Polecane posty

Majkel92    0

Witam, 

Prosze o poradę w sprawie montażu scinacza słomy w bizonie z050 która została zdemontowana z innego kombajnu.Nie wiem jaki jest to typ ani producent?

Scinacz został zdemontowana bez ramy która przymocowana jest do kombajnu. Jeżeli ktokolwiek wie jaki to typ, gdzie ewentualnie można nabyć części potrzebne do montażu (jeżeli się jeszcze da) by zmontować to jak należy, lub posiada wiedzę jakich błędów niepopełnić podczas wykonania tej ramy, to proszę o informację😉. 

Każda informacja się przyda. Będe ogromnie wdzięczny za pomoc.

Załączam zdjęcia scinacza zamontowanego w kombajnie z którego był ściągnięty. 

711375061_3_393x700_sieczkarnia-do-bizona-czesci-do-maszyn-rolniczych_rev003.jpg

711375061_4_393x700_sieczkarnia-do-bizona-rolnictwo_rev003.jpg

711375061_2_393x700_sieczkarnia-do-bizona-dodaj-zdjecia_rev003.jpg

711375061_1_1000x561_sieczkarnia-do-bizona-chojnice_rev003.jpg

Przekeeeek    20

Kolego mi to wygląda na ścinacz  z żukowa, do którego dospawano ten pióropusz (czy jak to się nazywa), który powinien być przykręcany. Części powinny być chyba ogólnodostępne. Tabliczka znamionowa powinna być na tylnej ścianie sieczkarni w lewym rogu pomiędzy tym kątownikiem biegnącym dookoła a pióropuszem. Tzn. tej przekładni pasowej na boku kombajnu i przystawki na koło odrzutnika też nie masz?

Sean    1037

To jest szarpacz kielecki, producentem był RSP Kielce.

image.png.3fdfc08c8e0cb5a59172e777aaca5ce5.png

Czasami człowiek sądzi że ujrzał już dno ludzkiej głupoty,     :) 

ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się,

że ta studnia jednak nie ma dna.      ;) 

STEPHEN KING

Wiadomość z agroFakt.pl

Majkel92    0

Mam praktycznie wszystko pasków, scinacz zamontowany już jest systemem gospodarczym😁. Dziękuję za info co do typu. Napewno się przyda w przyszłość. 

20180523_125007.jpeg

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez konrad1234
      Witam mam nastepujący problem w swojej JD, mianowicie kupiłem sieczkarnie i nie działaja wsteczne obroty walców wciągających (żeby wypchac masę). Problem jest taki ze np gdy raz włącze ostrzenie noży wszystko przejdzie ładnie pięknie tyle co ma przejść i już drugi raz tego nie włącze... Dopiero po około 40 min moge zrobić to ponownie. Hydromotor mam wstawiony nowy skrzynia też na 100% sprawna. Co to może być? 
    • Przez facet225
      witam jak wymienic pasek w bizonie z020
    • Przez chuck00
      Orientuje się ktoś z Was jak w miarę sprawnie zamontować gniotownik w 695SL? Trzeba zdemontować przednie lewe koło i z tej lewej strony próbować czy jakoś inaczej?
    • Przez MariuszWakowicz
      Witam ma taki oto problem ze w sieczkarni pali się cały czas podkowa od wykrywania metalu a wszystko jest ok jak się tego pozbyć? 
    • Przez Dangio
      Witam forumowiczów. Mam problem z sieczkarnia John deere 6750. Mianowicie nie chce się załączyć kemper jak i walce wciągające. Rok temu przetarl się kabel zasilający od tego ale po daniu nowego wszystko do końca sezonu działało. W tym roku problem się powtórzył ale tym razem przyczyną musi być inna. Po podaniu napięcia w tym kablu co wtedy się przetarl kemper się zalaczyl. Ale sprawdziłem już ze po włączeniu kempera nie ma wgl napięcia w tym kablu ktory wtedy się przetarl. W tym roku problem ten był od pierwszego uruchomienia. Sprawdzałem bezpieczniki są ok. Włącznik też raczej niemożliwe żeby od tak przez zimę się popsuł. Nigdzie nie widać też żeby myszy nabroily. Bardzo proszę o pomoc i udzielenie jakichkolwiek informacji. 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.