 2011 - 13:15.

#473 Share silva

silva

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1498 postów

Napisany 23 listopad 2011 - 10:18

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów No to co trzeba nam poprzejmować tego typu zakłady i sami rządzić. :) Tylko kto sie podejmie organizacji tego wszystkiego.

#474 Share thug

thug

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3210 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo sport

Napisany 23 listopad 2011 - 13:57

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów mnie to nie dotyczy jestem z innego miejsca w Polsce ale znalazłem taki artykuł może komuś być pomocny
http://www.farmer.pl/fakty/polska/wazne-dla-dostawcow-z-bodaczowa,32596.html

Thug

#475 Share HDzaba

HDzaba

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 23 listopad 2011 - 17:34

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Wczoraj złożyłem aneks w Bodaczowie i dzisiaj jest już kasa na koncie (spora suma) - WRESZCIE! Uff...

#476 Share mocher

mocher

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 335 postów

Napisany 23 listopad 2011 - 17:39

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Kolego HDzaba powiedz jeszcze czy osobiście woziłeś aneks do bodaczowa i czy przeleli ci całość pieniędzy czy jakąś część tylko?

mnie to nie dotyczy jestem z innego miejsca w Polsce ale znalazłem taki artykuł może komuś być pomocny
http://www.farmer.pl/fakty/polska/wazne-dla-dostawcow-z-bodaczowa,32596.html

jasne że będzie pomocny :)
Pomogłem, napisałem coś z sensem? kliknij zielony kwadracik ze strzałką :) To się opłaca xD

#477 Share HDzaba

HDzaba

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 23 listopad 2011 - 17:49

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Osobiscie zawiozłem aneks, dostałem całą kasę - bez odsetek oczywiście.
Wczesiniej nie dostałem ani grosza.

#478 Share mocher

mocher

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 335 postów

Napisany 23 listopad 2011 - 18:13

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów ok dzięki wielkie za odpowiedź pozdro

#479 Share Janinka

Janinka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 23 listopad 2011 - 18:42

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów :rolleyes: dzięki thug :D Pozdrawiam

Macie szczęście,że nie ma tutaj w emotikonach beksy,bo zalałoby WAS morze łez :blink:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#480 Share rziber

rziber

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 23 listopad 2011 - 19:47

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów kolego HDzaba czy mógłbyś podać numer kąta z którego dostałeś przelew. Przydałoby mi się dla komornika