Skocz do zawartości

Zdjęcie

Części do Z050

16 odpowiedzi na ten temat

#1 Share beja

beja

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 30 czerwiec 2011 - 18:33

Części do Z050 Witam, Panowie jestem od niedawna posiadaczem Z050 i wiele częsci pasuje od Z056 ale niektóre np do hedera już nie. I tu moje pytanie czy macie jakiś namiar na sklep internetowy z częciami do Z050 ? W rolmaszu powiedzieli mi że na hurtowni już do nich nie ma.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Części do Z050 Dzisiaj, 20:39
  •  

#2 Share bobytempelton

bobytempelton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 30 czerwiec 2011 - 18:52

Części do Z050 Bo każdy przerabia na zo56, troche wytrzepie kieszeń ale wyjścia nie masz :(
Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

#3 Share locke

locke

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2360 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,mechanika,elektryka,elektronika

Napisany 30 czerwiec 2011 - 18:53

Części do Z050 z056 od z050 różni sie tylko targańcem i pasem w z056 jest jeden a w z050 są trzy (chyba jak nie poprzestawiałem :mellow: )
Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

#4 Share zenekbizon

zenekbizon

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 283 postów
  • Zainteresowania:Polskie maszyny rolnicze i część zagranicznych

Napisany 30 czerwiec 2011 - 20:51

Części do Z050 Palce na ślimaku w z050 jest jeden więcej no trochę napęd ma inny bo ma to inaczej rozbudowane targaniec siłowniki są trochę inaczej ale pierwsze z056 były z tym samym hederem wcale bym tego nie przerabiał a co innego jest to idzie do dorobić lub kupić :rolleyes:

#5 Share nic290

nic290

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 152 postów

Napisany 30 czerwiec 2011 - 22:23

Części do Z050 Jest dużo innych części wbrew pozorom.

#6 Share Ares

Ares

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 50 postów
  • Zainteresowania:Elektryka w polskich maszynach rolniczych

Napisany 07 luty 2012 - 19:14

Części do Z050 Mogę pomóc?. Jak coś znajdę, to napiszę.

Edytowany przez Ares, 07 luty 2012 - 19:17.

#7 Share JAREK6

JAREK6

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze, dobra muzyka,

Napisany 10 luty 2012 - 19:31

Części do Z050 W świętokrzyskim mogę ci podać namiary gdzie można kupić części ale nie w agromie.

#8 Share Ares

Ares

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 50 postów
  • Zainteresowania:Elektryka w polskich maszynach rolniczych

Napisany 12 luty 2012 - 09:51

Części do Z050 Witam. Sprawdź to:
farmexpert.pl
grene.pl

#9 Share RolnikBS

RolnikBS

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 22 luty 2012 - 19:17

Części do Z050 Ja w swojej 50-tce mam heder od 56 z 81 roku w sumie po jakiego pieróna ci to przerabiać
Rolnik BS = Mercedes190ful1

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share michaldeutz

michaldeutz

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 70 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, maszyny i ciągniki rolnicze.

Napisany 22 luty 2012 - 22:40

Części do Z050 Też jestem posiadaczem bizona z050 części wiele się nie różnią od 56 głównie to heder bo targaniec jest inny my jeszcze mamy ten targaniec starego typu na drewnie i ładnie idzie co do części to jeszcze mamy tzw "komunistyczne zapasy" ale kiedyś byliśmy w sklepie w Wągrowcu i były niektóre części do tego targańca i kupiliśmy jeszcze są te części tu i tam kiedyś widziałem na allegro ale strasznie drogie.LOCKE o jaki pas ci chodzi? coś mataczysz z050 może te pierwsze pas miały płaski moja ma potrójny no i 56 tez miały potrójny.Do zo40 części może nie ma ale do z050 są tylko trzeba szukać.Rolnik bs jak masz heder z 81 rok to masz od z056 a tam był nowy targaniec do którego części są dostępne w każdym porządnym sklepie to nie musisz nic przerabiać.

#11 Share RolnikBS

RolnikBS

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 23 luty 2012 - 15:43

Części do Z050 Przecież mówię , że mam od 56 heder z 81 roku razem z wózkiem i mam jeszcze osłonę na napędach motowideł biało-czerwoną :)
A co do trój pasa w 50-tce kolego fabrycznie to coś ci się pomotało . Z050 miała orginalnie pas transmisyjny , a większość osób przerabiała na trój pasa do sieczkarni a teraz sieczkarnia na el. magnes jest , ale cena... <_<

Edytowany przez RolnikBS, 23 luty 2012 - 15:45.

Rolnik BS = Mercedes190ful1

#12 Share michaldeutz

michaldeutz

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 70 postów

Napisany 23 luty 2012 - 20:17

Części do Z050 Nie mam sieczkarni przy swoim to niepotrzebne było mi to przerabiać zależy która 50 bo moja to ostatnie wydanie to może już miała ale ogólnie to nie miały

#13 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 23 luty 2012 - 20:35

Części do Z050

coś mataczysz z050 może te pierwsze pas miały płaski moja ma potrójny no i 56 tez miały potrójny.

To się zdecyduj, miały czy nie, bo gubisz się w zeznaniach.

#14 Share michaldeutz

michaldeutz

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 70 postów

Napisany 23 luty 2012 - 23:27

Części do Z050 Jeśli o to ci chodzi to kolega locke się pomylił zo56 miały potrójny a z050 miały płaski i nie wiem co tu jest niezrozumiałe przecież napisałem że moja ma potrójny bo pewnie ktoś to przerobił

#15 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 24 luty 2012 - 08:07

Części do Z050 Ty popatrz jak piszesz - raz piszesz, że może te pierwsze miały pas płaski, bo Twoja ma potrójny, a w innym znowu, że Z050 miały pas płaski, a Twoja ma potrójny, bo pewnie ktoś to przerobił, no to nie wiesz dokładnie tylko motasz się i jeszcze piszesz "i nie wiem co tu jest nie zrozumiałe"

#16 Share JAREK6

JAREK6

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze, dobra muzyka,

Napisany 24 luty 2012 - 18:45

Części do Z050 Bizon ZO50 i 5050 to jedno i to samo u mnie na tablice jest symbol 5050, w tym modelu jest oryginalnie płaski pas inne różnice są między innymi w osprzęcie hedera oraz najbardziej rzucająca się w oczy to inne koła pasowe na podajnikach regulacja sit jest nieco inna, ale panuje ogólne przekonanie, że 5050/ZO50 jest to lepsza wersja nisz ZO56.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#17 Share DOLZAMET

DOLZAMET

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 30 czerwiec 2013 - 15:15

Części do Z050 Witam,

Jesteśmy jedynym Polskim producentem łańcuchów rolniczych do wszystkich maszyn tzn. kombajny claasa, bizona, new holland, prasy sipma, krone itp nasze łańcuchy są najlepszej jakości. Nasza firma to DOLZAMET, proszę nie mylić nas z ''Chojnowskie łańcuchy'', jedynie co mamy wspólnego to że pochodzimy z ch*jnowa. Zapraszam na naszą stronę internetową www.dolzamet.pl Produkujemy z Polskich materiałów na Polskich maszynach zapraszamy do nas!! Obsługujemy każdego klienta, nasze produkty znajdziecie w Greene i nie tylko.